Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet hinni Istenben?

Hogyan lehet hinni Istenben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet hinni egy olyan dologban, ami egész egyszerűen nem létezik!
2011. aug. 24. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
46%

"03:21-es vagyok.

A vallásos válaszolók tényként kezelik a mindenható haverjuk létezését, csupán ezért kéne valami épkézláb bizonyítékot találnotok. Ha pedig nincs, akkor nem értem mért vitatkozunk ezen.

Ha előállsz azzal, (vagy a papjaid, tökmindegy) hogy a világot egy szakállas bácsi csinálta a két kezével, és viselkedj jól, mert különben az idők végezetéig a pokolban fogsz égni, akkor mért nekem kell ezt megcáfolni? Egyszerűen nem így működik."


1. Jézus elég bizonyíték volt és amire tanított.

2. Szakállas bácsi csak egy ábrázolás, valahogy kellett freskókat készíteni...

3. A jó ember aki Istentől van, nem akarja cselekedni a rosszat, csak a jót teszi. Talán csak a gonoszokat akarják ezzel a szöveggel megmenteni, hogy meg van adva nekik a lehetőség, hogy egyszer arra eszmélnek, hogy innentől már csak a jót akarják művelni. Valakinek sikerül.

2011. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!