Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
de jézusom, hogy találtál te erre az ősrégi kérdésre? :)
2014. júl. 15. 07:09
 52/53 anonim ***** válasza:
Vigyázz , nehogy belé szeress :)
2014. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
Engem nem zavarna!Én magam is szeretek meztelenkedni!
2023. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!