Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz helyzet- és emberismerők?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK kamukérdésekkel, unatkozó tinikkel, egyetemistákkal, anyukákkal. Ez tény. De mégis, hogyan lehet az, hogy akkora oltári KAMU kérdésekre próbálnak komoly válaszokat adni egyesek, amikről az embernek nem kell természetfeletti képességekkel rendelkeznie, hogy megállapítsa, hogy a valóságtartalma nulla... Itt van például a 13 éves kislány esete a spermás hátával vagy az unokatesóval, aki ollóval kiszúrta mindkét szemét, mert szőrös a homloka...


Tényleg nem látnak át egyesek a szitán? Én felismerem az iróniát, szeretem is, de kérdésekre adott, általam komolynak titulált válaszokban egy csepp sem volt.:)


2011. nov. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
49%

Nem kérdező, te nem érted. Hülyének nézed a válaszolókat egy olyan kérdésnél, ami valóban megtörténhet. KÉSŐBB valóban olyanokat írogatott a kérdező, amiből nyilvánvaló, hogy egy idióta unatkozó barom, de ezt az előtte válaszolók még nem látták és sokan vannak, akik csak a kérdést olvassák el különben is, mert nem kíváncsiak mások válaszára. De szerinted már elve amúgy is hülyeség mindkét szemet kiszúrni és kész. Pedig nem az.


A másik valaki itt írta, hogy nem hihető, hogy nem jelentette fel a főnököt, aki megerőszakolta. A kérdés többi részéről, de inkább a bunkó stílusból nyilvánvaló, hogy kamu kérdés, de pont az a része, hogy nem jelenti fel az áldozat a megerőszakolót nagyon is életszerű. Lehet, hogy te feljelentenéd, vagy legalábbis most ezt mondod, de a legtöbb megerőszakolt hallgat, csak el akarja felejteni, nem akarja elmondani senkinek, mert mi van ha nem hiszik el, mi van ha az lesz hogy kiprovokálta ÉS nem akarja, hogy vizsgálgassák, beszélni kelljen róla, be kelljen járkálni akár évekig miatta, szembesülni kelljen az illetővel. Csak haza akarnak menni, megfürödni és elfelejteni lehetőleg minél előbb.

2011. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

"Én inkább arra tippelnék, hogy a nemkamu kérdések problémái közelállnak a saját problémáikhoz, amit képtelenek maguk is megoldani. " Igen, én is ilyesmire gondoltam (de gondolom azt hittem az emberek gondolatolvasók és erre nem tértem ki...). A kamu kérdésekkel el tudják magukat szórakoztatni, nem a saját problémáikon rágódnak ezért is válaszolnak inkább azokra.

Lényegében ugyanarra gondoltunk, csak más megközelítésben.


Ilyen "kiszúrta a szemét" sztorik nálunk is felkapottak voltak egy időben, ugyanígy tizenévesek, xy unokatesója mondta, hogy xy barátnője is ott volt, amikor csinálta stb. Ilyenkor az a hihetetlen, hogy van ember aki elhiszi. (Tudom, hogy van aki "megbolondul" és képes ilyesmire, de ha jól vettem ki a kérdező leírásából itt teljesen másról volt szó, ez inkább volt egyfajta "városi legenda".)


Amúgy ez a spermás-törölközős kérdés elérhető még? (Napok óta nem aludtam, azért is fogalmazok ennyire kuszán, gondoltam megbüntetem magam vele és elolvasom...)

2011. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Nem jó szó, hogy hülyének nézem. Sokkal inkább naivnak. De nem fogok vitázni, ha szerinted életszerű, hogy valaki egy ilyen esemény után ezt épp GYK-n akarja megvitatni, akkor hiába foglak Téged győzködni arról, hogy mekkora az esélye annak, hogy egy mérnöknek tanuló normális srác ollóval MINDKÉT szemét kiszúrja, mert szőrös a homloka, és ezt éjjel rezignált stílusban (igen, az írás stílusából is lehet következtetni) az unokatesója itt akarja megvitatni, ráadásul megkérdi, miért csinálta ezt, mikor ő leírja, hogy miért csinálta ezt... ááá.. összeszedni sem lehet, annyi bukfenc van a sztoriban.


