Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi vallás nézetei...

Jehova tanúi vallás nézetei miben térnek el a Bibliától?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
0%

"én nyugodtan kijelenthetem akár azt is,hogy én egy földre szállt angyal vagyok"


Ez nem tény, hanem csupán egy alaptalan állítás.



Igen, a tényt már nem kell bizonyítani, hisz megtették már ezerszer, milliószor. Ettől vált ténnyé.


Bizonyítani az állításaidat kellene, de azokat lehetetlen.

2019. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
72%
"Ti" a tanúk természetesen.
2019. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
78%
És mire is megyünk a bizonyítatlan tényeiddel,mikor saját belátásod szerint SEM alkalmazzák az alternatív megoldásokat? Na ez egy tény,és amíg ez nincs megoldva,addig szükséges a vér. Hiába a ""tények"",csak mert létezik alternatíva,nem fog senki meggyógyulni,ahhoz alkalmazni is kéne. Na ez a tény.
2019. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
0%

RachelWarner,


Figyelmen kívül hagytad azt a tényt, hogy én nem vagyok JT. Leírtam föntebb, csak ezt a tényt is figyelmen kívül hagyod.


Ehhez képest folyton úgy írsz nekem, mintha Tanú lennék.


Veled ellentétben, bennem mindenki iránt ott van a tisztelet. A tények iránt is.


Az én kommentjeimet jelentheted, csak magadat járatod le vele.


Személyeskedés helyett koncentrálj inkább a bizonyított tényekre!

2019. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 Wesler ***** válasza:
74%

"A tényeket nem kell bizonyítani. Ettől tények. Csupán el kell olvasnod a vonatkozó tudományos publikációkat. feketén-fehéren le van írva minden, amire kíváncsi vagy."


Érdekes lenne a világ ha ez tényleg így lenne, mint ahogyan leírod. A tényeket bizonyítani kell, mivel ha valamit nem bizonyítunk az attól még nem lesz tény. A tény azért tény, mert cáfolhatatlan bizonyítékunk van az adott dologra. Ha én egy embernek azt mondom, hogy nekem van bögrém a bátyámtól, és bizonyítékként fel is mutatom azt, az TÉNNYÉ válik, ettől tény a tény. Nem a bizonyítás vagy a bizonyíték hiányától, épp fordítva hogy van egy cáfolhatatlan Bizonyításod a kezedben vagy a fejedben mint az, hogy 2x5=10.

2019. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
72%
Remélem a szervezeteddel szemben is ennyire kritikus vagy. Ugye ki szoktál állni a vezetők elé és bizonyítást kérsz tőlük minden állításukra? Ja,hogy nem? Ez igencsak kettős mércének tűnik.
2019. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
0%

@52


A magyar nyelv egyik sajátossága, hogy a "ti" nem keverendő össze az "ők"-kel.


A Tanúk az "ők". Mivelhogy sem te sem én nem tartozunk közéjük.


Vili? :)

2019. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
0%

@55


Leírom még egyszer, mert úgy tűnik, lassú a felfogásod.


"Igen, a tényt MÁR nem kell bizonyítani, hisz megtették már ezerszer, milliószor. Ettől vált ténnyé."


Te tényleg nem olvasol? Olvasás helyett is csak írsz? :D :D :D

2019. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

"Veled ellentétben, bennem mindenki iránt ott van a tisztelet. A tények iránt is. "


Aha,nézzük csak:


"Harmincegy,



Hidd el, jobban jársz, ha olvasol, mintha írsz! Azzal legalább nem égeted magad.



Merthogy, jól láthatóan azt sem olvastad el, amit én írtam, arra meg végképp nem vetted a fáradságot, hogy kicsit beleolvass az elmúlt 50 év orvosi kutatásaiba.



Értem én, hogy te még mindig gyertyával világítasz, de hidd el, mi, többiek már rég továbbléptünk..."


Hölgyeim és uraim,a tiszteletteljes kommentet láthattuk! Velem ellentétben ugye...

2019. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Oké,ha nem vagy tanú,akkor ebben tévedtem,és akkor mi van? Ha már nem tanú létedre beszálltál melléjük a vitába,akkor ugyanazok a kérdések vonatkoznak rád is mint rájuk...ezekre meg csak tudsz válaszolni nem tanú létedre is ahelyett,hogy ilyen apróságokon lovagolnál. A lényeg ugyanaz. Nevezetesen,hogy NEM lehet mindenhol vér nélküli műtétet igénybe venni. Ez a lényeg és ez egy tény is. Így alternatíva hiányában pedig a vérátömlesztés marad akár tetszik,akár nem.
2019. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!