Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/162 A kérdező kommentje:

na jójó de teljesen másképpen károsodik a gyerek egy veréses terrorban, mintha a pszichoszex. fejlődése, azaz egy nagyon fontos része az egész személyiségének defektesen zajlik, nem?


A 8-as válaszoló ... hát, azért ez is nagy igazság :)


Aztán meg még azt kérdezném, hogy na de akkor mit mond majd az oviban, suliban? ki az a két manus? meg hogy fog majd csajozni ha felnő? vagy fog egyáltalán? és az nem lesz kellemetlen helyzet a "családban", hogy ő lányt akar haza vinni ? na meg a lánynak mit fog mondani? huhh hát egy vagon kérdés van itt azért ...

2013. jan. 13. 19:38
 12/162 anonim ***** válasza:
83%

Nem értek egyet az ellentüntetőkkel. Már csak azért sem, mert a leszbikusoknak simán lehet gyerekük. És mi lenne ha kisfiút fogadnának örökbe a melegek? Attól még, hogy melegek, nem pedofilok. Ennyi erővel hetero párok se fogadjanak örökbe, mert a kisfiút az anya, a kislányt az apa tudná molesztálni. Ergo ebben az ellenérvben semmi logika nincs.

A házasságuk meg tényleg nem értem miért lenne rossz dolog. Senkinek semmi köze az ő kettejük közös életéhez.

És ez a többség védelme dolog hülyeség. Pontosan mitől kéne védeni a többséget? Nem tudok róla, hogy a melegség fertőző, vagy veszélyes lenne.

És még valami az örökbefogadáshoz. Oké, lehet, hogy nem a legszerencsésebb ha nincs anya-minta. De mitől lenne jobb egy árvaházban, vagy fizetett nevelőszülőknél, ahol még szeretetet, egyéni törődést sem kapnak, nem hogy megfelelő követendő példákat? A lényeg az lenne, hogy szeretetet kapjanak, azt pedig szexuális hovatartozástól függetlenül bárki tud adni.

2013. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/162 anonim ***** válasza:
100%
nem. pont.
2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/162 anonim ***** válasza:
100%

Árvaház helyett bizonyára még egy homó párnál is jobb helyen van a gyerek, mert ha az a probléma, hogy nem kap anya (vagy apa, gondolom a törvény a lezboszikra is vonatkozna) képet, nos árvaházban egyiket sem. De előtte feltétlen tisztázni kellene, hogy pontosan milyen hatással van a gyerek érzelmi fejlődésére, ha egynemű pár neveli fel.


A házasságnál viszont, párszor már leírtam, azt sem értem, hogy heteró párok miért ragaszkodnak hozzá annyira.

2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/162 A kérdező kommentje:
jó hát én meg azt nem értem, hogy a melegek miért ragaszkodnak hozzá, de hát ez van ... valamiért nagyon fontos nekik
2013. jan. 13. 20:07
 16/162 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2013. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/162 A kérdező kommentje:
te milyen értelmes vagy hallod :D
2013. jan. 13. 20:25
 18/162 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

a verés is nagyon káros a személyiségére, elhiheted nekem. és a nevelőotthonnál tényleg jobb a családok nagy része, onnan ép gyerek ritkán kerül ki.

egyébként megfordítom a kérdést: heteróknak hogy lesz homo gyereke? mikor ők a hetero példát látták otthon, elvileg? de ha nem látták, mert mondjuk anyuka/apuka egyedül nevelte, akkor is heteroszexuális volt a szülőjük. (az esetek többségében, persze, mert hát a nemi irányultság nem befolyásolja a szaporodási képességet.)

2013. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/162 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek egyet. Szerintem nem túl abszurd. Nyilván nagyon alaposan meg kell vizsgálni a szülők életkörülményeit meg pszichológiai fejlettségét, de ez a hetero pároknál is így van.
2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/162 A kérdező kommentje:

jó akkor ezek szerint pl csak én érzem magam furcsán, amikor a meleg sráccal tusolok, és sasol végig...


ha másnak ez eszébe se jut, akkor oké, én zakkantam meg biztos


hát a többi meg jó kérdés, term. pszichológiai alkalmasság mindenképpen kellene, meg érdekes dolog az a szaporodási képesség is, mert pl nálunk gimiben a biológia tanár pont ezért mondta h sterilizálni kellene a melegeket, mert így sose lesz ennek vége mert tényleg elég sok beházasodik akinek pedig hajlama van, aztán lesz gyerek, és abban meg ki tudja, mi lesz megtalálható? szal ez is izgalmas kérdés, de ezt már egy másiknak kiírhatnám. de a láncreakció tényleg igaz, ez így az életben nem ér véget.

2013. jan. 13. 21:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!