Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigany vagyok! Van valakinek...

Cigany vagyok! Van valakinek kerdese, esetleg erdekli valami velunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem velemenyeket es mocskolodast varok!
2010. ápr. 14. 21:15
 81/99 A kérdező kommentje:

a felenk arado gyuloletet csak szinten gyulolettel lehet elviselni

sajnos ez igy van es igy is lesz

ebbol van a gond mindig

2010. ápr. 24. 18:37
 82/99 A kérdező kommentje:

hogy miert nem segitik ki anygilag egymast a jobb modban elok?

a ciganyok soha nem fogjak egymasnak odadni a penzuket!

osszetartoak vagyunk igenis mert ha baja van valakinek egy csaladban mindenki a segitsegere siet de n a penzuket soha nem fogjak odadni masnak onzetlenul

persze mint ahogy a magyarok sem! mert ilyenek az emberek

te azt varod hogy aki megteheti az adjon a szegenyebbeknek hogy ok is jobb sorsban tudjanak elni de ez soha nem fog megtortenni!segitjuk egymast csaladon belul de idegeneknek a cigany soha ne fog adni!

ez van errol nem en tehetek es nem tudom megvaltoztatni sem

de ah te ezt a kerdest teszed fel ezt feltehetned barmelyik magyarnak vagy a vilagon barmelyik embernek ez nem a ciganysagrol szol

Te peldaul segitesz a hajlektalan szallon elo magyar emberekenk akik ugyebar nem ciganyok???odamesz es azt mondod nekem van eleg adok neked hogy neked is legyen?

a vastag aranylancokrol pedig annyit hogy barki megteheti nekik sem az ablakon dobtak be mindenkinek adva van a lehetoseg...

2010. ápr. 24. 18:57
 83/99 anonim ***** válasza:

Igen, ha érdekel, akkor heti egy alkalommal járok egy szeretetszolgálathoz.:)

Szval, hagyjuk ezt. Értem a példát. Ügyesen kivágod magad a kérdések alól, csak sajnos, nemveszed észre, h lsősorban, nektek kellene elfogadtatnotok magatokat. És ehhez bizony az kell, h ne lopjanak, raboljanak ki, és verjenek agyon idősöket, a saját házukban pát ezer forintért. Szval, ha pofázni tudok, h ne erről a putris fajtáróllegyetek megítélve, akkor tegyetek érte. s ha ilyen sóherek vagytok egymással is,akkor pl egy tehetősebb, miért nem indít vállalkozást, ami által foglalkoztatja a nehéz körülmények közt élő cigányokat? A kecske, meg a káposzta esete. Vagy erre máár nincs eszetek, igaz??

2010. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim válasza:
Voltam egy romás előadáson. Jeleneteket adtak elő. Az egyikben az volt hogy egy cigány asszony sosem hagyhatja el a férjét. Még akkor sem ha állandóan veri. Ez tényleg igy van?
2010. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 A kérdező kommentje:

NE VARD MAR TOLEM AZT HOGY EN VALTOZTASSAM MEG SOK EZER EMBER GONDOLKODASAT

nem segitenek egymasnak hat mit tehetek en errol?

es a tobbi embertarsaid is mind jarnak a szeretetszolgalathoz?ugye hogy nem:akkor tessek es valtoztass ezen! tudsz?nem tudsz

kulonben meg egyeseknek sokkal tobb eszuk van mint te azt gondolnad!

2010. ápr. 24. 20:15
 86/99 A kérdező kommentje:

Nem torveny hogy nem hagyhatja el a ferjet valaki de nem jellemzo!

pl.ha megcsal a ferjem az egy dolog,lehet hogy elkoltozok par napra rosszabb esetben!de par nap es vissza megyek,ha elhagy a ferjem mert talalt maganak egy kalandot akkor en szepen othol maradok a gyerekekkel es kivarom ameg elmulik a langolasa elobb utobb haza fog jonni

ennek az a lenyege hogy tobbet turunk el a ferjunknek

ha elmegy ejszaka szorakozni hat istenem de cigany no a ferje nelkul soha nem megy!

ha megveri a ferje az is belefer ha nem drasztikus

ha nem engedi haza a sajat csaladjahoz abbol sem csinalunk nagy ugyet

sok minden belefer)sajnos)

2010. ápr. 24. 20:22
 87/99 anonim ***** válasza:

Nagyon sok eszük van...tudod mit?!

Attól,hogy te itt, fényezed a cigányokat, attól méég nagyrészt, egy senkiházi népség, babonástól, hegedűstől. Sajnos, nem akarod megérteni, miről beszélek, pedig, az elején próbáltam, teljesen korrekten állni hozzád, de csak ezek a terelések vannak. Gratulálok!

Nem kell a kultúrátok, van sajátunk!

2010. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
Hű, 78%-os, elég paraszt egy kultúrád van. Még jó, hogy én meg egy 3. kultúrában élek, téged nagyon szégyellnélek. Ez is elég gáz, hogy egy az anyanyelvünk.
2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy elindítottad ezt a témát, és válaszolsz a kérdéseinkre sértődés nélkül, rendes vagy.


Az én kérdésem az lenne, hogy az ilyen rendes cigányok, mint pl. te, nem szégyellik-e magukat fajtársaik miatt? Felénk csak a cigányok másznak bele derékig a kukába és túrják, és ők bűzlenek 2 méterről!


Másik pedig, hogy féltek-e a Jobbiktól? A normális, művelt, tiszta cigányok hogy néznek a Jobbikra?

2010. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:

Igen:)

Csak één, itthon vagyok:) Büszke paraszt vagyok. Téged pedig senki nem kért meg, h Magyarul beszélj.:)

Légy kedves a vendéglátóddal, és ne maradj soká.:)

2010. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!