Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
ha valakinek természetes a meztelenség sokat van meztelenül akkor nem ál fel az első csaj láttán a szerszám, persze ilyen is előfordul. Elég baj lenne mert itthon és a nyaralóban is szinte mindig meztelenül vagyunk, nem egyszer hölgy társaságban is. Az ha valaki tud semlegesen viselkedni még nem jelenti azt, hogy meleg. Ha tetszik a dolog élvezd a látványt, azért ilyen nem mindenkinek adatik meg.
2013. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

> de valaki fiú mondja már meg lécci h

mitől függ az h vissza tudja-e tartani h

felálljon neki ha pl itt dumál velünk 2

órán át, és egyszer se jött még rá az

inger :) ez hogy van a fiúknál?


Tehát ti is meztelen voltatok?

2013. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

nem, dehogy voltunk! ezt honnan vetted?

mi általában nyári ruhában vagy párszor fürdőruhában. persze neki mindegy volt :D csak azért kérdeztem h egyáltalán ha órákon keresztül ott van meztelenül, nem fordulhat elő h egyszerűen nem tudja kontrollálni és feláll neki? neki nem állt na de pont ezen tanakodtunk :) ja és már nem élvezzük a látványt, elment

2013. júl. 25. 17:22
 34/53 anonim válasza:
hogy érted hogy mindegy volt? a merevedéshez kell egy látvány, inger ami ha ruhában voltál nem jött rá, hiába több órán keresztül volt veled, persze ha megpróbáltál volna te is nudizni a helyzet valszeg más lett volna :D
2013. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, a meztelenség és az erotika nem egyenlő egymással. 20 éve nudizom voltam nem egyszer meztelenül felöltözött és pucér társaságban is és nem volt gond, de kerültem olyan szitiba amikor nem tehettem semmit állt a zászló, de ehhez mindig kellett némi vonzalom.
2013. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

hu azert az eleg ciki lehet


a lenyeget meg lehagytam ahogy most olvasom mert azt irtam h elmentek nyaralni na de olyan 90% biztonsagra kiderult h meleg a srac ... . de igy akkor mar ertem miert volt valami semleges erzes a viselkedeseben meg olyan furcsa helyzetek csak ugy amik rezegtek a levegoben.

2013. júl. 31. 21:54
 37/53 anonim válasza:
ezt könnyen kiderítheted, ha villantasz neki vagy "véletlenül" hiányos öltözetben mész ki a teraszra és figyeled közben az arcát
2013. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
hidd el nyugodtan, tuti biztos!
2013. aug. 2. 19:06
 39/53 Dorka-18 válasza:
Ha azért napozik meztelenül, mert nudista, és számára ez a természetes, akkor egyáltalán nem zavarna, hiszen a saját birtokán belül azt csinál, amit akar. Ha szexuális célzattal teszi, és ez ki is derül a viselkedéséből, akkor már más a helyzet, és megértem, ha valaki ezt zavarónak érzi és tiltakozik ellene.
2013. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

na jó, de erre már írtam régebben h elég sokféle értelmezése lehet az ilyen dolognak, mert emlékszem egy esetre, amikor mutogatós szatírt csináltak a rendőrök egy pécsi manusból, mert az meztelenül volt a kertjében, és folyamatosan ott mentek el a háza előtt a járókelők, azok bejelentették, na és lényeg h a manust le is tartóztatták, még tv-s meg újság-hír is lett az egész.


szal én ezt sose fogom megérteni asszem h mikor lehet és mikor nem lehet, mert ezt is írtam már h amikor vízparton egy csoport srác ott ugráltak, ökörködtek meztelenül, ez is ment is egy darabig, aztán egyszer meg oda is valaki rendőrt hívott h jaj mit látnak szegény kisgyerekek.

tehát akkor most mi hogy? komolyan nem tudom felfogni, néha hivatkoznak erre h ő csak nudista, máskor meg letartóztatják mert mutogatós szatír. hol a határ?

2013. okt. 18. 13:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!