Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a 30-35 éves nők többsége, hogy jobban néznek ki a fiatal,18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Itt is, és máshol is többször hallottam, hogy a 30 év körüli nők többsége meglepődik azon, hogy a férjük és férfiak megnézik a fiatal lányokat. Miért nem képesek elfogadni, hogy már nem néznek ki olyan jól és hogy 22-23 évesen vannak a csúcson ? Ráadásul többségük elhízik, miután szült, és többnek is néz ki. Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen, ami igaz is, de sehol sincsenek egy egy hamvas, feszes bőrű tinihez képest. Szóval szerintetek mi az oka ennek? Rendes válaszokat kérek, nők hisztis válaszához és a "sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem.

2011. dec. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem tudják ezt ők is, de nyavalyogni könnyebb. Az öregedés ellen úgysem tudnak sok mindent tenni. 20n
2011. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
41%
En 22 eves vagyok, egyebkent altalaban 17-18-nak neznek, ami nem hiszem, hogy dicseret, sokszor inkabb idegesito, mert fiatalabb fiucskak is probalkoznak. Egyszer beszolt nekem egy 15 eves lany, hogy ot jobban szeretik a ferfiak, mert fiatalabb, ekkor en kb 18 voltam, azert ez durva szerintem! Az, hogy sok a pedofil ferfi aki nem ismeri be, valamint sokakkal nem allnak szoba vele egykoru nok,es maradnak a 15evesek,akik naivak es hiszikenyek,az egy dolog. De hogy mar idaig fajultunk,az tobb, mint sokkolo... Unokatestverem 23 eves, o is bevallotta,hogy azert jar 16 evesekkel, mert vele egykoruak szoba se allnak vele, se kocsi,se penz,se jo kulso,semmi. Egy fiatalabbnak mindig imponalni fog egy idosebb kozelitese, mert erettebbnek hiszi magat. Tudom nem errol a korosztalyrol beszeltel, csak le akartam irni, hogy mar itt tartunk, szinte ugyanaz a problema! Egy tininek egy huszoneves mar kiegett oregnek szamit. En nem mondom, hogy egy 23 evesnel jobban nez ki egy 35 eves, hisz utobbin barmilyen jol karba tartja magat, mar "latszik" minimum az arcan,hogy nem huszoneves. De a ferfiakon nem? 22 eves vagyok, sokkal erettebbnek tartom magam a korosztalyomnal, ezt az is bizonyitja,hogy sajat korosztalyombol alig vannak barataim, nekem meg se kellene egy 35 eves oreg ficko. Majd mindjart leirjak, hogy nem oreg, lehet nem oreg,de nekem az. Szoval ne hidd azt,hogy csak ti latjatok igy, igen egy huszoneves lany az esetek tobbsegeben jobban nez ki,mint egy harminceves, bar ez nem csak a kortol fugg,de ez a ferfiakra is igaz.:) Egyebkent, hogy ne erje szo a haz elejet, valaszolok is a kerdesedre: Nyilvan van benne nemi "irigyseg" is,es igazsag is. Ki ne szeretne fiatalabb lenni? Meg aki rosszabbul is nezett ki az is ujra fiatal szeretne lenni, ha melyen magaba nez, hogy hamarabb elkezdje a valtoztatast. Viszont az igazsag meg az, hogy lehet egy 22 eves is elhizott,igenytelen etc, ilyen egysikuan,feluletesen nem lehet allni a dolgokhoz.
2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%

Hú, ez kedves...


Egyébként azért vannak olyan férfiak akik az idősebb "érettebb" nőket kedvelik. Nekem is van egy barátom, aki 20 éves és mégis mindig idősebb nőktől akar ezt-azt. Azért mert egy idősebb már tapasztaltabb (ez mondjuk így a 21. században nem biztos, hogy igaz, gyakran előfordul, hogy a 14 éves gyerek világosítja fel a szülőt :D).


Én meg már láttam olyat, hogy az anya jobb nő volt a lányánál. Tehát ez messze nem igaz, hogy a 18 éves tuti jobban néz ki, mint a 30 éves, pláne manapság, mikor sok 30-35 éves nőnek még nincs gyereke, ennyivel is kevesebb van, ami öregítheti. És azt se felejtsd el, hogy egy nő mindig nő akar lenni, tehát szép és kívánatos, és nem éppen megerősítő, ha azt látja, hogy a férje az utcán más nő után kuncsorog, mondván, hogy ő fiatalabb ergo jobban néz ki. Minden csak karbantartás kérdése. Nem egyszer láttam már , 18 éves csaj olyan rusnya volt, hogy az oroszlán sírva enné meg, holott csak egy kis törődés kellett volna neki.

