Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adott egy gomb, amit ha...

Adott egy gomb, amit ha megnyomsz kapsz több millió forintot, viszont egy ember meghal a világon, nem tudhatod ki. Megnyomnád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
100%

A film címe: A DOBOZ! :DD nevettem a többi alternatíván.

tökre le van pontozva minden filmes oldalon, furi, nekem meg pont különlegesen tetszett. nézd meg esetleg ;)


Én nem nyomnám meg 120%! Vagy még több. maximum akkor, ha az életkörülményeim a béka segge alatt lennének - a lelkem már "nem élne".

2011. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
0%

23:55

Harmadszor is leírhatom a kedvedért, nem, nem lennék felháborodva, ha valaki olyan halna meg akit ismerek sem. Legalább történik valami érdekes. Olyan személyt meg nem tudok neked említeni akit mindenkinél (vagy akár csak egy kicsit is) szeretnék, tehát miről beszélünk? Meghal akkor meghal, mindegy ki az. Az írásod többi részét meg nem értem, de mindegy. Vagyis értem mire akarsz célozni, de ez is csak valami közhelyes sablonszöveg, amit előszeretettel írogatnak itt is az emberek, otthon a kényelmes lakásból, de mikor helyzet van, nem mindenki gondolja át, hanem teszi ami épp neki jó. Amivel szerintem nincs baj, az ember foglalkozzon az önmaga boldogulásával, nem lenne ennyi elégedetlen, folyton nyavajgó, kesergő ember, ha mindenki azt csinálná, ami neki jó. (És ne gyere azal, hogy akkor mindenki folyton áttaposna a másikon, mert ez nem igaz, az ember nem kerül annyiszor olyan helyzetbe, hogy szükséges legyen.)

2011. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 son of satan ***** válasza:
100%
Vagyis megmagyarázva ugyan, de megnyomnád.
2011. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, nem fáj... 20-szor megnyomnám a gombot, talán többször nem. Akkor tudnék építeni egy házat. Mivel nem tudnám, hogy tényleg meghaltak-e, elhitetném magammal, hogy az a része nem is igaz. :)
2011. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
100%

Nem közhely, hanem így gondolom:) Lehet, hogy neked furcsa, de vannak olyan emberek, akik szeretnek másokat, és nincsenek megkeseredve. Téged olyannak képzellek el, aki ha baleset van, akkor ott lóg az ablakban, hogy lássa a hullát, mert legalább izgalom van az amúgy unalmas életében. Ezzel nem sértegetni akarlak!!!! Kívánom, hogy egyszer legyen valaki, akit szeretsz. Akkor nem lenne olyan "úgyis mindegy mi van körülöttem" életed. Amúgy nem tudom, hogy miért közhely az, hogyha valakinek más a véleménye, mint neked...

Még egyszer mondom: nem kötekedni és sértegetni akarlak, csak a véleményem más.

és még mindig 17/L:)

2011. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
50%
Úgyis nagy eséllyel kínai vagy indiai halna meg, azok meg engem nem érdekelnek, vannak elegen. Egy nyomorgó emberrel kevesebb. Én nem venném magamra a halálukat, mivel úgysem ismerem őket. Meg ha aznap a környékemen meg is halna valaki, akkor sem gondolnám azt, hogy az miattam volt, biztos amúgy is meghalt volna.
2011. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
73%

Titeket az nem zavarna, hogy TUDOD hogy KONKRÉTAN te öltél megy egy embert? Akár késsel le is szúrhattad volna.. csak épp nem voltál ott.

Én szörnyen érezném magam! nem is, erre nincs is kifejezés! :(

2011. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
100%
És ha megnyomom és a gomb beragad ?
2011. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok megkeseredve egyáltalán, ebben nagyon tévedsz, még ha unalmas is, de élvezem az életet, mert egyébként sok dolog szórakoztat. Igaz, talán ezek olan dolgok, amiket más nem találna olyan szórakoztatónak. Balesetek különösebben nem érdekelnek, őszintén szólva az emberek megbotránkozó, megdöbent reakcióján szoktam jókat derülni, hogy ezt most így miért is, meghalt egy (vagy több) vadidegen ember, mi ebben a pláne? A mélyebb emberi kapcsolatok meg nem érdekelnek, 99 százaléka az embereknek idegesít (nem, nem utálok senkit, csak fárasztanak) tehát kétlem hogy lesz valaha olyan ember akit megszeretnék (olyanok vannak, akiket kedvelek, bár nem ismerem őket személyesen, de hasonlóan gondolkodnak mint én, de velük sem érzek késztetést kapcsolat kialakítására), sajnálom. :D
2011. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:

00:32 És ha következő al kaida vezetőjét ölnéd meg ?:D

hős is lezsel és még pénzt is kapsz

2011. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!