Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz helyzet- és emberismerők?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK kamukérdésekkel, unatkozó tinikkel, egyetemistákkal, anyukákkal. Ez tény. De mégis, hogyan lehet az, hogy akkora oltári KAMU kérdésekre próbálnak komoly válaszokat adni egyesek, amikről az embernek nem kell természetfeletti képességekkel rendelkeznie, hogy megállapítsa, hogy a valóságtartalma nulla... Itt van például a 13 éves kislány esete a spermás hátával vagy az unokatesóval, aki ollóval kiszúrta mindkét szemét, mert szőrös a homloka...


Tényleg nem látnak át egyesek a szitán? Én felismerem az iróniát, szeretem is, de kérdésekre adott, általam komolynak titulált válaszokban egy csepp sem volt.:)


2011. nov. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
7: igen.. úgy már jártam én is, van néhány emberke, akinek nagyon jó logikájuk van, és jól tudnak történetet csavarni, ha belesétálok, így jártam. De a reptoidok után a spermás-törölközős kislányon, és a szemszúróson miért is lepődtem meg:D
2011. nov. 30. 23:53
 12/53 anonim ***** válasza:
55%

A szemkiszúrós akár igaz is lehet. Vannak olyan "legális" hallucinogének amiktől simán megcsonkítják magukat a szerencsétlenek. Valamelyik trombita virág pl. ilyen.


De nekem is volt egy barátom, annak is valami baj volt a fejében, beképzelte magának, hogy fáj a foga, pedig semmi baja nem volt, de ki akarta húzatni az összeset, de megnézte a fogorvos, röntgen minden de semmi baja nem volt a fogának, a gyerek meg a végén odáig jutott, hogy elkezdte szétverni a fejét, csak hogy inkább az fájjon, mint a foga. Aztán vendégeskedett egy ideig a pszichátrián, gyógyszerezték meg minden, mostanában már elvan.


De a közvetlen családomban is volt olyan, aki a paranoid tévképzetei miatt a saját apját próbálta megölni, meg felgyújtani a testvérét az idegenek, meg valami vízburkok miatt.


Az elmebetegségek nagyon durva dolgok, és nem látszik előre. Ha nem lett volna ilyen ismerősöm, meg nem tanulok róla érdekességképpen két félévet az egyetemen, akkor lehet én is itt kérdeznék, hogy hát miért csonkítja meg magát stb. egy normális(nak tűnő) ember...

2011. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Az unokatesós hivatalosan is elismerte, hogy kamuzott. Egyem szegény válaszadók szívét, nagyon együttéreztek vele pedig... Tényleg nem az én posztom volt eldönteni, kamu, vagy sem, de azért, ha visszaolvassátok, remélem, megértitek, miről beszéltem, kedves első néhány válaszadóim.
2011. nov. 30. 23:57
 14/53 A kérdező kommentje:
12: akár;)
2011. nov. 30. 23:59
 15/53 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy igen, én a reptoidoktól vagyok rosszul. Olyanokat hagynak meg, amik nem is megvitatják az elméletet, hanem mit tudom én ilyet, hogy berepült a szobámba sodrófával leütöttem, most a szekrényben van mi legyen stb.
2011. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
74%

Láttam, hogy valaki linkelt egy kérdést. Nos erről eszembe jut, hogy sokszor nekem sem hittek... Szörnyű érzés egyébként, amikor leírtam mi történt velem, segítséget kértem és olyan válaszokat kaptam, hogy túl értelmes vagyok, engem biztos nem ért trauma. Így utólag visszagondolva a fejemet fogom, mennyire szűk látókörűek egyes emberek, de akkor nagyon rosszul érintett.


Másfelől kitöltöttem rendes, hivatalos IQ tesztet, elég magas értéket kaptam. Ennek ellenére mégis sok kamu kérdésre sikerült már válaszolnom. Nálam ennek az az oka, hogy úgy vélem, az emberi butaság határtalan. Illetve úgy szemlélem az embereket, mintha külön faj lennének, vagyis nem egy fajhoz tartoznánk. Szinte már semmi sem lep meg.

Ráadásul vidéki vagyok... Sokan nem hiszik el, hogy pl. a tv-ben bemutatott emberek tényleg úgy viselkednek, azt hiszik csak megjátsszák stb. Nos, hát itt tényleg élnek olyan emberek, hogy elképesztő és ez sem kamu. Pl. felnőtt 40 feletti nő, és annyira tudatlan, hogy míg fel nem világosítottam azt hitte a hüvelyén keresztül jön ki a vizelet (tehát nincs külön húgycsőnyílás). S mivel feltételeztem, hogy ez mindenkinek nyilvánvaló fél óra szövegelés után derült csak ki, miért nem érti mire akarok kilyukadni. Az alapokkal sem volt tisztában.


Mindenesetre, amiket a kérdésedben említettél kérdező azokra valóban nem pocsékolnék sem időt, sem energiát de sokszor csak később derül ki, hogy szórakozott a kérdező és időnként egészen hétköznapi dolgokat kérdeznek.


Továbbá úgy gondolom nem kell szégyenkeznem ha véletlenül kamukérdésre válaszolok. Én legjobb tudásom szerint, jóindulatból próbáltam segíteni, ha a kérdés csupán fikció abban az esetben szégyellje magát a kérdező (persze nyilván nem teszi...).

2011. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert ő kitalálta, nem azt jelenti, hogy ilyen nincs. Nézd beírhatom én is, hogy átestem a macskán és fáj a karom mit tegyek, aztán a második oldalon, hogy igen kamu. Akkor magadban elégedetten vigyorogni fogsz, hogy márpedig te előre megmondtad, hogy ilyen nincs?
2011. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Én sem nagyvárosban élek, de úgy hiszem, ennek a kettőnek nincs köze egymáshoz. Nem csupán az IQ számít, de az EQ is, talán az egy fokkal jobban, mikor bele kell magad képzelni egy helyzetbe, és megállapítani, hogy a leírt helyzetben adott reakciók és ebből fakadó történések gyakorlatilag lehetetlenek. Amikor a kérdezőnek is magasak ezek az értékei, akkor van az, hogy nem bukik le a kamuzásaival.


De könyörgöm.. 10-14 éves gyerekek szakadnak a röhögéstől, mikor érett felnőttek dőlnek be nekik, nem beszélve a lehurrogásról, amit azok kapnak, akik átláttak a helyzeten..:)

2011. dec. 1. 00:08
 19/53 A kérdező kommentje:
Majd, ha valaki kiszúrja ollóval mindkét szemét, mert ő normális ember, de szőrös a homloka, akkor tárgyalhatunk a felvetésedről:) Vagy akkor, ha a 13 éves lány egy darab törölközőben hazaállít este, hogy a barátnője épp szexel, de anyukának nem ez a kiakasztó, hanem a tusfürdőmaradvány a hátán, amit ráadásul spermának néz. Azt hiszem, nem kell tovább ragoznom.
2011. dec. 1. 00:10
 20/53 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem volt szó szőrös homlokokról. Azt később tette hozzá, amit a válaszolók vagy olvastak, vagy nem.
2011. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!