Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a 30-35 éves nők többsége, hogy jobban néznek ki a fiatal,18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Itt is, és máshol is többször hallottam, hogy a 30 év körüli nők többsége meglepődik azon, hogy a férjük és férfiak megnézik a fiatal lányokat. Miért nem képesek elfogadni, hogy már nem néznek ki olyan jól és hogy 22-23 évesen vannak a csúcson ? Ráadásul többségük elhízik, miután szült, és többnek is néz ki. Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen, ami igaz is, de sehol sincsenek egy egy hamvas, feszes bőrű tinihez képest. Szóval szerintetek mi az oka ennek? Rendes válaszokat kérek, nők hisztis válaszához és a "sok férfi is elhízik" és hasonló mentegetőzős válaszához nincs kedvem.

2011. dec. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Es mi van azokkal, akik 16-nak neznek ki 30 evesen? Xd A kor csak egy szam, nem mind egyforman oregszunk.
2019. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
2016-ban meg azert is elkertek a szemelyimet, hogy elmultam-e 16. XdMondtam nekik: ”Koszonom szepen! Mar 26 is” 😅
2019. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Nem sminkelek, festetek, nincs mukormom.
2019. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert a nők többsége pontosan tudja mélyen belül, hogy a kinézetének rengeteget köszönhet(ett), és nem valami kellemes azzal szembesülni, hogy 30 éves koruk után jóval kevesebb figyelmet fognak kapni a férfiaktól, nehezebb lesz munkát kapniuk stb.


"Általában jönnek a hülye magyarázattal, hogy ők is nézhetnek ki jól 35 évesen"


a legtöbb nő nincs is tudatában annak, hogy mennyi mindent köszönhet annak, h fiatal és lyuk van rajta, aztán mikor öregedni kezdenek, arcon csapja őket a valóság.

Nem véletlen, hogy ennyi frusztrált öregedő nő van az országban.


mondok pár példát: egy 180 cm-es csinos lány egyszer elsírta magát cseten még anno, hogy Krakkóban van cserediákként, de rosszul érzi magát, erre rögtön felajánlott egy férfi, hogy érte megy azonnal (nyilván remélte, hogy a lány szexszel jutalmazza majd), na az az, amit egy 38 éves nő már nem tudna megtenni.


vagy hány olyan munkahely van, ahol a 25 cicababa azért van, mert jól néz ki.

2019. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
Utolsó és mi van a rusnya öreg prostikkal? Még fizetnek is nekik a férfiak.😆 Szerintem 30 felett már a legtöbb nőnek van férje, gyereke és nem egyedül utazgat a vakvilágba fene tudja milyen pszichopata vadidegen pasik segítségét kérve. Ne haragudj de szerinted ezzel a vadidegen pasival hányan utazgatnának? Símán megerőszakolhatja vagy elrabolhatja azt a lányt, ha van sütnivalója nem megy vele. Ez is hülyeség, hogy 30 felett már nem kap figyelmet egy nő. Én vagyok rá az élő példa 2 gyerek után, hogy de. Bár nekem ez inkább zavaró, mintsem jó dolog.
2019. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

már leírták a lényeget:


persze hogy nehéz szembenézniük azzal, hogy kisebb-nagyobb mértékben annak köszönhetnek szinte mindent, hogy nőnek születtek.

és itt nem arra kell gondolni, hogy semmi nem csinálnak, és eltartatják magukat egy pénzes férfival, hanem hogy minden téren előnyben vannak (főleg 30 éves korukig), sokszor elég egy miniszoknya és átmennek vizsgán, könnyebben kapnak könnyű munkát, bármikor megkaphatnak szinte bármilyen férfit stb.

ezeknek a dolgoknak vége 30 éves után, illetve sokkal előnyt fognak élvezni azért, mert nők.


ezzel elég kényelmetlen szembenézni, ezért vagy nem vesznek tudomást róla, vagy jellemzően szidják a fiatal lányokat, akik jobban néznek ki, kapósak, és sokszor még nem is butábbak, mint ők, hiszen ebben az országban sokszor egy (bölcsész) diplomás nő is buta, mint a föld.

2020. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi ez a sok hu-ho?


ez a legalapabb kozhely, egeszseges ferfinak termeszetes dolog hogy minden not (kortol fuggetlenul meghozza) teljes egeszeben leröggenez ha kicsit is felfigyelt ra mert valami tetszett neki belole


vagy a kerdes nem is errol szol hanem a parjukrol?


nos, ne keljen elismetelni hogy ez is teljesen termeszetes

hetkoznapi dolgok, a no ideges mert a ferfi mas nore nezett


most akkor mi van? Ugyan az amiket szinten ismerni harcol a no a ferjevel vagy ferjeert

a ferfi meg a masik noert vagy sem

ennyi, megnezte es kesz, ha meg akarja szerezni is akkor megszerzi, nem tarthassa vissza parja

2020. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#47 *"ferj" - "par"

szoval nem feltetlen hazastars, de ha az akkor "nagyobb a gubanc" persze ez sem jelent senkinek problemat csak "illuzio" hogy "nagyobb" gond

2020. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!