Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Pestiek...

Miért van az hogy a Pestiek lenézik a Vidékieket? Meg a másik mindig mindent Pest kap. Vidékek meg rohadjanak meg ott ahol vannak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 15. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
62%
jav.: van egy unokahúgom aki dolgozik, és nem minimálbért keres
2010. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
39%

Tegnap 60%, ma 80%, holnapután mi lesz, 120%? Egyébként meg linket kérünk...

Az meg, hogy a te családod ingyenélő, az nem azt jelenti, hogy mindenki az... Bp-en is lehetne nem egy olyan családot találni, ahol mindenki léhűtő.

A metró meg miért is épül 30 éve? Ja mert hogy van egy polgármester akinek bőven elég volt 20 évig ezzel kampányolnia, ígyis-úgyis megválasztották?

2010. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "vita" nagyon felesleges!

Utáljatok mert budapesti vagyok!!!Mert ide születtem,itt próbálok boldogulni!

Én majd fogom magam a kis feleségemmel,elmegyek valamelyik vidéki településre nyaralni,összeismerkedem néhány nagyszerű emberrel (az ország különböző pontjairól érkezettekkel,és helybéliekkel),sokat pihenek,költöm a pénzem,tanulom a szokásokat,csodálom a tájat!És a szívembe zárom azt a vidéket!!!Sok helyen jártam már!

Te meg utálkozz felém nyugodtan,ha nincs jobb dolgod!Én nem foglak utálni ha találkozunk!

2010. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó, én azért utállak ha nem haragszol, csak azért mert pesti vagy. tudod miért foglak utálni? Azért mert hiába is hinném az ellenkezőjét te is olyan álomvilágban élsz mint a legtöbb pesti sorstársad. A legelső válaszadóval értek egyet, ment is neki a zöld kéz, ugyanígy írtam volna le én is. A pestiek nemtörődöm, beképzelt elkényeztetett emberek, akik lenézik a vidékieket, másnéven parasztokat és magukat felsőbbrendűnek hiszik, pedig nagy részük szintén vidéki, vannak világéletükben ott élő pestiek, őszintén aki odakerül az esetek többségében mind beképzeltté válik. Mintha Pest lenne a világ közepe. ezért is nem fogok Pestre menni továbbtanulni, mert gyűlölöm, egy évig jártam oda suliba, nem kérek belőle!!! Tagadjanak ki itthon akkor sem megyek Pestre.


Nekem nem lenne bajom velük ha nem lennének ilyenek! Dehát ők ilyenek, ezzel nem tud senki semmit tenni. Elismerem mindenhol vannak beképzelt öntelt ökrök, itt vidéken is. Ismerek is sok pestit és sok vidékit, és 10 ujjamon meg tudom számolni ki közülük a normális, de az tuti hogy azon a 10 ujjon egy pesti sincs rajta.

2012. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

T. 64/64!

Én azokat az embereket nem értem akik egy kalap alá vesznek mindenkit, ismeretlenül ítélkeznek, és mondanak véleményt!

Szerintem hirtelen indulatokból,kellemetlen emlékek okán.Nem hiszem,hogy gyűlőlsz engem,miért is tennéd?

Egyébként szívesen lennék "vidéki paraszt""bunkó pestiből"!

Lehet hogy még néhány év, és leszek is!:)

2012. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
#64 te egy igazi gyökér vagy! Mondom ezt vidékiként (Békés megye)
2022. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!