Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigany vagyok! Van valakinek...

Cigany vagyok! Van valakinek kerdese, esetleg erdekli valami velunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem velemenyeket es mocskolodast varok!
2010. ápr. 14. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:

Bocs,de a 20:23-nak a kilencediken légyszi engedd meg hogy válaszoljak.

Már bocs én egy magyar vagyok és igen vannak olyan cigányok is akik nem dolgoznak segélyből élnek stb.

Na de azt ne felejtsd el hogy a magyarok se különbek és nehogy azt mond nekem hogy Pl akármelyik magyar milliomos szétszórja a pénzét a nincstelenek közt. És mégis azt had kérdezzem meg hamár a kultúráról beszélsz miaz hogy neked nem kell a cigány kultúrát magyar kultúra 90 százalékba cigányok alkotják.Pl Szakcsi,Pege a száztagú cigányzenekar Oláh Kálmán, Mága Zoltán stb. Én nem tudom teneked mit jelent a kultúra de azt mondani ezekről a művészekről hogy nem kell a magyaroknak ezt csak azt mutatja öcsém,hogy sajnos a cigányok jóval többet foglalkoznak a kultúrával mint te. És ne haragudj de én mondjuk szívesebben hallgatom a fent említett művészek közül bárkit mint mondjuk a magyarok közül egy Pl. Galambos Lajost.Úgyhogy csak a te nevedben beszélj és ne a magyarokéban a magyaroknak sosem lesz akkora kultúrájuk mint a cigányoknak.

2010. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
32%

Te miről beszélsz, te szerencsétlen??

Nagyon szomorú, ha nem ismersz Magyar zeneszerzőt!

Liszt,Erkel, és még sorolhatnám. De itt nem csak a daj-dajozásról van szót, te barom, hanem a történelmünk, saját hazánk. Nem kuncsorogtunk össze-vissza.

Mága Zoltán, remek példa...aki nyilatkozta, h máár "mind a 8 kontinensen zenélt!" Gratulálok, a nagy eszéhez.

1100év! Méltán lehetünk büszkék, de te csak nyugodtan menj a cigányok közé, és élj a putriban, ez engem nem érdekel!

Én a magam részéről, köszönöm nem kérek belőlük. Megnézheted mit műveltek...de majd ha beléd állítják a kést, megerőszakolják a lányod,és egyebek, akkor is ezt mondd!

Itt a vitát lezárom,nyugodtan faljátok a multikulti sz@rt, az való a pofátokba!

2010. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
Ha meg már te osztasz engem, akkor anyád ültessen a térdére, és magyarázza el az írásjelek használatát, mert gondolom iskolád nem túl sok van.
2010. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

"Igen:)

Csak één, itthon vagyok:) Büszke paraszt vagyok. Téged pedig senki nem kért meg, h Magyarul beszélj.:)

Légy kedves a vendéglátóddal, és ne maradj soká.:)"


Nyugi, kisfiam, én is itthon vagyok. Nem kell megkérni, hogy magyarul beszéljek, hisz ez az anyanyelvem, bár én nem írom nagy kezdőbetűvel.

2010. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 A kérdező kommentje:

Kicsit elfajult ez a dolog pedig nem ezt szerettem volna kihozni belole!

Azt gondoltam vannak emberek akiket erdekel hogy hogyan elunk,mik a szokasaink de latom nem jutunk egyrol a kettore.

Ciganyok mindig is voltak es lesznek is ez ellen nem fog tudni tenni senki

Vannak koztunk jobb es roszabb csaladok,emberek mint minden mas nepcsoport kozt is

De megegyszer elmondom akik sexualis eroszakot kovetnek el esetleg gyerekekkel fajtalankodnak azok kozt 10 emberbol egysem cigany lesz!100 bol talan egy vagy ketto!

De belatom hogy en egyedul nem fogom tudni megvaltoztatni a gondolkodasotokat

Koszonom mindenkinek aki normalis hangnemben erdeklodott a cigany szokasok irant,szivessen valaszoltam.

KOSZONOM ANNAK AKI MEGPROBALT A VEDELMUNKBEN VALASZOLNI!

Azt hiszem zarjuk itt le!

2010. ápr. 25. 13:39
 96/99 anonim ***** válasza:
54%

Persze, ezt bizonyítja zögi Lajos esete, ahol falkástól vertek agyon egy embert, a lányai szeme láttára...

