Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám szerinti kamattilalo...

Az iszlám szerinti kamattilalom jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Gazdasági és erkölcsi szempontból kérdezem.

2022. aug. 3. 11:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/348 anonim ***** válasza:
95%

"Hát nem. Még mindig a legtöbb Európai országban többségben vannak azok akik kereszténynek vallják magukat."

Attól még az európai országok nem keresztények, hanem szekulárisak.

2022. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/348 Drakula ***** válasza:

"Hát nem. Még mindig a legtöbb Európai országban többségben vannak azok akik kereszténynek vallják magukat."

Itt magyarországon alig 5%-al vannak, és felük csak nacionalista.

2022. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/348 Drakula ***** válasza:
2022. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/348 anonim ***** válasza:
42%

"Bocsánat, nem tudtam, hogy elég a kamatot másként hívni és máris rendben lesz az iszlámban :) Így már érthető, minden a megnevezésen múlik!"


Ha annyi eszed nincs hogy megkülönböztess egy befektetési alapot egy banktól, vagy hogy nem tudod hogy részvény után nem kamatot kapsz hanem osztalékot akkor ez a te fogyatékosságod.



"Rendben, leszel az ismerősöm? Most úgy is lenne felújítás miatt pár millióra szükség, majd szépen lassan visszafizetem neked. Remélem gyakorlod is amit írtál, nem pedig csak képmutató vagy."


Miért nem a keresztény hittestvéreidtől kérsz? Vagy a keresztény egyházaktól amik ki vannak tömve pénzzel?

2022. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/348 anonim ***** válasza:

"Ha a véleménye a bibliával is ellent mond, milyen alapon hívod még mindig kereszténynek?"


Ő kereszténynek hívja magát. Egyébként is úgy tapasztaltam hogy keresztényeknél nem gond ha megtagadják a Biblia egyes verseit. Ettől még kereszténynek tekintik magukat.

2022. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/348 anonim ***** válasza:

"Itt magyarországon alig 5%-al vannak, és felük csak nacionalista."


Ezt honnan veszed? A legutóbbi népszámláláskor 54% vallotta magát kereszténynek Magyarországon.

2022. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/348 anonim ***** válasza:
58%

"Egyébként is úgy tapasztaltam hogy keresztényeknél nem gond ha megtagadják a Biblia egyes verseit. "

Ez nálad sem probléma a Koránnal kapcsolatbamn olyankor, amikor szükségét érzed.

2022. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/348 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz. A Koránt sosem tagadtam meg. Aki ilyet tesz szándékosan az az iszlám szerint nem is muszlim. Szóval megint hazudsz.
2022. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/348 anonim ***** válasza:

"Miért nem a keresztény hittestvéreidtől kérsz? Vagy a keresztény egyházaktól amik ki vannak tömve pénzzel?"

Mert én tőled kértem. Segítesz kamatmentes kölcsönnel, vagy csak képmutató volt részedről a korábbi hozzászólás? Pénzzel pedig inkább az olajban úszkáló iszlám országok vannak kitömve. Náluk lehet kamatmentes kölcsönt kérni?

2022. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/348 Drakula ***** válasza:

"Ő kereszténynek hívja magát."

Hol?

"Ezt honnan veszed? A legutóbbi népszámláláskor 54% vallotta magát kereszténynek Magyarországon."

Mondom 5%-kal vannak többségben. Is ugy tünik tévedtem hiszen csak 4-el

2022. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!