2011. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, én leginkább azt veszem észre, hogy ahogy öregszem, úgy veszek észre olyan nőket is akiket azelőtt soha, továbbá bizonyos szinvonal alatt már hiába néz ki jól a lány, valahogy taszit!
2011. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Ez a nő 32 éves. És tudod mit? Sokkal kívánatosabb, mint akármelyik 16 éves az utcán...

2011. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
8%
Nem tom, sztem ez a nő kinéz vagy 37 nek.
2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%

Egészen egyszerűen azért mert az ilyen nők képtelenek elfogadni hogy elszállt felettük az idő. természetesen ebben a korosztályban is vannak olyan nők aki kitűnő géneket örököltek és ennek köszönhetően jó pár évet letagadhatnak a korukból, de vannak olyanok is /ebbe tartozom én is/ akiken bizony meglátszik az idő vasfoga.

Kérdés, hogy ki hogy tud ehhez viszonyulni.

Számomra nincs annál szánalmasabb dolog , hogy nem csak öltözködés, kozmetika területén, de a viselkedésükben is le alacsonyodnak a tini ptsák szintjére és különböző szórakozó helyeken úgy buliznak mint a gyermekeik vagy azok barátai. Persze mindenki jogában áll úgy elütnie az idejét ahogy szeretné.

Egy biztos számomra már nem a külső megjelenés a legfontosabb. Sem pedig a fékezhetetlen tivornyák kiélése.

Sőt! Nem gurulok dühbe, ha férjem megnézi a zsenge pinákokat és megjegyzést tesz rájuk. Tegye! Ettől még nem fog össze dőlni a világ. Legalább lesz egy jó napja.

Ennek ellenére nem érzem magam öregnek. Egy életvidám, életet megtapasztaló Nőnek érzem magam. Viselkedésemben azokra régi időkben élt Nőkre szeretnék hasonlítani, akiknek a család összetartása a legfontosabb feladatuk és akik szabadidejüket templomba imádkozva töltik el, valamint nem félnek az öregedéstől és a haláltól mert azt egy természetes folyamatnak tekintik és nem folytatnak szélmalom harcot velük.

40/N

2011. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy vannak buta nők, meg okos nők. Ahogy hasonlóan férfiak.

Ha jobban megfigyeljük, az ilyen "ki néz ki jobban" vitában, a két oldalon nem a fiatal és idősebb nők/férfiak állnak, hanem a buták és okosak.

Láttam gyönyörű 16 évest, sokat. És láttam káprázatos 30-35-öst, nem keveset. Az igaz viszont, hogy az ember 16 éves korában nem az utóbbiakat favorizálja, az természetellenes is lenne.

Minden kornak más a szépsége, kívánatossága. Ennivalók a kicsik hamvasságukkal, őszinteségükkel, mindenre kíváncsiságukkal. De ekkor nem a szex jut eszünkbe. Gyönyörűek a tinik bimbózó szépségükkel, időnkénti gátlásaikkal (ők nem így érzékelik), kacérságukkal, sőt rámenősségükkel. Lehet, az ember nagyon megnézi őket. És kívánatosak a magabiztos, nőiségüket, előnyeiket kihangsúlyozni tudó érzéki harmincasok.


Kedves lányok, asszonyok! Jobb, ha tudjátok, a férfi minden szép nőt megnéz alaposan. Tinédzsert és akár negyvenest is. Néhányatokat talán zavarba ejtően. Akkor is, ha 1 perce búgta a fületekbe, mennyire szeret. Mert ez két dolog. A férfiaknak talán fontosabb legeltetni szemüket egy szép nőn, mint nektek a csábos ruhadarab, ékszer, vagy bármi. Ettől még tudnak és akarnak szeretni. Ha nem akarjátok, hogy szokjon le a többi megbámulásáról.

2011. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%

"sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem."


Hahaha, pedig ritkán látni annyi ronda férfit, mint amennyi itthon van.

2011. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező! Te nyilván egy kamasz vagy huszonéves lehetsz, aki nem igazán tud kijönni más korosztályokkal. Ha tévedtem bocs. Sajnos akadnak sokan akik azt hiszik, hogy harmincon felül már mindenki öreg matróna és megszűnik az élet, ami elszomorító. Egyszer Te is leszel 30-35 na akkor mi lesz veled ha már most ezen problémázol, hogy nem néznek ki jól? Úgy gondolod hogy akkor elhanyagolt, ronda banya leszel? Ugye, hogy nem! Mindent meg fogsz tenni, hogy ez ne így legyen. Na akkor miért olyan nehéz elképzelni, hogy manapság a mai harmincasok sem hagyják magukat? Neked nyilván nagyon fontos a külső pedig érdemes a belsővel is foglalkozni mert az igazi szépség a kisugárzásnál kezdődik. Az meg igencsak éretlen kifejezés, hogy sehol sincsenek a hamvas tinikhez képest. Már hogy a fenében lennének már bocsi. Az ember napról napra idősödik, hogyan is hasonlíthatnának olyanokra akik egy évtizeddel lejjebb vannak. Már huszonévesen sem nézel ki úgy, mint egy hamvas tini.

