Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, tényleg még...

Jehova Tanúi, tényleg még mindig elhiszitek a Vezető Testületnek azt az állításást, hogy a világ a Sátáné?

Figyelt kérdés

Egy "gyöngyszem"található az Őrtorony folyoíratban /2oo6 január 15., 30. oldal, 20. bekezdés/ ami így szól:


[link]


"Úgy ’állunk ellen az Ördögnek’, hogy szilárdan szembeszállunk vele, valamint ragaszkodunk a Biblia irányadó mértékeihez és igazságaihoz. A világ összhangban van Sátánnal, hiszen Sátán az istene (2Korintusz 4:4)."


-A fent említett ideológ demagógusok örömmel rágalmazták mindazokat akik nem álltak ellen és nem vágtak vissza a rágalmazásoknak és a vádaskodásoknak.Ily módon eljútottak arra a pontra,hogy megengedhették maguknak,hogy a világot is rágalmazhassák szabadon.

Mint ahogy olvashatjuk fent is; "A VILÁG ÖSSZHANGBAN VAN A SÁTÁNNAL".

De tényleg így lenne?

Nincs kivétel?

Kétlem!-mert ha így lenne akkor többet senki nem térne meg, senki nem vállalná a kereszténységet,senki nem szökne meg tőle,mindenki őtet imádná, senki nem segítene embertársán, senki nem imádkozna a másikért, azok akik a rabjai nem akarnának megszabadulni tőle, de ez a sok sok ember még csak nem is ért egyet vele! Mindannyian olvassák a Bibliát, imádkoznak, és mindannyiukban ott van az üdvösség reménye és azon törekednek,hogy minél távolabb kerüljék el őt.

Szabad e ilyen aljas módon hazudni?

És,hogy lehet teljes mértékben elfogadni és egyetérteni anélkűl,hogy ráébredjen az ember a valóságra?

Sajnos az őrtorony szektába minden lehetséges, és azért lehetséges mert az a szokásuk van,hogy szeretnek túlozni és tudják,hogy a "VILÁG" nem veszi komolyan őket és ezért ezek a rágalmazók nyugodtan reklámozhatják magukat és ily módon a gyávák majd bátraknak tűnnek.

Azt még el szeretném mondani,hogy ezek az önjelőlt hamis próféták, a 90-es években még azt énekelték a gyülekezetekben,hogy a sátán táborában nincs harmónia,(159 ének Béke ami jó létünk/1 versszak "Sátán mellett béke nincs"/ 1992 kiadás) de mára már ez az ének is eltűnt könyvestől szem elől mint annyi de annyi másminden is a sok megvilágosodás után.

Hogy miért szabadultak meg ettől az énektől?

Azért mert ez is ellent mond a mostani hazugságaiknak!


Jehova Tanúi én már számotokra nem vagyok a testvéretek de én még mindig annak tartalak benneteket,és a szívem mélyén aggódom értetek mert tudom,hogy ott van az a szem ellenző amit nektek nem szabad levenni és ez vezet majd titeket a kárhozatba.

Tényleg nem veszitek észre,hogy ha a világ a sátáné akkor a szervezet is az ővé?

Az Őrtorony falain kívűl rengeteg jó ember vár rátok és imádkozik értetek, és tárt karokkal várnak, és nap mint nap kűzdenek a sátán ocsmányságai ellen, azért,hogy az olyanoknak mint amilyen én is voltam és amilyenek tik is vagytok bemutathassák az igazi Úr Jézus Krisztust.

Nem azt a jézus másolatot amit a szervetzet mutat meg nektek hanem azt a JÉZUST aki még az istenségét is képes volt letenni(Fil.2:6-8) azért,hogy nekünk mindannyiunknak öröük élete legyen.

És a Sátánnak csak annyi hatalma van amennyit Ő megenged neki.



2017. febr. 9. 18:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
58%

99.

Mikor beszèlsz a fenti kèrdèsről a hiszti helyett.

2019. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 anonim ***** válasza:
58%

101 es.

kedveském.


írtam a 95 be és utána vagy 3 hozzászólást csak KOMPLETTEN KITÖRÖLTÉK mindhármat, mert leírtam benne pontosan a jelenlegi jehova szektások elleni jogászok pontos hozzáállását amit a jogi egyetemen oktatnak ami arra utal hogy "annyi nekik"! és ez a jogi egyetem honlapján szerepel és én azt a linket másoltam be. és ez úgy tűnik állami fenyegetésként tűnik a jehova szektások részére , és a fórumon ilyeneket nem szabad írni.

2019. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/113 anonim ***** válasza:
58%

és a kérdéshez kapcsolódva mint ahogy a 95 ben is arra utaltam: a jehova szektások a sátán emberei.

így remélem már lehet érthetőbb.

