Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
97%
9. Nem. Körülmetélve is lehet maszturbálni, mert csak a fityma végét vágják le. Ez azért szükséges, mert sok férfi nem képes normálisan tisztálkodni odalent, és betegség hordozó.
2023. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim válasza:
97%

Azt ugye tudod hogy van ahol nem is találkozhatsz a lánnyal csak az esküvőn? Vagyis akár bányarém is lehet. Illetve van ahol a szülők figyelme mellett egyszer-kétszer beszélhetsz vele.

De nem hiszem hogy szivesen odaadná bárki is a lányát egy nem eredeti, hithű muszlimnak.

Amugy a begyepesedett keresztények közt is találsz hazasságig szűz lányt, meg a muszlimnak is van olyan rétege, akik már világiak, és akár járhatnak is egymással.


De sok helyen nem is a ferfi választ, hanem az apák beszélik meg egymással hogy "akkor a te fiad az én lányommal, es ugy közös lesz az üzletünk is."

2023. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
98%

10. Igen, Afganisztánban.

Annyira látszik, hogy halvány lila gőzöd nincs a témával kapcsolatban....

De akkor leírom: Van esélyed így nőt szerezni, de SOK! pénz kell ahhoz, hogy ide hozd és az egész megvalósuljon. A bevándorlási hivatalt pedig még meg sem említettem, ott megint előkészíthetsz egy vagyont.

2023. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
98%

9: "Amúgy ez a korulmeteles arra való hogy ne maszturbaljanak a fiuk ?"


Inkább higiéniai előírás. A sivatagban, nagy melegben több ezer évvel ezelőtt nem volt olyan egyszerű azt a testrészt tisztán tartani, mint ma, amikor a gazdag olajországokban természetes, hogy vezetékes víz és fürdőszoba is van. És pont ezért terjedt el zsidóknál is, hiszen ők is azon a környéken éltek. Ábrahám szövetsége az Úrral csak az ideológiai körítés volt hozzá.


Ami a csikló kimetszést illeti, az visszaszorulóban van, de keményebb iszlám országokban (pl. Szaúd-Arábia) az előkelő családokban talán ma is megtörténik. Meg az etiópoknál, konkrétan az afaroknál. Az egy nagyon kegyetlen nép: kegyetlen az ellenségeivel, de - mint ez a példa mutatja - a saját népével is. Egy afar vőlegény pl. csak úgy veheti el választottját, ha késével kiherél egy (nem afar) férfit. Nem tudom, ez a szokás megvan-e még, de 50 éve még létezett.

2023. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim válasza:
#9 Higiéniai okai vannak a férfiaknál, a sivatagban könnyen bepálna a pöcsöd.
2023. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 A kérdező kommentje:

12# azért ha oda megyek 1000 dollárt simán megerne nekem mondjuk egy 16 na jó hogy itthon ne kotozkodjenek 18 éves lány feleség.


Annyi pénz egy vagyon ott tegyük fel van 10 gyereke apának. Annyit nézzen el hogy nem vagyok korulmetelve .de vegulis az se a világ vége de inkább nem csinálnám.


Megeri mert az a lány nemfog lázadni nemfog elhagyni sok gyereket szül és engedelmes .


Szerintem a mai világban az it elő keresztény lányok ugyan úgy egyenlonek hiszik magukat mint az ateista lányok hissz itt élnek.szoval meg egy fanatikus keresztény csaj se lenne olyan engedelmes mintbegy muszlim világbeli

2023. jún. 7. 14:04
 17/115 anonim ***** válasza:
98%

az it elő keresztény lányok ugyan úgy egyenlonek hiszik magukat mint az ateista lányok


Sőt, én még egyenlőbbnek is hiszem magam nálad, aki egy t-vel írod, hogy itt.

2023. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 A kérdező kommentje:

16# engem az se zavarna ha telefont és internetet se ismerne sőt. Olvason könyvet fozocskezen takaritson gyereket neveljen .

Nem kell mindent tudnia a világról majd én tudok.

Szóval lehetne olyan is aki tényleg elmaradott területről való.

2023. jún. 7. 14:08
 19/115 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem veszel magadnak guminőt vagy egy kutyát, akinek szabadon parancsolgathatsz, de tényleg?! Undorító, ahogy a nőkről beszélsz, mintha holmi bábuk lennének, akik csak és kizárólag a te szórakoztatásod miatt léteznének 🤦🏻‍♀️ Nem csoda, hogy idehaza nem találsz senkit, ki akarna önként rabszolga lenne egy hímsoviniszta here mellett?🤮
2023. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
95%

16. Engedelmes..haha

Láttál te már egyáltalán muszlim nőt? Én köztük élek, és egy sem olyan engedelmes, mint amilyennek ti, európai férfiak azt hiszitek.


1000 dollárért megveheted, de Magyarországra vinni 20k+ lesz, meg elintézni mindent.

2023. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!