Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek nincs jobb dolga,...

Godaime kérdése:

Istennek nincs jobb dolga, mint az emberek hálószobájába leselkedni?

Figyelt kérdés
Egy lény, aki képes világokat teremteni és elpusztítani miért érdeklődik annyira az emberek szexuális élete után? Milyen alapon ítéli el a házasság előtti szexet és a homoszexualítást? Az ember azt hinné jobb dolga is van ennél, de úgy látszik ez nem igaz.

2021. okt. 14. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:

"Ha ateista volnék, én szégyellném magam Godaime helyében."


De a baj az, hogy te nem vagy ateista, így elképzelni sem tudod mennyire nevetséges a számomra amikor valaki istenekről, mágiáról meg hasonló szarságokról tényszerűen beszél. Nem várhatod el tőlem, hogy az ehhez hasonló gyerekes dolgokat tiszteletben tartsam és ne tegyem őket a nevetség tárgyává. Ha ez téged bánt, akkor rossz hírem van, a baj egyedül veled van. Ideje lenne felnőni és megtanulni különbséget tenni valóság és fikció között, akkor talán nem járnál ide sírni.

2021. okt. 14. 20:08
 32/90 anonim ***** válasza:
73%

#29: Ha valakinek kérdéseket teszel fel, és az illető vàlaszol neked akkor nem illik így beszélned vele(m).


A màsik hogy ismerem a véleményed. Màr milliószor elmondtad nekem.

És mindig ugyanazt.

Szàmítottam rà hogy ismét elmondod. Csak nem tudom mi értelme van ennek ?


Engem nem fogsz tudni "ràdöbbenteni" semmire sem.

Allahnàl keresek menedéket a rosszindulatod elől.


Abdullah

2021. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
70%

#Titus:


Godaime "érvei" teljesen hatàstalanok egy igazi hívő ember számára legyen az illető akàr keresztény akàr muszlim.


Nem érti a hit lényegét.


Csak simán bosszantja az embert.


Abdullah

2021. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 A kérdező kommentje:
Értem én a hit lényegét Abdullah. Úgy teszel, mintha nemlétező dolgok léteznének és ez valamiért jólesik neked. Naponta többször magadba beszélsz és egy láthatatlan lényhez imádkozol jobb parkolóhely és kaja érdekében.
2021. okt. 14. 20:34
 35/90 anonim ***** válasza:
70%
Ment a flag.
2021. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
66%

#34: Az Iszlàmban az ima soràn nem szoktunk kérni semmi konkrétumot. Mi inkàbb hàlàt adunk és magasztaljuk Urunkat.


(Ahogyan a keresztények sem mindig kérnek ima közben, ha jól tudom)


Na mindegy tovàbbi jó éjszakát Godaime :D

2021. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 A kérdező kommentje:

35/

Nahát, Titus kifogyott az érvekből és máris ment a flag :) Sokat elmond ez a fajtádról barátom. Tudod anno a papok is ezt csinálták anno, csak akkor akasztás járt a hitetleneknek.

2021. okt. 14. 20:56
 38/90 A kérdező kommentje:

36/


Neked is jó éjszakát kívánok Abdullah.

2021. okt. 14. 20:58
 39/90 anonim ***** válasza:
23%

Titus Pullo, bravo.

Ezen kívül más neveken is bejelentkezik, szinte mint egy ámokfutó.

Zaklatja az embereket, hogy a hitükről beszéljenek neki, hogy aztán kigúnyolja őket, alpári stílusban.

Ha rájön a hoppáré, álkérdéseket ír ki, amelyben hívőnek hazudja magát.

2021. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
Abban az időben, amikor a vallások keletkeztek, még nem voltak fogamzásgátlási módszerek és apasági tesztek. Az ebből adódó problémák elkerülése végett korlátozták a vallások a szexualitást.
2021. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!