Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a 30-35 éves nők többsége, hogy jobban néznek ki a fiatal,18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Itt is, és máshol is többször hallottam, hogy a 30 év körüli nők többsége meglepődik azon, hogy a férjük és férfiak megnézik a fiatal lányokat. Miért nem képesek elfogadni, hogy már nem néznek ki olyan jól és hogy 22-23 évesen vannak a csúcson ? Ráadásul többségük elhízik, miután szült, és többnek is néz ki. Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen, ami igaz is, de sehol sincsenek egy egy hamvas, feszes bőrű tinihez képest. Szóval szerintetek mi az oka ennek? Rendes válaszokat kérek, nők hisztis válaszához és a "sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem.

2011. dec. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%
Ideges vagy, Drágám? Vannak nagyon jó nyugtatók, a hisztiddel meg szórakoztasd a rokonaidat, köszi:).
2012. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam vissza, csak leírom, amit én ugatok: Szerintem csak a slamper nők azok akiket majd megesz a fene, hogy a férj a jobb kinézetelű nőkre csóválja. De egy nagyon jó kondiban lévő, ápolt, igényes, még mindig hosszú fényes hajú 30 + nőnek nem igazán volna félnivalója. Én pl. Ezerszer inkább ugranék rá egy Monica Belluccira, mint egy 10en 20 éves gyereklány tojóra. Egyszerüen nincs olyan erotikus kisugárzásuk, hiába hamvas és édes. A másik meg hogy vannak akiknek eleve a korosabb nnők jönnek be, mert az érettebbekre buknak, azokat tartják izgatóbbnak. Azok az öreg macák meg akik miután megszaporodtak beslamposodnak mert a világuk már többé a kölkük körül forog,azok meg ne csodálkozzanak ha az erősen hanyagolt férj félra farkall, jól is teszi.
2012. jún. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Sokszor látom megsőlni a kérdező állítását. A kor, az egy dolog, nem garancia semmire.


Szóval, az egy dolog, hogy te húszonéves vagy, a másik meg harmincon, de ha te úgy öltözködz és viselkedsz, ami nem a te stílusod (vagy ami még rosszabb, trágár vagy), akkor egy futó fél pillantáson kívül nem fogod meg a pasikat. Az igényesebbet, legalábbis, biztosan nem. Meg hát, másabb szellemileg a egy harminc feletti, mint alatti. Tehát az se mindegy, hogy full hülye vagy-e, vagy van v.mi értelmes gondolatod.

2012. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
*megdőlni
2012. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
100%
Én most 34 éves férfi vagyok. Fiatalabb koromban a fiatal nők érdekeltek, de a saját korosztályomban még mindig vannak jó nők. Ez egy érdekes dolog, mert változtak az igényeim is. Persze látom a hamvas lányokat az utcán, de az érett nőkre jellemző magabiztos fellépés azért nem jellemzi őket. A párom 35 éves. Két gyereket szült. Nyilván látszik rajta. Viszont az ágyban is úgy szeret, ahogy másoktól - anno a fiatal lányoktól - nem tapasztaltam. Ezek fontos dolgok. Szóval csak annyi, hogy nekem az érett nők már tetszenek. Nagyon is. A Milf-ek, ha valakinek úgy tetszik. A testi hibáikkal együtt tudnak valami olyat, amit fiatalon még nem tudtak. Persze csak azok a nők, akik magukkal tisztában vannak. Szóval semmi sem általános.
2014. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy 35 éves már ráncos? Baaaaaaaaaaaaaaaaaassszuuuss:))))

A kérdésre válaszolva:

logikus, hogy egy 30+ nő, nem tudja felvenni a versenyt "bőrhamvasságban" egy tizenévessel.

(Amúgy egy tizenéves sem tudja felvenni a versenyt egy kisbaba bőrével.:))

Komolyra fordítva a szót, szerintem minden nő igyekszik fiatalos maradni, ma már ez a trend.

Inkább ott kezdődik a probléma, hogy 12-14 évesek radiznak, az utcán csókolóznak, szexelnek.

A szivárvány minden színére festik a hajukat, arcukat (és nem csak a lányok!)20-25 évesnek tünnek (agyban persze még nem)és ezért a 25-30 év felettieket már leöregezik.

Én ebben a korban még a babáimmal játszottam. igaz már nem volt egyenruha a suliban, de még a körünket sem festhettük ki.

Mindennek megvan a maga ideje. Ma már nem divat a gyereknevelés. A gyereket fiatal felnőttként viselkednek, a szülők, a média egyszerűen elveszik a gyerekkorukat.

vámpírok, vérfarkasok, hollywood a tiniknek gyártja a filmeket (persze huszonéves színészekkel). Teljesen elkorcsosítja az agyukat. (Itt is olvasni ilyen kérdéseket: léteznek vámpírok, én lehetek vámpít, vag egy anyuka aki azon idegeskedik, hogy a 12 éves fia randizgat stb.stb.)

A szülők már nem nevelnek, hagyják a gyereket azt tenni, amit akar. Már a filmek nevelnek.