A másikat pedig hiába hozod fel példának, arról nem tudok nyilatkozni.

2011. dec. 1. 00:51
 44/53 A kérdező kommentje:

85%: naná, vétek lenne ezt eltüntetni:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. dec. 1. 00:52
 45/53 A kérdező kommentje:
6-os válaszadó: kiéltem a mazo hajlamaim, és elolvastam a sztorit, amit linkeltél.. Erre csak annyit tudok mondani: áucs. :D:D:D
2011. dec. 1. 01:00
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kérdező!


Nem hittem volna, de megérte elolvasni. "egy spermához hasonló tusfürdőmaradvány van, amit a ruhaanyag sem távolított el, sírva leejti a szeretettel és szívből készített ételt, és sírva kiszalad a szobából) "


Vagy aki írta, hogy letesztelte és a párja direkt a hátára élvezett... Bár én további kísérleteket rendelnék el, hiszen tudjuk mennyire fontos a sperma összetétele, a külső hőmérséklet, a bőr minősége és ezernyi tényező. A kislány életminőségének rendeződése érdekében a 2012-es esztendőt e kutatásnak szentelném.

2011. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"Bocsánat tévedtem, mrs tökély, csak a nagyképű enyhén cinikus stílusodból arra következtettem hogy férfi vagy.na mindegy a lényeg hogy unatkozol."


:DDD


Pedig pont a stílusa miatt volt nyilvánvaló, hogy a kérdező nő.

2011. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Utolsó: ebből is látszik, hogy rossz az ítélőképessége ilyen helyzetekre:)


85%: :D hogy az én 2012-es évem se teljen haszontalanul, csatlakozom a kísérleteidhez, de én specializálódom a szőrös homlokú emberek szemkinyomási hajlandóságára;)

2011. dec. 1. 10:28
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom a spermás kísérletet, Párommal jelentkeznénk rá:D

Elkezdem az előkészületeket, és különböző időjárási viszonyok mellett teszteljük a dolgot, mindegyikről munkanaplót készítek, és az eredményeket feltöltöm egy nyilvános weboldalra, ahol a többi kísérletező pár is beszámolhat a dolgok alakulásáról. :D:D:D


Kérdező: én linkeltem a spermás kérdést, nagyon szívesen, én jót derültem rajta. :D:D

2011. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Nagyszerű! Látom mindannyian a tudomány emberei vagyunk. :DD

De gyorsan kell cselekedni, mert köztudottan 2012-ben eljön a világvége és én még át akarom venni a Nobel-díjat!


De én annyira beteg vagyok.... Komolyan megfordult a fejemben, hogy képes lennék a lánynak(ha egyáltalán az) privátot írni, amiben totál a fejébe másznék és rávenném, hogy engedjen be az otthonába és rekonstruálnánk az eseményeket és egyfajta dokumentumfilm lehetne ebből később. Másrészről kell csomó ri.b.nc, és rengeteg pasi (tudjuk, hogy a sperma összetétele, állaga, színe st. egyénenként is kissé eltérő lehet). De a barátnő pasijának telefonszámára (és étrendjére, egyéb szokásainak feltérképezésére) is szükségem lenne, mert tudnom kell, milyen szögben verte rá a csaj hátára.

Oh dear, elmarad a tavaszi nagytakarítás és a nyárra tervezett programok!



Amúgy most komolyan... ti láttatok már vészesen szőrös homlokú embert? Azokat most ne vegyük számításba, akik valamiféle genetikai rendellenességgel születtek (sajnos nem emlékszem az orvosi nevére...) és film is volt róluk, hogy sokan cirkuszban dolgoznak épp emiatt, és farkas- vagy majomembernek csúfolják őket, mert szinte egész testüket szőr borítja (az arcukat is végig, alig látnak a szőrtől).

Mert általában kb. ez vagy ennél kicsit több szokott lenni a max., amit amúgy gyantáztatni szoktak és helyzet megoldva:

[link]

2011. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!