Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a 30-35 éves nők többsége, hogy jobban néznek ki a fiatal,18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Itt is, és máshol is többször hallottam, hogy a 30 év körüli nők többsége meglepődik azon, hogy a férjük és férfiak megnézik a fiatal lányokat. Miért nem képesek elfogadni, hogy már nem néznek ki olyan jól és hogy 22-23 évesen vannak a csúcson ? Ráadásul többségük elhízik, miután szült, és többnek is néz ki. Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen, ami igaz is, de sehol sincsenek egy egy hamvas, feszes bőrű tinihez képest. Szóval szerintetek mi az oka ennek? Rendes válaszokat kérek, nők hisztis válaszához és a "sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem.

2011. dec. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Ronda rasszista és durván diszkriminatív a kérdés, de nem baj, válaszolok rá, akkor is, ha már régi.


Nem hinném, hogy jobban néznek ki, maximum a bőrük simább.

De ki az a kreténmajom, aki a bőre miatt akar egy nőt elvenni?


Az pedig hogy valaki 23 évesen van a csúcson, ostobaság, a nővérem 25 éves koráig egy kis szürkecica volt, aztán történt vele pár jó dolog, és most, 32 évesen jobb nő, mint a legtöbb tini. Az arcvonások is folyamatosan alakulnak, nővéremnél például valahogy olyan volt, hogy olyan kialakulatlan, kamaszos arca volt neki még huszonközepén is, és valóban harminc felé kezdett a nőies arc kialakulni nála, ilyen is van, csak hogy tudjátok.


Nem kellene mindig öldökölni, mert valaki pár évvel fiatalabb vagy idősebb generációba tartozik, az ember az ember és kész.

2014. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen az arcbőr, az egy dolog. 32 éves vagyok, nő és általában 10 évvel fiatalabbnak néznek de minimum 5-tel, még a legrosszabb hangulatomban is. Az előttem hozzászóló nővéréhez hasonlóan, én is későn értem, nőiesedtem meg. 19 évesen még mindig 8.osnak néztek, untam is sokáig ezt a dolgot. ...végre most, 32 évesen jól érzem magam, lazán a 20on évesekhez sorolnak mindenhol és adja Isten ,hogy minél tovább így maradjon . 23 évesen kezdtem arckrémet használni, minden este, mozgok, tornázom, nem vagyok hízékony, igényes vagyok. 18-tól 60-ig mindenféle férfiak megnéznek. Nagyon jó érzés 32-nek lenni! :) :) Ja, és nem én vagyok a világ közepe, mint a 17 éves tinilányok.:) ;)
2014. dec. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
17%

azt hiszem, azt, h mennyire nem képesek a nők elfogadni a valóságot, jól mutatják a női válaszok. meg az átlag női intelligenciát is.

egy általános jelenséget néhány személyes példával akarnak cáfolni, hihetetlen:)

arról van szó, h ÁLTALÁBAN a fiatal nők szebbek. ez így van, akkor is, ha nem tudjátok elfogadni. persze vannak olyan nők, akik 20 éves 120 kg, aztán lefogynak, de ezek kirívó esetek. kb. annyi értelme van annak, amit írtok, mintha leírná vki, h a férfias magasabbak, mint a nők, te meg azt írnátok erre, h ez nem igaz, a Gizike 190 cm. szóval tipikus érvelési hiba. mellőzhetnétek már.