És vajon mi lesz ezekkel a fiatalokkal, ha elérik a valóban 25 éves kort? Kiéget, kiélt, megcsömörlött felnőtt, aki 30 évesen már nem látja értelmét az életnek, mert már öregnek gondolja magát?

Ez egy nagyon veszélyes játszma, épp ami elkezdődött. Egy biztos, én örülök, hogy nem most vagyok 5-6 éves, mert ha ez a generáció felnő (a tizenéves- akit felnőttnek neveltek és kimaradt a gyerekkora) nagyon szép világ köszönt ránk, csupa kiélt, kiégett emberrel, akiknek az a legnagyobb problémája, hogy mikor harapja már meg egy roppant szexi hamvas vámpír.

2014. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyira nem sírom vissza azt amikor 16 éves voltam tele pattanással...
2014. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Nehéz megállni ennyi sületlenséget békésen. De azért próbáljuk meg.

Érdektelen, fiú, vagy lány teszi: azon mélázni, hogy a korral változnak a nők (az emberek!) ritka ostobaságra vall. Persze hogy változnak, és nem előnyükre. Hát fura lenne, ha valaki születése után öregebbnek nézne ki, mint halála előtt, 80-90 körül. Általában összehasonlítani egy 20-as és egy 35-ös nőt, szintén kevés észre vall, akár férfi az illető, akár nő. Könnyű találni 20 éves korában rondább, nagyjából hasonló és sokkal szebb nőt, mint egy másikat 35 éves korában. Nyilván az illetők alkatától és igényességétől függően.

Ha mindenki a saját korosztálya környékén keresgél, az normális. Ha elvétve akadnak, akik 20 évvel fiatalabb/idősebb párban találják meg az igazit, ez is normális. A többség nem ezt teszi, de hogy senki, az nyilván nem igaz. Továbbá, egy tini fiú/lány egész más szemmel nézi az ellenkező nemet, mint egy negyven felé járó, pláne idősebb. Más értéket találunk a másik nemben, ahogy változik az életkorunk, az ember így van megalkotva. Szerencsére.


Még egy alapvető tévhitről szólnék. A férfiak sokfélék. De az átlag biztosan megnéz minden szép nőt, akár 20 éves, akár több. És minden korban ezt teszi, csak annyi a különbség, hogy minden férfi nagyjából a koránál 10 évvel idősebb nők megbámulásával befejezi. Ha egy nő nehezményezi (pláne ocsmányságnak tartja), hogy a férfiak megfordulnak szép nők után a jelenlétükben, ott megjósolhatom, válás lesz a vége, és nem a férfi miatt. Én (és a feleségem) az anyósom mondását tartjuk szem előtt (a szomszédnak mondta, aki megütközött, amiért megnéztem a lányát): "na és? hűséget esküdött, nem vakságot!" - és az a lényeg. A férfiagy vadászatra programozódott sok ezer évvel ezelőtt, és ez a program azóta se változott. Ami változott, az az, hogy hol fejezi be. Van aki a megnézéssel, van aki az ágyban. Itt van a különbség. A nők is megbámulnak, csak más szemmel. Nekik mások a szempontjaik, és diszkrétebben teszik, mert ebben is más a programozásuk. És hogy mindkét nemnél vannak az átlagtól nagy eltérések is, az is természetes, legfeljebb a butábbak számára annyira érthetetlen, hogy gyűlölködni kezdenek. De ők lesznek vele nevetségesek.


És éppen emiatt: a 30-35 éves nők többsége elfogadja!!!, hogy jobban néznek ki a 18 éves lányok. Általában jobban, de nem minden esetben. Akik viszont nem fogadják el, sok más normális dolgot se fogadnak el - helyette alpáriak, gyűlölködnek, és nem értik a világ működését. Továbbá sajnos közülük kerül ki a legtöbb elvált, egyedül élő, a világot gyűlölő nő. Még annyit a teljesség kedvéért: nincs ez másképp a férfiaknál se. Ők is emberek.

2014. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
41%

mert a nők többsége hiú és képtelen elfogadni a valóságot.

ezt nagyon példázza az is, mikor pedofiloznak egy 40 évex férfit, aki 20 éves lánnyal van együtt.

Valahol belül a nők is tudják, h csak külsejük miatt beszélgetnek velük általában és h el vannak kényeztetve, aztán amikor öregedni kezdenek, képtelenek ezt elfogadni, és azt is, h a férfiak inkább a 20 év körüli nőket nézik meg.

2014. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki 40 évesen elhiszi, hogy egy 20 éves lánynak a két szép szeméért kell, nem pefofil, hanem ostoba.

Egyébként meg sokkal több elhanyagolt idősebb férfit látok, mint nőt.Ennek ellenére sokuk elhiszi, hogy egy fiatal csajnak ő az ideálja, és nem is a pénz miatt van vele, ááá, nem...Ezeket figyelembe véve a pasik sokkal inkább el vannak szállva magukat és a külsejüket tekintve, mint a nők:)

2014. okt. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!