Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Homoszexuális emberek lehetnek...

Homoszexuális emberek lehetnek keresztény hívők?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az, nem azért kérdeztem :)
2014. máj. 15. 12:03
 22/111 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy kihalnánk. Ma már nem. Ráadásul 7 milliárdan vagyunk. A meleg férfiak adhatnak spermát, a leszbikus nők szülhetnek gyereket. Attól, hogy homoszexuálisok, még nem válnak nemzőképtelenné, sőt, ugyanúgy vannak szülői ösztöneik is. (Lásd pl. a mostani állatkertes eset a humboldt pingvinekkel.)
2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
31%

#10

"A homoszexualitást a tudomány tartja betegségnek, nem a vallás. "


Hazugság. Szimplán, egyszerűen hazugság.

Mind az Ó-, mind az Újszövetség elítéli a homoszexualitást, z Ószövetség halállal bünteti, az Új elhalasztja a kivégzést a Második Eljövetelig.


A tudomány szerint a homoszexualitás teljesen normális jelenség.

Nyilván "nem követendő", hiszen önmagában kihalást eredményez, ugyanakkor - meglepő módon - egyes esetekben növeli a szaporodási esélyét az egyednek (mivel a többiek elmentek vadászni, és meleg társukat otthagyták a nőket védeni, hiszenn ála nem volt valószínű hogy rájukmászik a távollétükben - csak aztán a vadászat elhúzódott...).

Nem is szólva azokról a fajokról, amik egynemű környezetben képesek nemet váltani.


Tudod mi perverzió? A rasszizmus amit művelsz.

2014. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
20%

De akkor a pedofillal mi bajotok van vagy azzal, aki a kutyákat kívánja?

Tudom, hogy ezek más esetek. Mert a fiatal éretlen, a kutya meg állat. De a pedofil sem választja és a kutyás sem mindig.


Persze a homokos kapcsolat olyan szempontból is elfogadhatóbb, hogy két érett ember kölcsönösen választotta.


Jaj és mit vársz olyan emberektől, akinek a szüzesség és lúzerség? Majd ők fognak tolerálni? Akiknek van egy bunkó férfi elképzelésük? A nőket pedig sokan meg akarják csak d..ni. Majd ők elfogadják, hogy a nőnek a nő kell.

Vagy akiket megerőszakoltak melegek...

Több oka van a meleg gyűlöletnek. Én például nem utállak titeket egyáltalán és nem is undorodom tőletek. Szóval mindig van valami hátsó ok szerintem, ami miatt nem fogadnak el. sok nyomorék ember van, aki kinézi a másikat vagy talál benne valamit, amivel sebezni lehet.

2014. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
19%

Most melyik mondatom volt rasszizmus? Minden kommentemben azt írom, hogy semmi bajom veletek.

Egyébként meg ha valaki a nővérével vagy a szüleivel csinálja és védekezik, ti az elfogadjátok?

2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
30%

Általában azt a pedofilt ítélik el, aki meg is cselekszi az erőszakot. És leírtad mi a gond vele. Másoknak a segítségükre állnak bizonyos gyógyszerek, amik csökkentik a nemi vágyukat. Hiszen tényleg nem tehetnek róla.


Egyébként sajnos valamiérz tényleg kötekedőek vagyunk. :(

2014. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
15%

*valamiért


Szerintem a családon belüli szex megítélése szintén egyénfüggő. Valakinél teljesen normális, valakinél meg nem. Engem konkrétan nem zavarna, ha ugyanúgy kölcsönösségen alapul és nem fizikai erőszek vagy lelki terror az oka. Két felnőtt ember tőlem jól érezheti magát, ha nem árt vele másnak, se egymásnak.

2014. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
30%
*Bakker, már elírok mindent. Egyébként rendesen szét lett OFFolva a téma. De legalább elkergettük a többieket. ;)
2014. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
30%

Pedig én szoktam feltenni itt ilyen megbotránkoztató kérdéseket ritkán. Vagy elmondanak mindennek még a feltételezésekért is vagy törlik a kérdést.

Na sokan így van a melegséggel is sajnos.


De látom, hogy te egy normális ember vagy. Az egyik kedvenc melegemnek fogadlak :D

2014. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
15%
Jaj-ja, bújjanak el:)
2014. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!