Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
azért majd számolj be a fejleményekröl :)
2013. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a lányok jönnek be neki!
2013. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Semmi fejlemény napok ota ? Meleg van tuti meztelenkedik a csájó az udvaron. Beszámolot kérünk :)
2013. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

sziasztok!


tudnék beszámolót bőven, csak nem volt netem. a srác természetesen ilyen melegben egész nap meztelenül van, én meg már megszoktam, de komolyan mondom h hidegen hagy a látványa. már a kerthez tartozik :) kezdi a teraszon reggelizéssel és most pl este a haverokkal éjfélig vagy később is kint iszogatnak, egyébként meg napoznak. akár egyedül akár haverjával.


barátnőmmel iszogattunk, beszélgettünk és meghívtuk ahogy írta valaki itt, de én még ilyet nem láttam. semennyire se volt zavarban, leült közénk úgy mintha a legjobb barátok lennénk és kért kétszer inni, aztán alig tudtuk lerázni mert elkezdett mesélni mindenről. viszont azt észre se vette h nincs rajta ruha szal egyszerűen tényleg már kb abszurd a helyzet. elmesélte hova mennek nyaralni augusztusban meg a suliról is mesélt de szóval olyan természetességgel hogy az lett amit írtam hogy mi jöttünk már zavarba majdnem.

vicces ez a srác. remélem ő most ezt nem olvassa :D


mi már megszoktuk (azóta még egyszer átjött szal jóba lettünk), de nem tudom mi lenne ha hirtelen apám vagy a bátyám beállítana aztán meglátná meztelenül velünk.


meséltem 2 osztálytársamnak, azok nem akarják elhinni h ilyen van. aztán mégis van. ennek a srácnak valami őserdőben kellene élnie ahol örökre így van, annyira természetes neki.


hát kb ennyi. szal megszoktuk a látványt, már nem akadunk ki, és amúgy nem akar tőlünk semmit sztem mert olyan furcsa módon semleges. lehet h annak van igaza aki írta h meleg ... de miért? a melegek soha nem szégyenlősek vagy miért? (és továbbra is mondom h nem néz ki rosszul, sőt eléggé jól néz ki. tudom, lánytól nem szoktak ilyet hallani de írtam h én aztán nem vagyok prűd ...)

kár lenne érte amúgy, biztos nagyon sok lánynak tetszik. nagyon szép szálkás magas csak kicsit bunkó :( valaki találkozott már ilyen fiúval? mert eddig a legtöbbet én pont nagyon szégyenlősnek ismertem meg.

2013. júl. 20. 13:30
 25/53 A kérdező kommentje:

még kérdeztük tőle h nudista strandra mennek-e nyaralni és azt mondta h nem, de hogy neki mindegy is mert valami szabadstrandon lesznek de ő a ruháson is ruha nélkül szokott fürödni.


hát ilyen ez a srác, nem hiszem h van még egy hasonló ...

2013. júl. 20. 13:34
 26/53 anonim ***** válasza:

köszönjük a beszámolót :)

Akkor már nem is akarsz neki ártani , elfogadod ilyennek amilyen :)

2013. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

jaj dehogy akarok! csak a bunkóságát nem bírtam na meg nem láttam még ilyen srácot. ennyi, egyébként elvagyunk, igen. vicces a helyzet sokszor de elvagyunk.

csak lehetőleg azért olyankor ne kopogjon be a teraszon értem h jött kólázni, amikor apámék is itthon vannak mert aztán elég hülyén fognak nézni :)

2013. júl. 22. 16:18
 28/53 A kérdező kommentje:
ja és annyira nem akarok neki ártani h már nem egy oszttársam meg bnőm megkért h fotózzam már le és küldjem el, de nem akarok szemét lenni.
2013. júl. 22. 16:19
 29/53 anonim válasza:
Valld be hogy tetszik a látvány, és nem hogy nem zavar még örülsz is neki, hogy pucérkodik ;) ez nem gáz hiszen emberek vagyunk, megnézzük a szépet.. :)
2013. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

én már a legelején se tagadtam, amikor pedig én se tudtam, hogy vagyok ezzel ... tény ami tény, szép srác nagyon :)

bnőm se véletlenül nyaggat mindig h hívjuk át szinte minden nap kólázgatni. ő meg jön is simán. de furcsa ez az egész, mert annyira semleges lett már a meztelensége h igazából tökre észre se veszem h ott ülünk és dumálunk csak éppen ő egy szál semmiben.

érdekes ...


egyébként meg képzeld el, azóta egyszer megkérdezte tőlünk h szerintünk jól néz-e ki. én megmondtam neki őszintén. de vége a dolognak, megy el nyaralni holnap :D


de valaki fiú mondja már meg lécci h mitől függ az h vissza tudja-e tartani h felálljon neki ha pl itt dumál velünk 2 órán át, és egyszer se jött még rá az inger :) ez hogy van a fiúknál?

2013. júl. 24. 15:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!