Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigany vagyok! Van valakinek...

Cigany vagyok! Van valakinek kerdese, esetleg erdekli valami velunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem velemenyeket es mocskolodast varok!
2010. ápr. 14. 21:15
 41/99 A kérdező kommentje:

igaz a ciganyok nagyon osszetartoak.

ha egymas kozt osszevesznek annak komoly oka van

az esetek 80 szazalekabban egyetlen no all a hatterben

ha cigany ferfit megcsal a felesege az nagyon nagy szegyen

azt nem haggyak annyiba

ha el is hagyta es egy masik ferfivel akar elni az megtorlast kovetel azt nem nyeli be cigany ember es ilyenkor az uj ferfi csaladja plusz az asszony csaladja harcolnak a szegyenben maradt ferjjel

legtobbszor ezert vannak komolyabb verekedesek

hogy miert jarnak csoportossan?

azert mert egy cigany asszony nemigen maszkal egyedul foleg regebben nem

jobban tetszik az uruknak ha tobben menek eggyutt akkor biztos nem tortenhet semmi de legalabb ket,harom gyereket vigyen magaval

azert a telepi ciganyok jarnak igy a varosba mert ok meg elmaradottabak

igen megettek a doghust regen az oseink

ezt en nem tartom szegyennek igy tudtak fenntartani a csaladjukat ra vitte oket a kenyszer

de ez nem ugy mukodott ahogy ti elkepzelitek!

a faluban ismertek az allatarto helyeket es ha megdoglott egy allat azonnal tudtak rola es rogton elvittek

sot sokszor egyenessen nekik szoltak hogy vigyek el es ki sem szalitottak ahova kelett volna mert ismertek oket a gazdak

otthon aztan disznovagast csinaltak es ugyanugy megfoztek mint mas hust

2010. ápr. 17. 00:06
 42/99 A kérdező kommentje:

hogy miert jarnak kulon a ferfiak es a nok vasarolni

azert mert egymas elott nem bujjuk bele a ferjunkbe csak ha kettesben vagyunk

ezt ugy ertem hogy pl.nekem sajnos mar nem elnek a szuleim de ameg eltek engem soha nem lattak mondjuk a ferjem olebe ulni vagy csokolozni,kezet megfogni vagy ilyenek

sot meg a batyam elott sem es az anyosom aposom elott meg aztan foleg nem!igy termeszetessen mas csaladtagok elott sem.ez regebben meg szigorubb volt a noknek a nok kozt van a helyuk a ferfiak kozt nem lehet egy no magaban ez megint egy iratlan szabaly amit meg most is betartunk es ebbol eredendoen az utcan ha tobben megyunk egyutt akkor a nok kulon mennek

egy kerdes!lattal mar cigany not es ferfit nyilvanossan csokolozni?ha igen azok mar nem eredeti ciganyok!!!

2010. ápr. 17. 00:17
 43/99 A kérdező kommentje:

az idosebb cigany asszonyoknak van tekintelyuk bizony!

tiszteletben tartjuk oket nem beszelunk vissza nekik barmit is mond,ha valami mulatsag van a csaladban ok a tarsasag legmegbecsultebb tagjai!

de az idos ferfiaknak sokkal nagyobb!van meg most is de regebben rendszeressen volt hogy eggyes vitak alkalmaval targyalast csinaltak a ciganyok ha nem tdutak megeggyezni valamiben

ez abbol alt hogy megkerestek a legidosebb cigany ferfiakat osszegyult az osszes cigany aki csak a kornyeken volt es elmondhatta mindket fel a gondjat

es akkor az idos ciganyok eldontottek hogy kinek van igaza

es az szent volt amit ok kimondtak annak ugy kelett lennie!utana ettek ittak mulattak ennek oromere es nem volt veszekedes

erdekes de mostansag mar csak pest megyeben van ilyen videken ez mar nem szokas

2010. ápr. 17. 00:27
 44/99 A kérdező kommentje:

ha egy cigany csaj oszzekap egy magyar csajjal annak altalaban verekedes a vege

ez szerintem azert van mert mi ciany asszonyok mi nem vesszuk el egymas ferjet,persze vannak kivetelek mindig de altalaban

na mar most ha egy magyar no probalja elvenni a gyerekeinek az apjat azt bizony nem fogja tetlenul nezni eggyik asszony sem

azert gondoljak azt hogy veressel elintezheto mert bizony nalunk ha egy ferfi megcsalja a feleseget az nem olyan nagyon nagy problema

legalabbis ilyenert nem valunk el!tehat ha megtepkedi es az a magyar csaj tobbe nem mer a cigany asszony ferje fele menni akkor el is erte a celjat!

azt szoktak mondani az idosebb asszonyok nekunk fiatalabbaknak:egy ferfi ha megcsalja a feleseget megforditsa a kalapjat egy ugyanolyan ember marad sot!de egy asszony ha megcsalja a ferjet akkor vege!mert az megbocsajthatatlan bun!

2010. ápr. 17. 00:35
 45/99 anonim ***** válasza:
Kösz az utolsó választ,még egy kérdés lenne ezzel kapcsolatban,ha esetleg a magyar csaj nyer akkor a cigány csaj háttérbe vonul?
2010. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:

A cigányok miért szeretik a furcsa neveket?(pl.Ármándo,Ándzseló,Emánuéla,dzsennifer)

Valljuk be, ezek a magyaroknak "kicsit" érdekesek:Túró Dzsennifer,Kolompár Kevincostner,Lakatos Ándzseló....

2010. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 A kérdező kommentje:

a cigany csaj soha nem vonul hatterbe nem adja fel!

ha kell tisztessegtelen eszkozokhoz fordul,esetleg segitsegul hivja az egesz familiat de akkor is bosszut fog allni!

2010. ápr. 18. 10:50
 48/99 A kérdező kommentje:

es hogy miert szeretik a kulonleges keresztneveket?

szerintem egyszeruen csak ez tetszik nekik mint minden ami cifra,kihivo,stb.mint a ruhakban is

az meg hogy ugye a vezeteknevek eleg furcsak es esetleg egyatalan nem passzol a keresztnevhez azzal ok nem foglalkoznak.

probalnak egyedi kuonleges neveket adni ami neha teljessen nevetseges de akkor is egyedi...

2010. ápr. 18. 10:53
 49/99 anonim ***** válasza:

Az tényleg igaz ,hogy törzsenként eltérőek a cigány családnevek?Én például azt hallottam: az Orsós beás cigány név,A kolompár családnevet pedig állitólag azok a legsötétebb bőrű,telepi cigányok viselik.


Tényleg vannak szőke cigányok?

2010. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:

hat igen ez igaz!

Orsos,Kalanyos,ezek beas cigany nevek/ugy tudom Orban Viktor is Orsos volt csak megvaltoztatta a nevet!es ezek a telepi sotet boru ciganyok!

a Kolompar,Lakatos,Lendvai es hasonlok a rendes eredeti ciganyok

Horvath,Forgacs,es meg sok mas ezek a rumungro ciganyok

szoke ciganyok igazabol nincsenek ott mar valami keveredes tortent

2010. ápr. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!