Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon lehetek-e jó keresztény...

Vajon lehetek-e jó keresztény akkor is ha melegnek születtem és melegként élem az életem?

Figyelt kérdés
Nem közbotránkoztató módon, félreértés ne essék. De férfiként férfit szeretek, nem az utcán, hanem a négy fal között. Tisztességes, becsületes, templomba is járó és valóban hívő embernek tartom magam a hétköznapok sodrában. Ettől még lehetek valóban jó keresztény vagy nekem küzdenem kellene ez az egész ellen akkor lennék jó keresztény?

2016. okt. 14. 15:43
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
91%
Lehetsz hetero, meleg, becsuletes ember, tomeggyilkos, Isten MINDIG szeretni fog! :)
2016. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

51.Hsz!


Kiválló válasz!


Gyermekkoromban hallottam olyan istentelen intéseket,hogy

"Ha nem engedelmeskedsz szüleidnek,Jézus nem fog szeretni!"


Jézus(Isten)jéllemét képes egy gyermek megváltoztatni?Miféle bolond beszéd ez?


Isten szereti a homoszexuálisokat is,és szeretné helyreállítani az édeni állapotot, nemi identitásukat illetően is.Hogy mikor lesz az lehetséges,nem a mi dolgunk eldönteni.

2016. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ne jó kereszteny akarj lenni,hanem jó ember. Ez az egész vallás dolog egy nagy álszentség dolog és a keresztények el is ítélik a melegekek( szoval ennyit arról,hogy fogadjunk el minden embert meg felebaratunkat stb..)
2016. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

És ez most miért lett kiemelt kérdés, 44 válasz után? Melyiket fejtsük ki részletesebben?


Hacsak ez nem megint valami heterofób internetes gerilla-propaganda része.

2016. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Morning ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Keress rá a YouTube-on arra, hogy "homoszexualitás démona felfedve ( vagy 'leleplezve').

2017. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!