Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem tudják tiszteletben...

Miért nem tudják tiszteletben tartani a vallásom?

Figyelt kérdés

Legtöbbször itt szoktam írni a vallásommal kapcsolatban, és mindig csak a támadások érnek. Nem térítek, csak simán leírom a tapasztalataim, gondolataim, de gyakran még a vallás kategóriában is lehülyéznek, amiért "hiszek a mesékben". Miért fáj az nekik, hogy én hiszek Istenben, és szeretem őt, ezért jó életet akarok élni?

Folyton győzködnek, hogy az rossz, elavult,amit én hiszek, de az ilyen szövegeket át is ugrom, mert nem tudnak hitetlenné tenni. Miért fáj nekik? Esetleg nektek, neked, ha te is ilyen vagy? Miért bántasz, ha én egy rossz szót sem szóltam? :(


2014. ápr. 22. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Na erre én is kivàncsi vagyok..
2014. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ítélkezős világban élünk,pedig senki nem jobb a másiknál mégis ítélkeznek mások felet,mintha nem tudom kik lennének.Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni.Ne foglalkozz az ilyen emberekkel.


Legjobb barátnőm keresztény,gyülibe jár stb.

Én ezt tiszteletben tartom.


Mondjuk senkinek semmi köze,hogy ki miben hisz vagy éppen nem hisz,mit szeret és mit nem.


Nem vagyunk egyformák,el kéne fogadni,hogy mások vagyunk.

2014. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Te most komolyan kiálltál ide jajveszékelni, holott pont az a problémád, hogy mindenki megtalál? Fura. Rólam példaul senki nem tudja, hogy ateista vagyok, mert nem reklámozom. A vallásipod magánügy, te se hirdesd szerintem.
2014. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

CSak egy kérdés.

Én tudom, mi alapján vagyok ateista, miért nem hiszek ódon mesékben, rég elmúlt emberek világnézetében és ezt érvekkel tudom alátámasztani. Tudok hivatkozni, érvelni, bizonyítani.

Önmagadnak hogyan tudod bizonyítani a hitednek az alapjait? Vagy már a hit is hitre épül? Ez nálad mire alapul, amire számodra csak a vallás adja meg a választ???

2014. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Mégis miért van az összes értelmes és jó válasz leértékelve? Ezért. Mert a sok gyökér nem tud mit kezdeni magával, ezért jobb híján másnak árt és okoz sz*r kedvet.

Én már az ilyeneket rég lesz*rom. Nem fogadják el sem azt hogy nem vagyok ateista, de bármilyen létező vallás követője sem, mert azt mondják hogy vagy ez vagy az. És ha én azt mondom, hogy teljesen más dologban hiszek? ( Max. privátban írok róla bárkinek. )

Sok embernek ez okoz örömet. Ez van. Vagy nem törődsz velük vagy magadat okolod miatta. Szóval vagy csak az értelmes kérdésekre / válaszolra figyelsz oda ( vagy vállald a következményeket ) vagy ne írogass. Kész slussz passz nincs több lehetőség.

2014. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki tartsa meg a saját nézeteit magának, én azt mondom.

Ha te kinyilatkoztatod a tieidet, akkor ne legyél megsértődve, ha erre reagál valaki.


Ha én itt elkezdeném szidni a zsidókat, vagy a cigányokat millió1 kommentet kapnék arra vonatkozólag, hogy rohadjak meg ott, ahol vagyok. Pedig ezek is csak az én nézeteim kinyilatkoztatásai lennének. (Ezek csak példák voltak.)

2014. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted a vallásos rovatba aki ellátogat valójában mennyi százaléka vallásos? Csak magukból indulnak ki, nem ellened irányul. :)
2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Folyton győzködnek, hogy az rossz, elavult,amit én hiszek, de az ilyen szövegeket át is ugrom, mert nem tudnak hitetlenné tenni. Miért fáj nekik? Esetleg nektek, neked, ha te is ilyen vagy? Miért bántasz, ha én egy rossz szót sem szóltam? :("

Sajnos azt kell mondanom naív vagy. Tudod a gonosz egyik támadása pont ezek amiket felsoroltál. És nekik akarsz megfelelni? Hogy miért bántanak? Képzelj el egy zombi filmet. Aki nem zombi mennek és mindent megtesznek hogy azzá váljon. Te meg ott állsz, és mondod nekik, hogy ne bántsatok, hiszen én se bántottalak...A végső időkben élünk a jó és a rossz elhatárolódik egymástól. Keress egy vallásos oldat ha van hiteddel kapcsolatos kérdésed, ott talán több hasonló gondolkodású emberrel találkozhatsz mint itt.

2014. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák,el kéne fogadni,hogy mások vagyunk."


Úgy látszik, hogy a vallásosságot nem tudják elfogadni, annál inkább a másságot. ( férfi férfivel, nő-nővel. ) Hová lett a világ.

2014. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
"...Legtöbbször itt szoktam írni a vallásommal kapcsolatban..." Miért? Hitet teszel, véleményt kérsz? Megirják a válaszolok az ö meglátásukat ezzel kapcsolatban. Nem ezért irsz ide? Akkor meg tartsd meg magadnak, ne hirdesd és nem kapsz neked nem tetszö választ. A te vallásod a te hited, tartsd magadban!!!!!
2014. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!