Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem tudják tiszteletben...

Miért nem tudják tiszteletben tartani a vallásom?

Figyelt kérdés

Legtöbbször itt szoktam írni a vallásommal kapcsolatban, és mindig csak a támadások érnek. Nem térítek, csak simán leírom a tapasztalataim, gondolataim, de gyakran még a vallás kategóriában is lehülyéznek, amiért "hiszek a mesékben". Miért fáj az nekik, hogy én hiszek Istenben, és szeretem őt, ezért jó életet akarok élni?

Folyton győzködnek, hogy az rossz, elavult,amit én hiszek, de az ilyen szövegeket át is ugrom, mert nem tudnak hitetlenné tenni. Miért fáj nekik? Esetleg nektek, neked, ha te is ilyen vagy? Miért bántasz, ha én egy rossz szót sem szóltam? :(


2014. ápr. 22. 22:18
1 2 3
 21/22 openyoureye ***** válasza:

Katy-nek:


- Nem hittem volna, hogy valaha is le fogom írni neked a következő mondatot, de: Igazad van.


Tisztelet

2014. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 openyoureye ***** válasza:

Ezen elgondolkodtatok már?


[link]


Igazából a probléma nem rajunk kívül keresendő, nincs semmiféle külső erő mely rá akar bírni arra, hogy megtegyél dolgokat. Nincs sátán. Ha nem akarod, nem teszed. Erre próbál rámutatni ez a kép is kicsit viccesen. A helyzet amiben vagyunk magunknak köszönhetjük. És hiába mondjuk, hogy nem is mert a politikusok irányítanak mindent, te ugyan úgy tehetsz róla mint bárki más. Azzal, hogy bunkó vagy a másikkal, nem akarod megérteni azzal nem csak simán nézetkülönbséget szítasz, hanem faji, vallási és még ki tudja milyen ellentéteket. Ha pedig olyan pozícióba kerülsz meg fogod tenni, mert miért ne tennéd, hisz az irányítás a te kezedben van és ártasz olyanoknak akik semmit sem tettek ellened, csak azért mert szerinted másképp működnek a dolgok. Ma már sikk klikkesedni és csoportban utáli a másikat úgy, hogy igazából nem is ismered az irányelveket, de kúl a banda és csak ez számít.

Ne akarj valaminek a része lenni, inkább tedd magadévá ezeket a részeket a világból.

2014. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!