Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, tényleg még...

Jehova Tanúi, tényleg még mindig elhiszitek a Vezető Testületnek azt az állításást, hogy a világ a Sátáné?

Figyelt kérdés

Egy "gyöngyszem"található az Őrtorony folyoíratban /2oo6 január 15., 30. oldal, 20. bekezdés/ ami így szól:


[link]


"Úgy ’állunk ellen az Ördögnek’, hogy szilárdan szembeszállunk vele, valamint ragaszkodunk a Biblia irányadó mértékeihez és igazságaihoz. A világ összhangban van Sátánnal, hiszen Sátán az istene (2Korintusz 4:4)."


-A fent említett ideológ demagógusok örömmel rágalmazták mindazokat akik nem álltak ellen és nem vágtak vissza a rágalmazásoknak és a vádaskodásoknak.Ily módon eljútottak arra a pontra,hogy megengedhették maguknak,hogy a világot is rágalmazhassák szabadon.

Mint ahogy olvashatjuk fent is; "A VILÁG ÖSSZHANGBAN VAN A SÁTÁNNAL".

De tényleg így lenne?

Nincs kivétel?

Kétlem!-mert ha így lenne akkor többet senki nem térne meg, senki nem vállalná a kereszténységet,senki nem szökne meg tőle,mindenki őtet imádná, senki nem segítene embertársán, senki nem imádkozna a másikért, azok akik a rabjai nem akarnának megszabadulni tőle, de ez a sok sok ember még csak nem is ért egyet vele! Mindannyian olvassák a Bibliát, imádkoznak, és mindannyiukban ott van az üdvösség reménye és azon törekednek,hogy minél távolabb kerüljék el őt.

Szabad e ilyen aljas módon hazudni?

És,hogy lehet teljes mértékben elfogadni és egyetérteni anélkűl,hogy ráébredjen az ember a valóságra?

Sajnos az őrtorony szektába minden lehetséges, és azért lehetséges mert az a szokásuk van,hogy szeretnek túlozni és tudják,hogy a "VILÁG" nem veszi komolyan őket és ezért ezek a rágalmazók nyugodtan reklámozhatják magukat és ily módon a gyávák majd bátraknak tűnnek.

Azt még el szeretném mondani,hogy ezek az önjelőlt hamis próféták, a 90-es években még azt énekelték a gyülekezetekben,hogy a sátán táborában nincs harmónia,(159 ének Béke ami jó létünk/1 versszak "Sátán mellett béke nincs"/ 1992 kiadás) de mára már ez az ének is eltűnt könyvestől szem elől mint annyi de annyi másminden is a sok megvilágosodás után.

Hogy miért szabadultak meg ettől az énektől?

Azért mert ez is ellent mond a mostani hazugságaiknak!


Jehova Tanúi én már számotokra nem vagyok a testvéretek de én még mindig annak tartalak benneteket,és a szívem mélyén aggódom értetek mert tudom,hogy ott van az a szem ellenző amit nektek nem szabad levenni és ez vezet majd titeket a kárhozatba.

Tényleg nem veszitek észre,hogy ha a világ a sátáné akkor a szervezet is az ővé?

Az Őrtorony falain kívűl rengeteg jó ember vár rátok és imádkozik értetek, és tárt karokkal várnak, és nap mint nap kűzdenek a sátán ocsmányságai ellen, azért,hogy az olyanoknak mint amilyen én is voltam és amilyenek tik is vagytok bemutathassák az igazi Úr Jézus Krisztust.

Nem azt a jézus másolatot amit a szervetzet mutat meg nektek hanem azt a JÉZUST aki még az istenségét is képes volt letenni(Fil.2:6-8) azért,hogy nekünk mindannyiunknak öröük élete legyen.

És a Sátánnak csak annyi hatalma van amennyit Ő megenged neki.



2017. febr. 9. 18:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Milyen megjegyzést kellene hozzáfűzni?
2019. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezó:"Hogy miért szabadulnak meg ettól az énektől?

Azért mert egy kétezer éves hagyományon alapuló éneket és más gyakorlatot nem szűkséges ismételgetni amíg szenthagyományá válik és akár egy imádat termék jön létre, amit szent éneknek neveznek.


Jézus ezt mondta:Márk.7:13"Ezzel érvénytelenné teszitek Isten szavát a hagyományotok által, melyet tovább adtatok. És sok effélét tesztek"

2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, hogy pont a Bibliát hozzàk fel itt úgymond szent eszköznek, egy igaz íratják, amit pont minden màshonnan lopdostak össze...


Amúgy Jehova tanúi jól mondjàk, mert igaz, a Világ tényleg Sátán atyánkké, csak sokan elég negativzmkak àllotjàk be. Nem kellene...


Ja, amúgy a drága Bibliátokban meg több vérontàs és emberàldozat van, mint a vilàg összes Vallàsàt együttvéve.

2019. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
58%

Èn úgy tudom,hogy a világ összes bibliája egy ès ugyanaz,mert mar több fordítást olvastam.

Csak az gondolja,hogy változó,aki nem olvasta egyiket sem,pedig az összehasonlitáshoz többet el kell olvasni.

2019. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 anonim ***** válasza:
58%
a mi családunknak semmi sátánnak mondott nem ártott, de a jehovák azok igen! ezért ha rajtam állna egy jehova szektás sem lenne a földön azt tudom! de ami késik az nem múlik!
2019. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 anonim ***** válasza:
58%

95.Ezt te kinek írtad?

Mert szeretnèk jogi lèpèseket tenni.

2019. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
58%

a jehova szektás bűnözőknek.

és tegyél jogi lépéseket!

gondolom téged is vár már a börtön azért rettegsz.

2019. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:

Vidiripi


És még is mitől kellene retegnie? Ép azt írod ha rajtad múlna de nem rajtad múlik, hiszen akkor nem irogatnál hanem már rég cselekedtél volna. De csak a haragod van és más semmi. És azzal hogy a haragodat szavakba öntöd semmit nem érsz el. Sőt az ő malmukra hajtod a vizet és észre sem veszed.

2019. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 anonim ***** válasza:
52%

98- as vidiripinek


az enyém volt mág egy második hosszú hozzászólás is azonnal, de az egészet kitörölték és te lettél a 98-as hozzászóló. /egyszer már leírtam a fórumon, hogy a JOG AZ HOSSZÚ TÁVON MÁR ALAKUL ELLENÜK A JOGÁSZOK ÁLTAL ÉS EZT MÁSOLTAM be, és ezt törölték most ki gondolom az ismétlődős miatt ezért nem ismétlem/.


nem vagyok teréz anya, nem kívánok már egyetlen családi tragédiákat károkat okozó jehovát sem szép szavakkal jó "emberré" vissza változtatni. azt csinálják azok amilyen gondolom te vagy. én más vagyok és NEM BOCSÁTOK MEG a családunkon okozott károkért /nincs sajnálom elintézés hogy már ugysem lehet vissza csinálni/.

minden törvényes eszközt ha lehetséges megragadok hogy örökre eltünjenek.

ÉN TARTOZÁS LERENDEZÉSÉNEK TEKINTEM, tehát ez nem harag, ez nem bosszú ellenük mert semmit de semmit sem érzek irántuk. mint ahogy vallásilag sem érdekel csak a tett amit okoztak és még okozhatnak hogy SOHA SE LEGYEN LEHETŐSÉGÜK TÖBBET RÁ.

és elhiheted hogy amit csak tudtam megtettem már mérhetően nagyobb létszámban apasztva és megteszek hogy ne "egyesével" csökkenjenek a bűnözők létszáma.

2019. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
58%
??????
2019. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!