Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz helyzet- és emberismerők?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK kamukérdésekkel, unatkozó tinikkel, egyetemistákkal, anyukákkal. Ez tény. De mégis, hogyan lehet az, hogy akkora oltári KAMU kérdésekre próbálnak komoly válaszokat adni egyesek, amikről az embernek nem kell természetfeletti képességekkel rendelkeznie, hogy megállapítsa, hogy a valóságtartalma nulla... Itt van például a 13 éves kislány esete a spermás hátával vagy az unokatesóval, aki ollóval kiszúrta mindkét szemét, mert szőrös a homloka...


Tényleg nem látnak át egyesek a szitán? Én felismerem az iróniát, szeretem is, de kérdésekre adott, általam komolynak titulált válaszokban egy csepp sem volt.:)


2011. nov. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Ennél megfelelőbb képet akartam, de nem igazán találtam meg, amit szerettem volna, na mindegy...


Viszont nézzétek!

[link]


Lehet mégis igaz, itt már viszonylag rendbe van hozva és átesett egy visszafogott gyantázáson, de mégsem bírta a lelki kínokat és megkezdte a szükséges lépések megtételét. LOL.


(Még mielőtt valaki komolyan venné biztos csak valami filmhez csinálták, mert egy másik képen simán smsezik közben...)

2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de valaki belinkelné a szemét kiszúrós kérdést? Nagyon kíváncsi lettem rá.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, én borzasztó rossz ember ismerő vagyok, mindenkinek elhiszek mindent. Mindig védem az embereket, pedig nem rég pont egy olyan ember támadott hátba, akit körmöm szakadtáig védtem. Pedig nem vagyok már fiatal a 30-ik évemet taposom. Úgy látszik nem változom. Persze van jó pár olyan kérdés, amiről ordít, hogy kamu, de oda nem szoktam írni, csak jókat nevetek a kérdést olvasva.

2011. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

Kerestem a kérdést, de nem találtam, szerintem törölték. A végén elég beteges dolgokat írt a kérdezője, nem mintha maga a kérdése nem lett volna az (elnézést mindenkitől, aki szerint viszont ez akár egy komoly kérdés is lehetett volna:D)..


A kutatótársaim figyelmébe már csak egy dolgot ajánlanék: a sperma állaga másodlagos, bár igaz, hogy nem elhanyagolható a kérdés rekonstruálásánál, mivel eredetileg a "szegény kislány" hátán tusfürdő (!) maradt, amit a törölköző sem szedett le, és anyukája, miután az ujját végigsimította rajta, még egy gyerek összehozása után sem tudta megkülönböztetni a spermától. Szóval figyeljétek a sperma-aromás tusfürdőket antitörölköző formulával. 2012-re fel!:D

2011. dec. 2. 19:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!