Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem hiszel Istenben? Mi...

Miért nem hiszel Istenben? Mi volt a rossz az életedben?

Figyelt kérdés
Én hiszek Istenben/Teremtőben, még akkor is ha beszédproblémás vagyok, és kicsit rossz az életem. És nem csak azért hiszek, mert félek a haláltól.

2020. jún. 6. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
96%
Mert sosem hittem, de attól még lehet jó életem, nem?
2020. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
88%

Így már érthető az egész hozzáállásod. 18-19 éves vagy ilyenkor mindenki identitást keres meg a csoporthoz tartozás élményét és ennek érdekében a legnagyobb hülyeségeket is teljes mellszélességgel hirdeti.


Valószínűleg (és remélhetőleg) kinövöd.

2020. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! És miből gondolod, hogy ennyi idős vagyok? Lehet, hogy nincsen igazad.

És nem fogom kinőni. Mégis mit kell nekem? Remélem te fogsz csalódni miután kipurcansz :)

2020. jún. 7. 11:03
 44/84 anonim ***** válasza:
81%
Onnan veszi, hogy épp az érettségidről dicsekszel, felnőtt ember meg vègzettség terén vagy a vita témával kapcsolatos egyetemi végzettségét vagy OKJ-s tanfolyamát, szakmáját, munkáját emlegetné. És elsőre tudná, hogy ha van érettségije akkor nem 8 általános a legmagasabb végzettsége. Az érvelésed is úgy hangzik mint egy gyereké.
2020. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
88%

Abból gondolom, hogy azt írtad, hogy "még csak" 8 általánosod van de vannak érettségi jegyeid. A "még csak"-ból arra következtettem, hogy mostanában érettségizel, akkor pedig elég valószínű - bár nem biztos - hogy 18 év körül vagy. Természetesen lehetsz pl 23, 35, 48 vagy 65 éves is.


Mindenesetre a helyedben elgondolkodnék, hogy 8 általánossal osszam az észt a téridő dimenzióról.


Sok sikert az érettségihez, már amennyiben tervben van.



általános iskola 8. Osztály végzettségem van. Magyarból és földrajzból kettest kaptam érettségire. Mikre vagytok még kíváncsi?

2020. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
Én is ezt akartam kérdezni, tőled!
2020. jún. 7. 11:28
 47/84 anonim ***** válasza:
88%
Én pl kíváncsi lennék arra, hogy egy 8 általános végzettségű, érettségit is épp csak teljesíteő (a fentiek alapján nem a legjobb eredményekkel) ember miért osztja az észt olyasmiről amiről fogalma sincs.
2020. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább azt hinném, hogy a kérdező kamuzik.

Egy gimnazista nem azt mondja, hogy 8 általános végzettsége van. A többi dologban is hasonlóan viselkedik. Azon kívül, akinek ötös matek és fizika jegye van, az nem így gondolkodik.

Szerintem ez troll kérdés.

2020. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
Miért lenne troll kérdés? Én komolyan kérdeztem, míg ti nem írtatok ilyeneket ahogy látjátok. Miért nem lenne bizonyíték amiket leírtam? Mindennek van teremtője.
2020. jún. 7. 12:40
 50/84 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nincs mindennek teremtője. A hópelyheket pl. ki rakja össze egyesével?
2020. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!