Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy családos...

Terhes lettem egy családos férfitól. Megmondjam neki vagy ne és inkább tünjek el?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és 16 hetes terhes. Korábban úgy gondoltam, mivel semmit nem akarok a férfitól, hogy nem mondom meg neki. Ö sokkal idösebb, 63 éves.

Szerencsére anyagi gondjaim nincsenek. Jól keresek. Saját lakásom van, stb. De mégis bánt valami. Talán tudni akarja, hogy lesz egy gyereke. De akkor kiderül minden és a házasságának vége. Azt meg nem akarom. Meg aztán a gyereknek is kell majd valamit mondani, ha kérdez. Nem mondhatom, hogy egy k.rva volt az anyád és csak kihasznált egy pasit. Pedig ez az igazság.

Szóval szóljak neki vagy ne? Ráadásul egy városban is élünk és magától is rá tudna jönni, miért is szakítottam.


2013. márc. 17. 20:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%

Felállt még neki, mikor összefabrikáltátok a babát?...

mondd el neki, de ne a család előtt. Majd ha ő akarja, elmondja a családnak is.

2013. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
4. vagyok. Szerintem mondja el (ahogy a korábbi válaszomban is írtam) és a pasi meg majd eldönti, tud-e ezzel a "teherrel" élni, vagy megosztja -e a családjával. Ez már nem a kérdező feladata.
2013. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

Én is ilyen helyzetben voltam.

Én elmondtam az apának, aki azóta is részt vesz a gyermek életében, nevére is vette. (persze titokban,kiderülni csak a halálakor fog)

Utólag azt gondolom, hiba lett volna nem elmondani, a gyermekemnek is jobb így, hogy van apukája. A környezet meg úgy tudja, hogy "elvált anyuka" vagyok. (ovi, tágabb ismerősök, kollégák)

2013. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
56%

A környezetnek is fel fog tűnni és a gyerek is egész életében hátrányban lesz, mert pont azt veszik el az ilyen "anyukák", ami az ő alapja és életen át tartó biztonsága lenne, a családot.

Külföldön már külön az ilyen anyák és az elvált anyák miatt vannak férfi mintát adó béremberkék, hogy a gyerek ne sérüljön annyira.

Sajnálom szegény gyereket :(


Az apának meg joga van tudni.

2013. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%

10.válaszoló.

Belekontárkodott a családba???

Miért,megerőszakolták szegény apukát????Azért ne túlozzunk!

2013. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
67%
Erre nincs jó megoldás. Akárhogy is, kinek lesz jó így ez az egész...? A gyereknek nem, az apának nem. Az anyának?
2013. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
25%

ma 21:07

Igazad van, nem erőszakolták meg. De tudnia kellett hogy családos ember, és ha az öreg csapta is a szelet, lehetett volna nemet mondania, mondván nem akar egy házasságot tönkre tenni.. Így akárhogy is nézzük, bizony belekontárkodott..

2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó!!


Már a 60 év feletti férfiak sincsenek biztonságban!!

2013. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egyedülálló vagy? Remélem nem vagyok indiszkrét.
2013. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
48%
21:45 csak akiktől lesz mit örökölni :)
2013. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!