Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy családos...

Terhes lettem egy családos férfitól. Megmondjam neki vagy ne és inkább tünjek el?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és 16 hetes terhes. Korábban úgy gondoltam, mivel semmit nem akarok a férfitól, hogy nem mondom meg neki. Ö sokkal idösebb, 63 éves.

Szerencsére anyagi gondjaim nincsenek. Jól keresek. Saját lakásom van, stb. De mégis bánt valami. Talán tudni akarja, hogy lesz egy gyereke. De akkor kiderül minden és a házasságának vége. Azt meg nem akarom. Meg aztán a gyereknek is kell majd valamit mondani, ha kérdez. Nem mondhatom, hogy egy k.rva volt az anyád és csak kihasznált egy pasit. Pedig ez az igazság.

Szóval szóljak neki vagy ne? Ráadásul egy városban is élünk és magától is rá tudna jönni, miért is szakítottam.


2013. márc. 17. 20:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%

Na megszólalt a férfi társadalom!

Fedezékbe...! XD

2013. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ha a pasi meghal,a hagyatéki tárgyaláson lesz meglepi a végrendelet felolvasásakor! Akkor majd megtudja a családja is.... Szerintem kíméld meg magad és hallgass! Ha nem akarsz kavarni,mond neki,hogy mástól van!
2013. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Akkor komolyan.:

A dologban ketten voltatok benne.Neked nem volt kit megcsalnod,neki igen.Ebből kifolyólag ő a ludasabb.

Ha nem védekeztetek neki is tudnia kellett a "kockázatot".

Semmiképpen ne hagyd ki a dologból.

2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Azért elég nehéz elhinni, hogy semmiféle védekezés nem volt.

Szerintem "tablettát szedett" ez a nő.

2013. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%

"Azért elég nehéz elhinni, hogy semmiféle védekezés nem volt.

Szerintem "tablettát szedett" ez a nő."


Szerintem semmit sem szedett, itt a lényeg pont az volt, hogy legyen egy babája, amit meg is tudok érteni, főleg ha valaki 38 éves, és nincs kilátásban rendes kapcsolat. Lehet lepontozni, de én egyáltalán nem ítélem el, mert tudom milyen érzés kétségbeesettnek lenni 35 fölött, ha nincs sehol egy normális pasi... és gyerek se...

2013. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
62%

Bazz szerinted miért írtam idézőjelbe???


Úgy értettem, hogy a pasi azt hitte a nő védekezik. De mivel ő öreg és ketyegett a biológiai órája ezért átverte őt.

2013. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
51%

Az meg mindenkinek a maga baja, ha kétségbeesik.

Tudod ez önzőség, semmi más. Gyereket, minden áron, de hogy annak a gyereknek milyen lesz, hogy nincs apja, arra senki sem gondol,csak hogy ő teherbe essen és anyuka legyen. Jah...

Akinek nem volt apja, az nem tudja miről beszélek, de nekem csodálatos apukám volt/van és ha ő nem lenne rengeteg mindent sosem tapasztaltam volna meg, mert erre egy szülő képtelen.

2013. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Miért írtad idézőjelbe? Nem szedett semmit és kész. De nem ez volt a kérdés, úgyhogy sztem ezzel mi ne is foglalkozzunk tovább.
2013. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy az én apám meg egy alkoholista volt, vert minket, sokszor menekültünk előle. Na ez mennyivel jobb vajon? Nekünk jobb lett volna, ha nem ismertük volna....
2013. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy vannak rossz családok, de vannak jók is, és a jóra kell törekedni.

Te például minden bizonnyal nem állnál össze egy alkoholistával, vagy egy agresszív férfivel, és nem szülnél neki gyereket (bár erre is sok példa van).


Aki megteheti, az mindenki megadja az esélyt a gyerekének a legjobbra. És aki nem így tesz tudatosan, az jogosan veri ki az embereknél a biztosítékot.


Az idézőjelet pedig nem értem, hogy hogy nem érted. Szerintem mindenki értette.

2013. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!