Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a 30-35 éves nők többsége, hogy jobban néznek ki a fiatal,18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Itt is, és máshol is többször hallottam, hogy a 30 év körüli nők többsége meglepődik azon, hogy a férjük és férfiak megnézik a fiatal lányokat. Miért nem képesek elfogadni, hogy már nem néznek ki olyan jól és hogy 22-23 évesen vannak a csúcson ? Ráadásul többségük elhízik, miután szült, és többnek is néz ki. Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen, ami igaz is, de sehol sincsenek egy egy hamvas, feszes bőrű tinihez képest. Szóval szerintetek mi az oka ennek? Rendes válaszokat kérek, nők hisztis válaszához és a "sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem.

2011. dec. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, szerintem a kerdezo himnemu, de lehet, hogy tevedek.
2011. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

„Ez a nő 32 éves. És tudod mit? Sokkal kívánatosabb, mint akármelyik 16 éves az utcán...”


Szerintem többnek néz ki. A smink elég sokat lendít a dolgon. Érdemes lenne smink nélkül megnézni.


A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.


Ezzel nagyjából egyet tudok érteni, a templomos rész kivételével.


„Hahaha, pedig ritkán látni annyi ronda férfit, mint amennyi itthon van.”


Ja, lehet, csak nem tartozik a kérdéshez, de sebaj, nőkről szólt a kérdés, nem véletlen írtam le, hogy az ilyen hozzászólásokkal ne fárassz. Kösz, hogy felfogtad.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Huszonéves. Miről beszélsz? Miért ne jönnék ki más korosztállyal ? Ki mondta, hogy 30on felül megszűnik az élet? Hol írtam iylet? Fiú vagyok, nem lenne kis mutatvány, ha sikerülne banyává válnom :D. De nem az öltözködésről van szó, hanem arról, hogy pl milyen a bőre, hamvas stb. Persze midnenki tud sminkelni és felvenni szép ruhákat. A kisregényed minden mondatára nem szándékozok reagálni.


Egyébként meg nem tudom, miért írjak lé páran, hogy a férfiakra is igaz. Sehol nem írtam, hogy nem vagy hogy egy férfin nem látszik a kor. Csak nőkről szól a kérdés, nem férfiakról.

2011. dec. 22. 16:58
 13/48 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az idősebb nők sokkal szebbek mert ők igazán nőiesek.Nem úgy mint a fiatalabb nők,akik (tisztelet a kivételnek) úgy néznek ki mint 1 ócska ri...c. 22/L
2011. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
98%
Aki ad a külsejére, ízléses, az mindegy, hány éves, meg fogják nézni, és ezzel nincsen semmi baj!
2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Zenon ***** válasza:
97%

Ez nem igaz.Nem kor függvénye,ki hogy tartja magát!

Mondok egy igaz sztorit.

Egyszer lementünk a konditerembe edzeni.Ott volt egy nő.Olyan formás alakja volt, hogy rácsodálkoztunk haverral.Később kiderült,hogy 43 éves.Nem nézted volna ki belőle,hogy annyi!

Szóval ez nem kortól függ.Vannak nagyon csinos és vonzó 40-es nők,és vannak tohonya,nagy piicsájú 20-asok is.

Ki hogyan figyel oda magára,ennyi.Úgyhogy egy rossz szót se az érettebb hölgyekről!Ok?

2011. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Ja bocs'..fiú a kérdező? Hát..akkor gúnár:-)
2011. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
97%
Na és mi van a hamvas bőrű ragyás tizenévesekkel?:)))
2011. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
59%

Sérti a büszkeségüket...

Ha pasi lennék, én is a fiatal lánykákon legeltetném a szemem. Mert ez a normális, mert erre vannak programozva. :) De nézni ugye bármit szabad, ha utána hazamegy a gyermeke anyjához a pasi. Amelyik nő meg nem tud jól kinézni, az vessen magára. Lehet szidni a férfiakat, de ettől még semmi sem változik. Ők ilyenek és kész. Akkor lenne baj, ha nem ilyenek lennének! :)

27N

2011. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
0%

Azért látszik, hogy a hozzászólók nagyrészt nők. Ekkora baromságokat összehordani azért nem kis teljesítmény.


„Ez a nő 32 éves. És tudod mit? Sokkal kívánatosabb, mint akármelyik 16 éves az utcán...”


Nem igaz. Sminkkel, szépen felöltözve valóban jól néz ki, de ő is jobban nézett ki 5 évvel ezelőtt.

„Hahaha, pedig ritkán látni annyi ronda férfit, mint amennyi itthon van.”


Igen, a kérdésre nem sikerült válaszolni, külön kérték a kifejtésben, h a férfiak is ilyenek meg olyanok válaszokkkal kíméljék. Igen, ha kínos a kérdés a nőkre nézve, akkor gyorsan támadjuk a férfiakat. Óvodás szint, drága.

„Szerintem az idősebb nők sokkal szebbek mert ők igazán nőiesek.Nem úgy mint a fiatalabb nők,akik (tisztelet a kivételnek) úgy néznek ki mint 1 ócska ri...c. 22/L”


Megint mellébeszélés. Azért szebbek, mert 35 évesen, mikor már ráncosak, nem öltöznek kihívón?:)

Ez sztem érthető. Ez nem szépség kérdése. Akkor lebutítom neked: egy nőiesen öltözködő fiatal nőt hasonlíts össze egy nőiesen öltözködő idősebbel, érted?


„Aki ad a külsejére, ízléses, az mindegy, hány éves, meg fogják nézni, és ezzel nincsen semmi baj!”


aha, egy jól öltözött 55 éves nő után is megfordulnak, persze. :D.

„Ja bocs'..fiú a kérdező? Hát..akkor gúnár:-)”


Hány éves vagy,12? Vagy mi bajod van? Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor vonulj el, senki nem kíváncsi az óvodás szintű sértegetésedre.

2012. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjél b+ szemészetre, mert nem látsz, és ejtsd útba a pszichológust is.


Mi a csillagot okoskodsz? Te se láttál még igazi nőt, szerencsétlen! -.-

2012. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!