Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi vallás nézetei...

Jehova tanúi vallás nézetei miben térnek el a Bibliától?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
kedves 40 es. kivánom neked tartozz bele abba a FÖLDÖN lévő esetek tömkelegébe is JEHOVA SZEKTÁSKÉNT mikor nemhogy művér, de még komoly életmentő szer ami kellene sincs pár órán belül csaj az emberi vér, AKKOR MAJD MEGTUDOD hogy mit jelent a SZEKTÁHOZ TARTOZÁS !
2019. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
22%

A "jókívánságod" is téged minősít.


Az olvasás-értelmezés képességének hiánya mellett...

2019. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 Wesler ***** válasza:
34. válaszoló, látom a könnyedsége ellenére is nehezedre esik a dolgaidat "bizonyítani", de ahogyan ezt vártam csak a szurkálódás megy. xD
2019. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
0%

Na, szép öcsém 41-es, ezzel a (top)kommenttel elástad magad :D


Alaposan megmutattad, hogy téged csak a gyűlölet és az előítélet éltet.


Márpedig a gyűlöletnek és az előítéletnek csak a legbutább emberek dőlnek be...


Szánalmas vagy.

2019. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
0%

Wesler,


A tényeket nem kell bizonyítani. Ettől tények. Csupán el kell olvasnod a vonatkozó tudományos publikációkat. feketén-fehéren le van írva minden, amire kíváncsi vagy.


Nem akarhatja senki helyetted.

2019. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:

" A beteg élete a stadionok országában tényleg nem sokat ér. Olvass utána, hogy mennyien halnak meg magyar kórházakban kórházi fertőzések és félrekezelések miatt. "


Semmi közöm a stadionokhoz,még csak nem is utaltam rá,hogy mi a véleményem róla...én arról beszéltem,hogy ha egyszer az orvosok a saját bevallásod szerint is nem alkalmazzák az alternatívákat,akkor legalább azt engedjük már meg,amit igen. Én erről beszéltem. Egy súlyos balesetben lassan elvérző embernek hiába mondod,hogy van más alternatíva,ha egyszer tudod,hogy nem áll rendelkezésre. Ez így annyit ér,mint helikopternek a fekvőrendőr. Szóval hiába jössz a stadionokkal,mikor ezt én is ugyanúgy elítélem,de ettől még nem lesz kisebb a ti felelősségetek. Arról már nem is beszélve,hogy az esetek nagy részében a beteg eszméleténél sincs,mikor vért kap és ti mégis elítélitek. Mert ugye főleg ilyen eseteknél használatos,korántsem úgy működik a dolog,hogy valaki a szabad délutánján befekszik kényelmesen és nyomatja magába a vért,mert jólesik neki. Legtöbb esetben mire eljutnak az alternatív megoldásig,már simán meghalna. Ezt fogjátok már fel. Ez nem kényelem,hanem sürgősség kérdése.

2019. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:

Wesler,


Ki az a "ti"?

2019. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%

" A tényeket nem kell bizonyítani. Ettől tények. Csupán el kell olvasnod a vonatkozó tudományos publikációkat. feketén-fehéren le van írva minden, amire kíváncsi vagy. "


Ez most komoly? Tehát akkor én nyugodtan kijelenthetem akár azt is,hogy én egy földre szállt angyal vagyok,nem kell bizonyítanom,mert ez tény. Na pont ezért vagytok ott,ahol...a szervezet lesöpör mindent a válláról annyival,hogy "ne is kérjetek bizonyítékot,mert ezek tények" ti meg csuklás nélkül elhisztek mindent. Áruld már el,hogy ha nincs rá semmi bizonyíték,akkor mi határozza meg,hogy tény? Mert ugye köztudott,hogy ami tény,az bizonyítva van. De erre a kijelentésedre már komolyan nem lehet mit reagálni...méghogy a tényt nem kell bizonyítani,jó ég....

2019. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
Bocs, RachelWarner-nek szólt a kérdés.
2019. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:

" Harmincegy,



Hidd el, jobban jársz, ha olvasol, mintha írsz! Azzal legalább nem égeted magad.



Merthogy, jól láthatóan azt sem olvastad el, amit én írtam, arra meg végképp nem vetted a fáradságot, hogy kicsit beleolvass az elmúlt 50 év orvosi kutatásaiba.



Értem én, hogy te még mindig gyertyával világítasz, de hidd el, mi, többiek már rég továbbléptünk... "


Milyen szép és makulátlan keresztényi viselkedés ez,ugye? Ez az az erkölcsös élet amit csak a tanúk élnek,ugye? Ez itt a felebaráti szeretet megnyilvánulása,csak biztos mi nem értjük. Javaslom,hogy maradj a témánál és ne személyeskedj,mert jelenteni fogom a kommentjeid.

2019. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!