Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

én lány és a srác 19 éves körüli, na legutóbb már azzal jött h 2 hete nem hord ruhát mert ilyen időben minek ...

azóta még annyival is dobott a dolgon h már egy haverja is jött hozzá napozni, sőt bejelentette h nyugodjak meg mert jövő héten elég sok haverja ott lesz nála mert a szülők elutaznak. ja de még azt a fejemhez vágta h mit akarok mert papucs van rajta ha kimegy a fűre a teraszról szóval nem meztelen.


másik válaszolónak:

igen igen, +2 db 4 emeletes tömb is rá lát ( mindkettőnek a fele kb) a kertre de fogalmam sincs ki mit mond vagy csak nem foglalkoznak vele. én még ilyen srácot nem láttam, hihetetlen na. de most itt aki hasonló korú fiú, van aki ennyire nem szégyenlős? azaz semennyire? a sorházból a többiek meg nem igazán mászkálnak ki a kertbe, lehet h azok nem is látják de nem tudom.

már belenyugodtam igazából, úgyis tök mindegy, ezek szerint ez a srác szeptemberig így lesz ... pedig a barátnőm nemrég azt mondta neki h ha ilyen farka lenne, inkább nem mutogatná :D persze erre is csak megkaptuk a magunkét, h mennyire bunkók vagyunk mert ott kávézunk ketten a teraszon és ahelyett h meghívnánk őt is, csak beszólunk neki. hát érdekes egy fiú ez ...

2013. júl. 11. 21:55
 12/53 anonim ***** válasza:
neeemaar...:DDD ezt nem hiszem el... hallod, ha csapatban ott fetrengenek meztelenul, szereintem komolyan hivd rajuk a rendorseget... en nem vagyok zsaruparti, de ez mar tenyleg gaz..vagy egy- ket nagydarab baratomat megkernem, hogy tegyek mar helyre ezt a hulyegyeereket.... raadasul egy lanynak hogy mer beszolni ilyen aljas modon? jo nagy bunko meg kell hagyni...
2013. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
lojj egy képét, aztan tedd fel napiszarra
2013. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

jó nagy bunkó, igen.

le se merem írni h ma milyen húzása volt de már kezdek immunis lenni, felőlem akkor mászkáljon ahol akar, remélem elmegy boltba is meztelenül.


ha képet csinálunk róla, az még nem nekünk lesz jogilag gáz? mert többen mondták már ezt na de nemtom.

2013. júl. 12. 13:54
 15/53 anonim ***** válasza:
Ameddig az ő részén van és nem mutogatja magát szándékosan csak úgy van totál természetesen akkor nem foglalkoznék vele, egyszerűen nem vennék róla tudomást. De én azért biztonság kedvéért felhúznék egy kerítést oda, plusz be bokrosítanám az egészet vagy fakerítést amin nem lehet átlátni. Csak elég sokszor jönnek hozzánk vendégek, barátok, szülők, apósék, akkor azért én nem tűrném ha a szomszédom egy szál semmibe el lenne tőlünk pár méterre. Szerencsére nekem nincs ilyen gondom.
2013. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

igen de ezt írtam tehát tök osztatlan közös az egész kert ami együttesen tartozik az összes sorházhoz, így aztán sokan mászkálnak ide-oda, meg azt hiszem , akartak már kerítést de emiatt nem is lehetséges jogilag.


az meg jó kérdés h mikor mutogatja magát szándékosan és mikor "csak úgy", na de látod ezt is írtam h bnőmmel ott beszélgetünk a teraszon, ez meg nem elég h 5 méterre van tőlünk, még oda is jön hozzánk "beszélgetni". hát most döntse el a fene h milyen szándékkal teszi és mikor mi van de tehát kerítés kizárva.

legutóbbi húzása az volt amit nem mertem akkor leírni de már ez se érdekel h oda jött hozzánk, kb fél méterre elénk mert megint lehordott valamiért, és valóban nem volt meztelen mert papucs volt rajta, és hát engem eléggé kiakasztott amit művelt mert még ruhában is kiakaszt ha ezt csinálja egy fiú, de ez meg így natúrban hát egyszerűen fogalmazva ott az orrunk előtt egyfolytában vakargatta a tökeit. na most ez milyen?

alig voltunk ám zavarban... kellett pár nap mire eljutottam oda h már erről se veszek tudomást aztán felőlem vakargassa, de sztem ilyen srácot a világ nem látott még sehol ... egyszerűen semmi szeméremérzete nincs.

2013. júl. 13. 13:48
 17/53 A kérdező kommentje:
ja és azért nem vagyok ám egy szentfazék kis szüzike, láttam már meztelen fiút, sőt azt is elismerem h ez a srác se néz ki rosszul éppenséggel csak hát na ... érdekes a jelenség :XD írtam h oké, nekem aztán 8 már, egyszerűn nem érdekel csak pl ha valamelyik kisebb tesóm ide jön nyáron, mit mondok neki mégis? a végén még ő nem mer kimenni a teraszra se. akár fiú akár lány.
2013. júl. 13. 13:50
 18/53 A kérdező kommentje:

kaptam egy privátot ls köszi a választ, de kiírom ide mert sztem érdekes.


szóval mégis azt honnan tudja bárki is hogy ha valaki meztelenül mászkál emberek előtt, akkor azt szexuális indíttatásból teszi mert az izgatja vagy pedig csak azt mondja h ja neki ez az életformája h ő mindig meztelen és ilyen alapon bejárja a Balaton ruhás strandjait is meztelenül.


Azaz hogyan olvasom ki a gondolatait? ki az aki érti ezt?

2013. júl. 13. 13:56
 19/53 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha , kicsit most ellentétesre váltanál , és kedves lennél hozzá ? Meghivnád kávézni, és beszélgetnél vele? Lehet hogy akkor már egy párnap után elszégyelné előtedd magát.

Kedves lenni hozzá, de kellemetlen helyzetekbe hozni.

2013. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

nem is rossz ötlet!

ha ez képes leülni mellém így egy szál semmiben kávézni, eskü még én leszek zavarban :)

na kipróbálom!! köszi

2013. júl. 15. 18:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!