Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi vallás nézetei...

Jehova tanúi vallás nézetei miben térnek el a Bibliától?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
72%
Hála Istennek, volt annyi eszük, hogy nem hallgattak a szektára!
2019. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

kedves jehova szektások. kommentekkel előtte szerepel a LÉNYEG AMIT én is VÉGIG akartam érzékeltetni :


"..Arról már nem is beszélve,hogy az esetek nagy részében a beteg eszméleténél sincs,mikor vért kap és ti mégis elítélitek. Mert ugye főleg ilyen eseteknél használatos,korántsem úgy működik a dolog,hogy valaki a szabad délutánján befekszik kényelmesen és nyomatja magába a vért,mert jólesik neki. Legtöbb esetben mire eljutnak az alternatív megoldásig,már simán meghalna. Ezt fogjátok már fel. Ez nem kényelem,hanem sürgősség kérdése..."


és ehhez még hozzá jön rengeteg esetben az hogy egy 8 iskolás végzettségű DE "jehova egyetemekkel rendelkező kiokosított vén-vezető DÖNTI EL az adott helyzetben rendelkezésre álló orvosok helyett hogy mit engednek meg a veszélyben lévőnek.

/lehet a saját gyereke,rokona,felesége,férje, .. IS és a szekta törvény beidegződésből gondolkodás nélkül LERADÍROZZA AZ ÉPP ÉSZT hogy életben maradáshoz mi a jobb alternatíva a vallási marhaság helyett ami eleve téves is a biblia,korán,talmud azonos és helyes megítélésével szemben mert hogy AZ EMBERI FÖLDI ÉLET AZ ELSŐ ÉS MINDENEK FELETT!

2019. dec. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
0%

@72


Amíg nem tanulod meg az anyanyelved, addig nem lehet komolyan venni az ideböffentett hülyeségeidet. Aki nem tud írni az olvasni sem tud.


Így nem csoda, hogy ennyi butaságot tudsz ideömleszteni.

2019. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
61%

Vidiripi


Akkor ennyit a tényekről.

Hiszen azokkal nehéz vitába szállni!

2019. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
kedves 73 as. melyik nyelvet ?! csak nem gondolod hogy majd olyan szerencsetlen vagyok hogy pont azt tartom a legfontosabbnak egy forumon hogy kb 20 éve még magyar ékezetes billenytyüs laptopom sem volt személyes használatra mert angol,nemetet,francia nyelveket amit használok ott a komunikációban NEM A HELYESÍRÁS " KEDVESEM" AZ ESLŐ! és tudod amerikai laptopkon és az angol nyelven sincs ékezet! és ha hibát ejtek akkor nem az az első hogy kijavítsam hanem az hogy minél hamarabb befejezzem a szöveget, és most sem mikor rengetegszer menet közben egy embertömeg között mobiltelefonon válaszolok . TUDOD az énéletemben csak a céges munkában a fontos a helyesírás és nem egy fórumon. inkább járjál iskolába és akkor te is fogsz tudni különbséget tenni fontos vagy fontosabb dolgok között !
2019. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

@75


:D :D :D


A gond nem ez.

A gond az, hogy annyira nagyvonalúan kezeled az igazmondást is, mint a helyesírást. S nem (csak) az ékezetekről van szó. Sokkal inkább arról, hogy fogalmad sincs a helyesírásról. Épp annyit tudsz róla, mint Jehova Tanúiról, vagy a világ egyéb dolgairól.

2019. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

kedves 76 os. beszélgetni,győzködni teged pl. jehova csavargókat,jehova szimpatizánsokat igazról-hazugságróln arra NEKEM NINCS IDŐM, én nem személyesen hozzájuk írok, én a fórumRA IROK VÉLEMÉNYT.

veled itt befejeztem,ismétlem teljesen jó szándékkal írom utoljára neked, inkább végezz el valami iskolát a szekta oktatott marhaságaival való forumozgatás időtöltés helyett!

2019. dec. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

@77


Igen, látom, hogy baromi sok időd van a hülyeségre, a minden alap nélküli lejáratásra, a hitelrontásra és a rágalmazásra. Szívből kívánom, hogy (mivel ez a te saját választásod), soha ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben!

2019. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

Azért jó látni a tanúk igazi arcát!

Eddig legalább a látszatra ügyeltek :)

2019. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!