Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet hinni Istenben?

Hogyan lehet hinni Istenben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet hinni egy olyan dologban, ami egész egyszerűen nem létezik!
2011. aug. 24. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk akkor hogy lehet hinni abban hogy a semmiből egyszercsak kirobbant a világ? :)
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

Nem a semmiből lett, hanem évmilliárdok alatt fejlődött ilyenre!

Annyira vicces egyébként veletek bigottakkal "vitatkozni". Jót szórakozom rajtatok, és egyben borzasztónak találom, hogy ilyen emberekkel vagyunk körülvéve. Miért nem foglalkoztok valós dolgokkal?

2011. aug. 25. 13:50
 43/81 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%

Soha nem hallottál Bill Osborne-ról. Így nem is láttad soha. Szerinted akkor nem is létezik. Pedig létezik. Barátom.

A feltámadt Jézus ugyanúgy valóságos személy. Őt én még nem láttam, ez nem azt jelenti, hogy nem létezik. De létező személy, mások látták, beszéltek vele, együtt ettek vele, miután ő visszajött a halálból. Mivel ezek az emberek egyöntetűen kiálltak ennek igazságáért, nem sajnálva még az életüket sem, ezért hiszem, hogy igazat mondtak, mert hazugságért egyszerre sok ember nem teszi tönkre az életét, hogy meg is haljon a végén.

Csak elfelejtettem, hogy te Szimonetta nevű csaj vagy, én meg egy tapasztalt, és gondolkodó férfi. Már rég megtanultam, hogy szinte egy nő sem következetes, hanem érzelmi lény, különösen, ha fiatal. Szóval az időmet vesztegettem, na nem baj, nem az első eset :)

2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem azok az emberek hisznek Istenben akiknek annyira rossza az életük és olyan reménytelenek, hogy már csak a csodában bízhatnak és sokan vannak ilyen helyzetben én nem akarom kirúgni senki alól az utolsó kapaszkodót, de isten akkor sem létezik bármilyen fájdalmas.
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Nem szoktam drága autókat látni a templom előtt! Sőt! Nem is ismerek gazdag vallásos embert. Ez vajon miért van? Mert a csórók próbálnak a reménybe menekülni.
2011. aug. 25. 14:23
 46/81 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg gazdag vallásos ember van hamár itt tartunk.
2011. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
76%
egyetértek
2011. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Ez igaz, több gazdag hívőt személyesen ismerek, egyikük vezérigazgató volt a gyárban, ahol dolgoztam. A gyülekezetemnek majdnem a fele ott dolgozott különböző pozíciókban. Anyagmozgatótól művezetőn át a rendszergazdáig. Különböző fizetéssel, némelyik nagyon magas volt, drága autókon járnak ma is az ottani pénzesebbek. A hit nem csóróság kérdése, hanem meggyőződésé.
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim válasza:
100%
Simone, bocs a provokációért, de írj nekem privit. Szeretném, ha megoldanál egy matekos feladatot. Kíváncsi lennék, hogy meg tudod-e oldani, ha biztosan tudod, hogy valami nincs, amit nem látsz...
2011. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a templomok előtt sok olcsó autó mert a keresztények számára az autó csak egy közlekedési eszköz, semmi több. Tehát akkor se fog drága autót venni ha egyébként rengeteg pénze van azért mert az pocsékolás.
2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!