Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adott egy gomb, amit ha...

Adott egy gomb, amit ha megnyomsz kapsz több millió forintot, viszont egy ember meghal a világon, nem tudhatod ki. Megnyomnád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:20
 51/105 anonim ***** válasza:
00:32nek 1000%-os igazat adok. Amúgy azok közül akik most azt mondják, hogy megnyomnák, a fele sírva ellenkezne, hogy mégsem akarja.
2011. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy nem a te más véleményed miatt írtam hogy közhely, hanem azért, mert 100 féle helyen és embertől hallottam már ezt, de fura módon igen kevesen cselekednek is eszerint ez elv szerint.
2011. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
100%

0.34: lehet. de nem tudhatom, és én nem öltögetnék embereket kedvem szerint semmi pénzért. normál esetben sem lennék hős, hát én nem ezzel játszanék istent..

sziklaszilárd nézeteim vannak ellene.

megértem ha másnak nem, csak hogy ennyire nem fájna a lelkük a tudattól, ez bámulatos!

2011. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
Na akkor most találtál egy olyat, aki nem csak mondja, hanem e szerint az elv szerint él:)
2011. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
55%

"Titeket az nem zavarna, hogy TUDOD hogy KONKRÉTAN te öltél megy egy embert? Akár késsel le is szúrhattad volna.. csak épp nem voltál ott.

Én szörnyen érezném magam! nem is, erre nincs is kifejezés! :("


Hát nem, nem ugyanaz, mintha leszúrnám, hiába mondod. Egy gombot megnyomni nem ugyanaz, mint valakibe belevágni egy kést... Nem látom, nem fáj, ennyi. Lelkiismeretes, érző ember vagyok, de én meglennék azzal a tudattal, hogy talán egy utolsó stádiumban lévő rákos beteg szenderült jólétre, vagy egy maláriás szúnyogok közt élő aszott négergyerek.

2011. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:

ja de nem biztos hogy az. Lehet hogy épp valaki leszúrta egy késsel, és órákig szenvedett halálának pillanatáig. :P és én ezzel a tudattal "áltatnám magam". miért kellene annak egy halálos ágyán szenvedőnek lennie?..

na jó ennyi. nem akarok többet mondani.

2011. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
100%

És látjátok, milyen okos Stephen King? Én amikor néztem a filmet azt mondtam: Tuti nem lenne olyan ember, aki megnyomná, és lám: MEKKORÁT tévedtem!


De nem baj, King bácsi jó büntit eszelt ki ezeknek az embereknek :D

2011. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:

a film alapján (aki látta) akkor az emberek íhy halnak meg, hogy egymást ölik meg a gombal(végébe tekertem bele) :D?


De ha úgy van mint a filmben ha meg nyomom a gombot és más öli meg az elég elgondolkottató..

2011. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem 1000% hogy ezzel egy szenvedőt mentesz meg... Lehet hogy olyat ölsz meg ezzel, aki életvidám és tervezi a jövőjét, tanul, barátai vannak stb.
2011. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:

jóhát a filmben......

itt nem a filmről volt szó. senki nem fogja az orrod alá dörgölni hogy: na, itt ez a doboz, látta Ön a filmet? na arra számítson. tehát megteszi? :D

2011. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!