Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigany vagyok! Van valakinek...

Cigany vagyok! Van valakinek kerdese, esetleg erdekli valami velunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem velemenyeket es mocskolodast varok!
2010. ápr. 14. 21:15
 51/99 anonim ***** válasza:
Azt mondják a cigány lányok tüzesebbek és jobbak az ágyban,de ugye a cigány kultúrában szüzen kell férjhez menni.Mégis akkor mitől olyan jók?
2010. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel egy cigány hapsi (mondjuk a bátyád) elvesz egy magyar nőt,ennek a nőnek mennyi esélye van beilleszkedni a családba? Ugyan annyi "joga" lesz mint mondjuk neked van vagy azért teszel róla (akár hajtépéssel is)hogy te legyél az "uralkodó"? Vagy ha az a magyar nő elég erős jellem akár ő is lehetne a domináns?
2010. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 A kérdező kommentje:

fuu ez a kerdes kifogott rajtam erre nem szamitottam!

fogalmam nincs errol talan egy cigany ferfit kene megkerdezni

addig oke hogy szuzen kell ferjhez menniuk a cigany lanyoknak ez igaz de aztan hogy mitol lesznek megis jobbak az en sem tudom...

2010. ápr. 19. 10:19
 54/99 A kérdező kommentje:

Az en batyamnak tenleg magyar felesege van!

kelett bizony kb.5-6 ev is amire valamenyire elfogadtuk

eleg eros jellem o is de ettol csak rosszabb mert ugy ereztem sokszor hogy o akar a csaladban diktalni.szegyen bevallani de ez az igazsag probaltam kiutalni sokszor szegenyt de hajtepesig nem fajult el a dolog,mert a batyam kiallt melette es mivel nagyon szeretem elfogadtam a donteset en is es a csalad is.

persze szerettuk volna ha cigany felesege van aki nem nadragban jelenik meg a csaladi unnepeken de az evek multaval megszoktuk es tett azert o is erte hogy megszeressuk

mostanra mar nem tudok kulombseget tenni a masik batyam felesege/aki cigany/es o kozte

mind kulon lakunk es nem hivom fel tobbszor a cigany sogornomet pl. mint a magyart

sot azthiszem tobb mindent megtudok beszelni vele mint a masikkal

2010. ápr. 19. 10:27
 55/99 anonim ***** válasza:
100%

Miért szokás a cigányoknál ,hogy mikor segélyosztás van,az első héten elverik az összes pénzüket?

Felénk ilyenkor minden tele van részeg cigányokkal,ordít a zene,mulatnak,már a 10-11 éves fiúk,lányok is isznak,dohányoznak,a boltok is ilyenkor tele vannak velük.Aztán eltelik egy hét ,és állandóan egymáshoz mennek kölcsönkérni,meg az utcán is kéregetnek.

2010. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 A kérdező kommentje:

hat sajnos ez eleg szomoru ,hogy italra koltik a gyerekeik utan jaro penzt.

amugy altalaban a ciganyos nagyon jokedvu mulatos emberek,minden unnepet megragadnak a mulatozasra sot hetkoznap is kaphatoak a jokedvre

hat ezek a szegenyebb emberek egy honapba csak egyszer

tudnak igazan mulatozni amikor is penzt kapnak es hat nem is arrol hiressek a ciganyok hogy a holnapra is gondolnak,a manak elnek aztan majd holnap is lesz valahogy..

ezert aztan abba a par napba jol erzik magukat

sajnalom hogy ilyen emberek alapjan itelik meg a ciganysagot pedig ok csak 20-30 szazaleka a ciganyoknak

2010. ápr. 19. 23:20
 57/99 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szántam ,elhiszem ,hogy Te rendes vagy és tudom ,hogy vannak rendes cigányok is,az ilyenekkel nincs bajom.De gondolj bele egy magyar helyzetébe:egyedül el kell menned 30-40 részeg,üvöltöző,zajongó cigány mellett,akik még józanul is kötnek a magyarokkal.....Az ilyen helyzet azért félelmet kelt egy magyarban!


Az tényleg igaz ,hogy egy cigány barátai is általában a családból kerülnek ki(unokatestvérek,testvérek)?Én azt hallottam más családokkal nem annyira barátkoznak.

2010. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:

nem jellemzo az hogy ne baratkoznanak mas csaladokkal a ciganyok.

talan regebben amikor telepeken eltek,valoszinu hogy a sajat kornyezetukben baratkoztak

es ha vannnak meg ma is telepi ciganyok akkor gondolom ok is magukkozt baratkoznak,hazasodnak is esetleg

de ez mondom mar nem igy van

viszont az igaz hogy a ciganyok nem igen baratkoznak idegen mas nemezitesegu emberekkel,tegyuk fel magyarokkal

soha nem lesznek oszinte baratok

2010. ápr. 20. 22:43
 59/99 anonim ***** válasza:

Te ugye,ha jól gondolom ,oláh cigány vagy .Illetve hát nálunk így hivják a világosabb bőrtónusú romákat.A cigánytelepeken általában ezek beások,koszorúsok laknak,tehát ezek a sötétebb bőrűek.Ha Te bemennél egy ilyen telepre ,hogyan fogadnának,belédkötnének?


Hogyan lehetne szerinted integrálni a cigányságot?

2010. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:

Milyen attrocitások értek téged az iskolákban?


Mert azt tudjuk,hogy a cigányok verekednek az iskolába is,de ugye itt az ideje megtudni,hogy miért.

2010. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!