Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz helyzet- és emberismerők?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK kamukérdésekkel, unatkozó tinikkel, egyetemistákkal, anyukákkal. Ez tény. De mégis, hogyan lehet az, hogy akkora oltári KAMU kérdésekre próbálnak komoly válaszokat adni egyesek, amikről az embernek nem kell természetfeletti képességekkel rendelkeznie, hogy megállapítsa, hogy a valóságtartalma nulla... Itt van például a 13 éves kislány esete a spermás hátával vagy az unokatesóval, aki ollóval kiszúrta mindkét szemét, mert szőrös a homloka...


Tényleg nem látnak át egyesek a szitán? Én felismerem az iróniát, szeretem is, de kérdésekre adott, általam komolynak titulált válaszokban egy csepp sem volt.:)


2011. nov. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Nem olvastam azt a kérdést, így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Amiket én említettem, az a nyilvánvalónak tűnés határát sem súrolták. És ez a lényeg. Hogy vannak emberek, akik még ezeket is elhiszik. Ez a nemmindegy. Ezek után csodálkozik mindenki, hogy hogyan volt képes valaki elfogadni az 52 ezres bankjegyet...
2011. dec. 1. 00:27
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, visszanézhetnél a szemkiszúróshoz, bontakozik ám szépen a személyisége.
2011. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Nem védem magam, nem is válaszoltam az adott kérdésre, de most nézd, azt elhiszed, hogy valaki levágja a saját farkát mondjuk? Mert levágják. Vagy a karjukat vagy akármit. Azért, mert TE személy szerint nem tudnád megcsinálni, mert fáj, nem azt jelenti, hogy aki "bekattant" az sem.


Az "elmekórtan difi"-t nem előre szokták kiadni, hanem az után, hogy valami történt. Ez a saját magadnak okozott borzalmaktól a tömegmészárlásig, vagy csak a simán "a hangok mondták, hogy meztelenül szaladgáljak a városban"-ig bármi lehet.


Ha tudsz angolul keress rá Aldo Bianchini-re. A saját két kezével szedte ki MINDKÉT szemét egy istentisztelet alatt, mert a hangok ezt mondták neki. Az egy dolog, hogy te nem tudsz elképzelni dolgokat, de nem azt jelenti, hogy nem történnek meg.

2011. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
34%
Bocsánat tévedtem, mrs tökély, csak a nagyképű enyhén cinikus stílusodból arra következtettem hogy férfi vagy.na mindegy a lényeg hogy unatkozol.
2011. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

85%: igen.. teljesen egyetértünk. Amikre igazi segítség kellene, azt pedig mindenki elintézi egy "ha szarba kerültél, oldd meg magad, te hibád, költözz el"-el... De ez már más tészta.


81%: látom:D Remélem, még mindig sajnálják. Most kellene igazán sajnálni.

2011. dec. 1. 00:30
 36/53 A kérdező kommentje:

74: látom, még mindig nem érted...

86: semmi baj, neked pont elnézem.

2011. dec. 1. 00:31
 37/53 anonim ***** válasza:

85%-os vagyok


Gondolom azért, mert amíg nekik kényelmes addig nem törődnek azzal, hogy más szenved. Ő kikapcsolja a gépet és elfelejti, de az én problémám valós és nem tűnik el.

Plusz állítom, hogy tudat alatt szeretik a meséket, a sztorikat és azért választják inkább a kamukérdéseket.


Persze ez nem vonatkozik mindenkire, sok segítőkész ember van, ez vitathatatlan.

2011. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Ja, nem folytattam a gondolatmenetet... szeretik a meséket, mert kikapcsolódni ülnek le, legtöbbször unaloműzésképpen szemezgetnek a kérdések között és ilyenkor kielégítőbb számukra egy-egy hihetőnek tűnő kamukérdéssel időzni, ami "elvarázsolja" őket és megkapták amit akartak.
2011. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Én inkább arra tippelnék, hogy a nemkamu kérdések problémái közelállnak a saját problémáikhoz, amit képtelenek maguk is megoldani. Így, ha valaki vállalja, hogy ő ebben segítséget kérne, azt lehurrogják, vagy nem is válaszolnak rá, netán, ha adnak választ, akkor olyant, amit maguk sem tehetnének meg, de más érje be annyival (ezek a 'költözz el' válaszok).


Míg ezek az alapkamuk, amik nyilvánvalóak (ezen van a hangsúly) ugye minden valóságalapot nélkülöznek, na jó, talán egy icipici van bennük, különben kitalálni is alig lehetne, és az alacsony EQ miatt megdöbbennek és szánakoznak, "úristen, ilyen létezhet, jajj istenkém, de sajnálom, hogy kiszúrta mindkét szemét a szőr miatt" és "szegény kislány, mondd el anyukádnak, hogy nem verte rá a srác a hátadra, biztos elhiszi majd".


Talán.

2011. dec. 1. 00:40
 40/53 A kérdező kommentje:
Így, hogy folytattad a gondolatmenetet, nagyjából ugyanarra gondolhattunk.
2011. dec. 1. 00:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!