Én 37 éves vagyok és nem érdekel hogy néznek ki a huszonévesek. Persze ha megnézem hogyan öltözködnek hát elég lesújtó. Semmi kifinomult nőiesség a dögösséget is inkább a közönségesség váltja fel.De ez még nem hiba majd kiforrik a személyiségük. Én kamaszkoromban egy katasztrófa voltam, nem szeretnék visszakerülni oda, most sokkal jobban nézek ki mint akkor. Az ízlésem, a stílusom sokat csiszolódott, híztam is igen de ez jól jött mert egy csontkollekció voltam. Most sokkal nőiesebbnek érzem magam, sokkal jobb cuccokat tudok felvenni mert most végre megvan az alakom, az érettségem, a magabiztosságom hogy megfelelően tudjam őket viselni. Az elhízás meg nem gyerek függvénye hanem igényesség kérdése, de aki tudja micsoda meló egy gyerekkel küszködni az tudja, hogy utána már marhára fárasztó magával törődni. Persze egy idő után beleszokik a kismama és ha akarja visszaszerezheti az alakját. Én csak a barátnőmből indulok ki. 2 rosszcsont kölyökkel még mindig tipp-topp, még mindig nyüzsögnek körülötte a pasik a férje meg tiszta ideg a féltékenységtől. Ezen mindig jót vihogunk és folyton cukkoljuk szegényt.

Engem rendszerint 29-30-nak néznek, és elégedett vagyok magammal tisztában vagyok azzal, hogy egy nő 30 után már csak öregszik, de azzal is tisztában kell lenni, hogy kellő odafigyeléssel ez lassítható. Modern világot élünk a mai harmincasok már nem azok a többgyerekes lestrapált háziasszonyok mint évtizedekkel ezelőtt, inkább divatosabb , érettebb, szexisebb irányvonalat követnek. Sokan legalábbis. Javaslom nézz körül jobban és ne ítélkezz kor alapján mert a fiatalabb korosztályról is lehetne nagyon gáz dolgokat mondani, de felesleges mert minden korral jár valami jellemző. Akkoriban én is egy túldíszített csajszi voltam és ki voltam akadva, hogyan képes valaki így elhagyni magát és jaj ne legyen vége a kamaszkornak. Innen nézve már röhögök az akkori magamon és Te is így leszel vele. Ezeket most nem érted mert nincs meg az az élettapasztalat, ahogy bennem sem volt, de ha majd oda jutsz megérted. Más leszel sokat változol, már nem feltétlen ez fog érdekelni. Ma én egy modern, haladó szellemiségű nő vagyok és általában sokan kiakadnak amikor közlöm a koromat. A legszebb az volt amikor állást kerestem és feltettem egy rövid, fényképes hirdetést magamról. Amikor felhívtak és bementem egy rakás fiatal szaladgált az irodában. Odamentem a nőcihez, az orra alá toltam az önéletrajzomat és majdnem leesett a székről.

Ha rajta állt volna, fel is vett volna de neki is volt egy főnöke. A csajnak én voltam a szimpi, többször is beszélgettünk eljutottam egypár fordulóig a felvételin, szerinte tökre beleillettem volna a csapatba a főnök meg valami sótlan, plázacicát favorizált, aki folyton önmagával volt elfoglalva.És hogy a pasik megnézik a fiatal csajokat? Igen mindig is meg fogják nézni akkor is ha 90 évesek lesznek egyszerűen azért mert pasik! Ez velük jár tisztelet a kivételnek.Igyekezz egy értelmesebbet kifogni aki nem nagyon forgatja a fejét mert ha ő is azt vallja, hogy szívem a te korodban már nem veheted fel a versenyt a fiatalabbakkal na a necces lesz. Csak az idősebb pasikon már röhögnek a fiatalabb pipik. Ez sok pasinak nem esik le azt hiszik bejönnek nekik és komplett hülyét csinálnak magukból. Ezen marhára nem kell meglepődni, csak akkor ne csinálják pláne feltűnően amikor a párjukkal vannak mert ez pofátlanság. Azért valljuk be mi nők is megnézzük a jó hapsikat csak diszkrétebben. Mi harmincasok is bizony. Nekünk már több tapasztalatunk van velük kapcsolatban többet bele tudunk képzelni egy pasiba. Akit meg zavarnak a fiatalok annak nem a fiatalsággal van problémája, hanem önmagával. Én is voltam fiatal most is az vagyok csak nem annyira, és nem érdekel ha más öregnek tart.

Egyszer a mai tinik is lesznek öregebbek és utánuk is jön az újabb fiatalabb nemzedék és ez így van rendjén. Mindenki találja meg a saját helyét, a saját dolgát, a saját életét a saját világában nem igaz?

2011. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!