Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy családos...

Terhes lettem egy családos férfitól. Megmondjam neki vagy ne és inkább tünjek el?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és 16 hetes terhes. Korábban úgy gondoltam, mivel semmit nem akarok a férfitól, hogy nem mondom meg neki. Ö sokkal idösebb, 63 éves.

Szerencsére anyagi gondjaim nincsenek. Jól keresek. Saját lakásom van, stb. De mégis bánt valami. Talán tudni akarja, hogy lesz egy gyereke. De akkor kiderül minden és a házasságának vége. Azt meg nem akarom. Meg aztán a gyereknek is kell majd valamit mondani, ha kérdez. Nem mondhatom, hogy egy k.rva volt az anyád és csak kihasznált egy pasit. Pedig ez az igazság.

Szóval szóljak neki vagy ne? Ráadásul egy városban is élünk és magától is rá tudna jönni, miért is szakítottam.


2013. márc. 17. 20:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

Ja biztos mindenki értette, hisz eddig csak én jártam itt azóta :D


Nem a mi dolgunk. Ha 38 lennék és nem lenne családom, akkor valószínűleg én is teherbe ejtetném magam az első pasassal, főleg ha fel is tudom nevelni azt a gyereket. Minthogy lemondjak az anyaságról. De ezen kár vitatkozni, mert van aki így gondolja, és van aki úgy. Én ezek szerint úgy... :)

2013. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
10%

Az hogy te válaszoltál nem azt jelenti, hogy csak te jártál itt :)

Azt jelenti, hogy papíron tablettát szedett, gyakorlatilag pedig nem szedte.


Én soha nem tennék ilyet. Nem lennék képes ilyentől megfosztani a gyerekem, csak hogy én jobban érezzem magam. Akkor inkább nevelőszülőnek jelentkeznék, hogy jobbat adjak valakinek, akinek most nem jó. De hogy hátrányba hozzak egy ártatlan gyereket azzal, hogy ezt elveszem tőle? Soha.

2013. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Egyébként persze, nem a mi dolgunk, de ő osztotta meg velünk és ő is tisztában van vele, hogy amit tett, az rossz. Önmagát nevezte k*rvának. Ami egyébként viszont erős szó rá, mert nem ezt jelenti, és vannak erre a viselkedésre helytállóbb kifejezések is.
2013. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit vitáztok, a kérdező már az első körben beismerte,hogy csak spermadonornak használta az öreget! Csak azt nem értem,ha nem akar kavarást,minek akarja elmondani... Egyébként kérdező tudnod kell,hogy az apaság megállapítását az öreg is kérheti a bíróságtól,akár 10év múlva is. Szóval vedd figyelembe,hogy ha te nem is akarsz kavarni a pasinak,ő még ilyen úton azért megtudhatja,hogy övé-e a gyerek!
2013. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34. egyetértek abban,hogy a kérdező a beírása alapján,mintha csapdát állított volna a leendő apának,úgyhogy zavaros,hogy mi tudott a férfi és mit nem,mert ha úgy tudta,hogy a nő védekezik és nem születhet belőle gyerek...akkor ahogy írta kérdező,tényleg kihasználta férfit
2013. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
41%

"...egy k.rva volt az anyád és csak kihasznált egy pasit. Pedig ez az igazság. "


Az első nő aki ezt beismeri!!

2013. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Viszont,ha a gyerek szemszögét nézzük,gondolom senki sem szerette volna,ha halvány lila gőze sincs arról,hogy ki a saját apja!
2013. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed?
2018. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!