Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 41/53 Dorka-18 válasza:
Az igazi nudisták általában tiszteletben tartják mások szokásait, és kizárólag meztelen emberek társaságában vannak meztelenül. Ha ruhát viselő közegben vagyok meztelenül, vagy olyan helyen, ahol ruhát viselő emberek is látnak, szerintem az már nem nudizmus, hanem exhibicionizmus vagy csak szimplán provokatív polgárpukkasztás.
2013. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
oké, de akkor a leírt példákban is, mint pl elhagyott bányatóban való fürdés és társai, tudsz éles határvonalat húzni, hogy mikor nudizmus és mikor bűncselekmény?
2013. okt. 19. 12:45
 43/53 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell a meztelenséget mint jelenséget Bűncselekményként emliteni ?

Egy meztelenkedő egyén aki csak élvezi a meztelenséget és jólérzi magat szabadon, hogyan lehet bünözönek tekinteni ? mint egy tömeggyilkost.

Itt a sok évi nagy prüdség szemérmeség eredménye.

2013. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
igen ezzel teljesen egyetértek. sokszor én se értem h egy snassz meztelen emberi test miért is lehet tárgya bármilyen vitának meg főleg hogy lehet bűnöző ... majd mindjárt linkelek be pár érdekes képet ahogy meztelenül kirándulnak a szabadban és stb. azzal én se értek egyet h ők akkor most bűnözők emiatt ... de hát ugye mi kellően prűdek vagyunk szal nálunk egy meztelenség még sikítozást is kivált sokszor :) ezt speciel én se értem, mert megkérdezném az ilyentől h netán nem látott még meztelen emberi testet? de most nem? látod, én is igazából már semlegesen kezeltem a témát a második naptól, csak úgy először volt furcsa de aztán meg fel se tűnt.
2013. okt. 20. 14:00
 45/53 anonim ***** válasza:

Látod:) minden csoda 3 napig tart. Első látásra furcsa volt, másnapra már megszoktad.

Ha sokan lennének ilyen merészek és otthon mernek meztelenül lenni,mert ők ugy érzik jól magukat.Ety idő után már felsem tünne, hogy valaki meztelenül kertészkedik, vagy nyirja a füvet az udvarában.

2013. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

huh az meredek lenne ha már a füvet is meztelenül nyírná, bár igazad van, ezek után már fel se kapnám a fejem annyira vagy max 2 másodpercig azt annyi :D


és hát igen, igazad van, az elején nagyon zavart meg nagyon nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert hát mégiscsak egy meztelen fiú áll ott előttem, na de aztán valahogy pár nap alatt megszoktam, és nem is gondoltam semmi szexualitásra, és írtam korábban is, hogy aztán meg már ez annyira megváltozott bennem, hogy simán eliszogattunk vele a teraszunkon úgy, hogy rajta továbbra se volt persze semmi, csak mondjuk hát nem tudom mi lett volna, ha éppen apám haza jön akkor :D

De tök érdekes ez amúgy, mert azóta valahogy jobb viszonyban is vagyunk, meg az is kiderült h kiskorától nudiznak nyaranta a családdal szal én értem h neki ez természetes, csak valahogy nekem volt az első pillanatban egy shock egy teljesen meztelen srác :D De azóta is jóban vagyunk, nincs gond. Sőt ahogy hallom hogy egyes helyeken meg a fiúk is mennyire szégyenlősek egymás előtt is, hogy még tusolni se mernek, azóta még jobban értékelem őt :)

2013. okt. 24. 16:40
 47/53 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a meztelenség.

Valahogy belénk van nevelve a prüddég. szégyenlőség. De ha áttudjuk lépni ezt a határt, akkor minden megváltozik.

Meztelenül szabadnak, természetesnek érzi magát az ember.

Előszőr mindig furcsán néznek a meztelenekre, aztán valahogy ez is természetessé válik , és már nincs benne semmi különös.

2013. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
hát igen. de azért kb minden barátnőm rám volt irigy, mert egy elégé Adonis srácnak tartják (az is egyébként), és el se akarták hinni, hogy én csak így látom :)
2013. okt. 24. 18:49
 49/53 anonim ***** válasza:

Idén mi a helyzet a szomszéd meztelen sráccal ?

Meztelenkedik még az udvaron ?

2014. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

szia

láttam már idén, és hogy is mondjam, egyre jobban tetszik, ez a ciki ... :)

de már nem zavar, még anyám szólt rám, hogy minek nézegetem.

2014. júl. 15. 07:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!