Horák Nóri esete...végülis tényleg nem erőszakosak...áá..

Marian Cozma is, szándékosan beleesett akésbe, többször is...sőőt, a csapat társa is...

2010. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:

Szia.

A cigányok miért nem tanulnak meg normálisan magyarul beszélni magyarországon? Van egy ismeörsöm elég gazdagok, nem putriból jöttek, de így beszélnek: Hagyommá! Micsináltaam? Nem één votaaam! Rohadjááá ki!Miért nem tanulnak meg normálisan magyarul beszélni?

És a cigányok miért mulatoznak folyton? Ismerösöm azt mondja ha a cigányok kapnak egykis pénzt, egyből nagy mulatozást csapnak, cigányzene, csutka hangerőn, meg iszogatás, és egyből elverik az összes pénzüket. igaz ez?

2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

Köszi ebbe beletrafáltál Liszt az egyik kedvenc zeneszerzőm,korának a legvirtuózabb zenésze és zeneszerzője képzeld elég sok művét ismerem is de nem tudom hogy hallottad-e esetleg egy pár éve sajnos már elhunyt szegény.És hát a mai magyar kultúrát ezáltal nem igazán képviselheti.Úgyhogy ha tetszik ha nem el kell ismerni,hogy bizony a cigányok igencsak nagy mértékben képviselik Magyarország kultúráját.Amúgy ha akkora magyar vagy azt azért ne felejtsd el honnan jöttél mert ugye igazából nem itt vagyunk ám mi se őshonosak.És vándoroltunk mi is egy keveset azért ezt se kéne elfelejteni.És látod itt is mi történt beszélgetett egy pár ember egy kultúráról,és jöttél te aki nagy magyarnak vallod magad és megmutattad azt a fenne nagy kultúrádat,sőt azt mondod ezek után,hogy te már olyan kultúráltnak érzed magad,hogy nem is kérsz többet belőle.Mit nekem kultúra én magyar vagyok,csak sajnos buta magyar.


A kérdés feltevőjének üzenném,hogy én egyáltalán nem védem a cigányokat a magyarokat meg pláne én azokat az embereket védem akik már "letettek valamit az asztalra",függetlenül attól,hogy niger,cigány vagy magyar.Ja és még annyit,hogy én igenis tisztelem mindazokat az embereket akik fent tartják saját és népük hagyományait és kultúráit.

2010. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim válasza:
Kedves cigány honfitársam. Majd mindegyik cigány politikustól hallom és most Tőled is olvasom, hogy ha jóval nagyobb munkalehetőséget kapnának, akkor pozitív irányban változnának. A Kádár rendszer idején annyi munkahely volt, hogy sokszor lasszóval kellett behúzni egy-egy dolgozót a gyárba vagy más munkahelyekre. Ekkor a fogdák és a börtönök tele voltak KMK-s Közveszélyes Munkakerülő cigányokkal. Tehát ez a magyarázat nem jó. A mára kialakult demokráciába azért nem fogadnak szívesen cigányokat, mert a legtöbb helyen azt tapasztalták, hogy a cigányok szinte betegek lesznek, ha dolgozni kell... Természetesen ez nem vonatkozik mindenkire. Mert vannak cigányok, akik tisztességgel dolgoznak, minden elismerésem az övék. Kedves cigány kérdező honfitársam, nem lehet, hogy a cigányság sokaknál bűnözési hajlama az nem munkahely kérdése, hanem a génekbe épült, kiírthatatlan velejáró? Hiszen 800 éve élünk együtt és ezalatt az idő alatt nemzetek sokasága olvadt a másik nemzetbe vagy ha nem is olvadt bele alkalmazkodott a befogadó nép kultúrájához. Bonyolultkérdés ez senki sem tudta megoldani. Visszakérdezek. Nem az volna a legjobb megoldás, ha kapnátok egy külön hazát? Természetesen nem úgy, hogy túlszaporodjátok a befogadó nemzetet és elveszitek a befogadó nemzet hazáját. Hanem úgy, ahogy a zsidóság kapott. Vagy India szövetségi állam egyik államaként létezni, hogy ne kelljen a számotokra ellenszenves idegen kulturákban élni.
2010. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!