"Az a férfi, aki 40 évesen elhiszi, hogy egy 20 éves lánynak a két szép szeméért kell, nem pefofil, hanem ostoba. "


gondolom, fel sem tűnt, h mekkora öngól ez a kijelentés. most akkor tulajdonképpen kijelentetted, h a nők az idősebb férfiakkal a pénzük miatt vannak?:) ez érdekes, eddig azt hallottam minden nőtől, h nem a pénz számít.


amúgy meg csak egyszerűen rosszindulatú vagy. valószínű szintén egy öregedő nő vagy. akkor jöjjön egy kis korrepetálás:

a férfiak többsége a 20 év körül nőket szereti. mert ők a legszebbek. ez nem beteges, teljesen normális. azt, h nem látunk sok 45 éves férfit az utcán udvarolni nekik, az más téma. elég körülnézni a neten, minden anonim oldalon a 20 éves lányoknak udvarolnak bőven még 60 éves férfiak is, ahogy sok házas férfi és próbál felszedni fiatalokat. üdv a valóságban.

a másik: egy férfi 50 évesen is lehet annyira jóképű, h felszedjen fiatal nőket, minden kutatás szerint a nőknek átlagban a 35 éves férfiak tetszenek, míg a férfiaknak a 18-20 év körüli nők.


de teljesen felesleges ezt túlmagyarázni: mint mondtam, a nők nem szeretik a valóságot, és sokszor még 30 évesen is mesékkel kábítják magukat. de vhol ők is tudják belül,h igaz, ami a kérdésben szerepel. az sem véletlen, h ekkora kifogásáradattal jönnek ilyen kérdéseknél, nagyon érzékeny pont ez nekik, fiatalon körülrajongják őket, 30on felül meg már alig nézik meg őket.


"Az élet nagy tragédiája, hogy a nők megöregszenek"

Agatha Christie

2014. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt modom,hogy nincs igazad sokmindenben,én pasi vagyok és nekem kilfelyezetten a 30-35 közötti nők jönnek be,nem a pattanásos tinilányok.Arról meg már nem is beszélve,hogy a legtöbb nő 30 alatt még agyilag nagyon gyerekes,nekem így 40 felett már nem lenne türemem egy magát hercegnőnek képzelő huszonéves csajhoz,aki azt hiszi arról szól egy párkapcsolat,hogy 0-24-ben az ő fenekét nyalják...
2014. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

A 33. Agatha Christie-s véleményírónak üzenem:


engem egyáltalán nem rajongtak körbe huszonévesen, inkább 28-tól kezdtek nőszámb venni és most pedig sikereim vannak, 32 évesen. Vannak ilyenek, ritkán, akik később nyílnak ki és nekik ez nem egy tragédia és a szőlő sem savanyú. Persze, nem vagyok annyira tökéletesen hamvas arcú, mint 24 évesen voltam, de még mindig szuper.

2014. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
33. Amit te leírtál, lehet hogy felétek tény, de attól még gáz. Igen, gáz. Az élet nem 20tól26 éves korig tart, és az a férfi, aki csak egy ilyenkorú kis akárkit tart jó nőnek, az nem is férfi. Nézzél már körül, a rasszista formádba már, hogy amit te előadsz, az mennyire kirekesztő. Már ha te is azt vallod, amit leírtál, ha nem, akkor nem rád vonatkozik.
2015. febr. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy 30 éves nő szebb és nőiesebb, mint egy 18 éves. Persze mindkét korosztályban vannak kivételek.


18/L

2016. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz mindent elmond! :)
2016. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
100%
Először is itt nem hallhattad, hanem olvashattad. Másodszor, te nem vagy annyira érett, hogy tudd mi zajlik egy idősebb nő fejében. Szerintem ez egy 30-as férfinak is relytély. :D Egy 30-as nő nem hasonlítgatja magát egy 18 éveshez, miért tenné? Irracionális lenne. Te sem hasonlítgatod a külsődet egy 10 éveshez. Egyértelmű hogy a férfiak megnézik a szép nőket, mint ahogy a nők is a jó pasikat, de az hülyeség hogy valaki után csak 18 évesen fordulnak meg az utcán... Adok egy tanácsot neked, fogadd el, hogy meg fogsz öregedni, hisz ez az élet rendje. Látod a kérdés kiírása óta már öregedtél 6 évet, rohan az idő... :D
2017. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, szerintem egy nő kb. 25 és 35 közt van a csúcson. Jó lenne örökre 30 évesnek lenni :)
2017. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!