Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz keresztények, miért kell...

Igaz keresztények, miért kell az emgert meg félemlítenek a pokollal? és amúgy vagytok egyáltalán ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy barátom, aki igazkeresztény lett, és teljesen a vallásának él. és engem már ki akaszt a pokollal, és azzal hogyha nem térek meg, akkor a pokolba égek. ha vele vagyok mindig feszült vagyok és ideges a baromságain! ti mitennétek nem valású emberek? megszakítanánok vele a kapcsolatot? (gyerekori barátomról vannszó )
2013. aug. 8. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 A kérdező kommentje:

Idézek egy sort a kg-g bibliából az evangéliumról: Márk evangyéliuma 1:15 "és mondván: Bétölt az idő, és elköletített az Istennek országa; térjetek meg, és higyjetek at evangyélumban" tehát, isten ki emeli az evangyélumot!


és nézzük az újfordítást a jh-t szerint. Márk 1:15. : és azt mondta; betelt a meghatározott idő, és elközeledett az Isten királysága. Tanúsitsatok megbánást és higyetek a jó hírben." a kedves jehova tanúni kivágták az evangélumot! mindenki bebizonyosodhat róla, akinek mind kétfajta bibliája van. ez egy szó amit "kifelejtette" de bizony létfontosságú.. kivágtatok és hozzá tettetek. bekell tökélni! innentől nics miről beszélni hamis tanítok. bibajotok volt az evangélubbal miért kellen kitépni onnan?? nem kell megmagyarázni bibliakutatókkal. mert senki nem hisz nektek! még ti magatok sem tudjátok miben hisztek.

2013. aug. 10. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!