2019. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/113 anonim ***** válasza:
58%

mit csinál az Úr a sátánnal?


KERESZTÉNYI KÖTELESSÉG:

én az Urat segítem gyarló emberként nem vagyok tökéletes ezért úgy ahogy sikerül, ott ahol tudom.

nekem olyan a hitem, hogy a jehova szektásokat tartom a sátrán embereinek és kész.

2019. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/113 anonim ***** válasza:
58%

tényleg a világ a sátáné?

én meg megmutatom csak 1 esetben a rengeteg közül, hogy a jehova szekta valóban a sátáné:


JEHOVA SZEKTA A MODERN RABSZOLGASÁG csúcs profitos vállalkozása a tulajdonosoknak akikkel ti soha sem fogtok találkozni!

adómentesen szinte 0 költséggel a profithoz képest. ÉVI FOLYAMATOS DOLLÁR MILLIÁRDOKAT HOZ !


Munkát kérnek, de fizetést nem , de bért kapsz, egyél hitet és etesd meg a családodat is azzal,

amijük van az asztalon VEDD EL A GYEREKEDTŐL IS hiszen kell a jehova KOMOLY munkádhoz.


a RABSZOLGATARTÓK hivatalos oldala, másold a böngésződbe , ez szerepel rajta szóról szóra! :


jw.org/hu/jehova-tanui/tevekenysegek/epitkezesek/jehova-tanui-epitkezesek-onkentesek/


Az elmúlt 28 évben több mint 11 000 Jehova Tanúja utazott el valahová, akár külföldre is, hogy segítsen különböző építkezéseken 120 országban.


Mindannyian boldogan ajánlották fel a szaktudásukat és az erejüket, teljes időben, és közben semmi fizetséget nem vártak cserébe.


Sokan a saját költségükön utaztak az építkezés helyszínére. Egyesek a szabadságuk alatt dolgoztak. Mások hosszabb időre fizetetlen


szabadságot kértek, és így jelentős összegtől estek el.

Egyikük sem kényszerből hozta meg ezeket az áldozatokat, hiszen önként ajánlkoztak, hogy ezzel támogassák a Királyságról szóló jó hír


prédikálását szerte a földön (Máté 24:14). Irodákat, lakóépületeket és olyan nyomdákat építettek, melyekben Bibliák és bibliai kiadványok


készülnek. Ezenkívül kongresszusi termek építésében is részt vettek, melyek közül néhány akár 10 000 fő befogadására is alkalmas, valamint


Királyság-termeket is építettek, melyek némelyikében 300-an is össze tudnak gyűlni.


ezen nincs mit megmagyarázni hogy ez 100% os BŰNÖZÉS ! ezt már lassan a törvény is kezdi követni.


persze ehez valóban sok rettenetesen buta ember is kell.


jehova szektások!

meddig akarjátok még a saját gyerekeitek szájából is kivenni az ennivalót és ha kell akkor a környezetetekből is ???

2019. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 anonim ***** válasza:
58%

Akkor tisztázzuk, mert màr sîrok xD


Sátánnak semmi köze a Jehovásokhoz, pláne nem léteznek Jehova szektások, akik Sátánisták.



Ez a két fogalom ég és föld és egyenesen sértő elgondolás Sátán atyánkat egy mondatban említeni Jehovával vagy tanúival.


Tulajdonképpen gyalázat.


Sátán pedig egy csodálatos és hatalmas lény, a mi valódi Istenünk, ellenben a keresztények kitalált Názáretikarakterével szemben.


Üdv: egy spirituális sátánista

2019. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/113 anonim ***** válasza:
43%

105. "Tènyleg a világ a Sátánè?

János 14:30."Jèzus ezt mondja"jön a világ uralkodoja,ès nincs felettem hatalma".

Habos 14:31."Isten most megitèli ezt a világot,ès kifogja vetni ennek a vilának az uralkodóját"

János 15:19 Jèzus ezt mondta a követöinek:"Ha rèsze volnátok a világnak,a világ kedvelne bennetek,hiszen az övèkè lennètek .De mivel nem vagytok rèsze a világnak ,hanem kiválasztottalak titeket a világbol",ezèrt a világ gyülöl titeket"

Matè.4:5-7."Ezután az Ördög magával vitte őt a szent városba,odaállitotta a templom tetőpárkányára,6 ès ezt mondta neki:Ha Isten fia vagy ,vesd le magad, mert meg van írva"Parancsot ad az angyalainak,ès a tenyerükön fognak hordozni,hogy kőbe ne üsd a lábadat"7 Jèzus így szólt hozzá:"viszont az is megvan írva;Ne tedd próbára Jehovát,a te Istenedet"


Remèllem ezekből az idèzetekből èrthető ,kiè a világ,de mèg több hasonló idèzet van amely arra utal,hogy a világ a Sátánè,de már nem sokáig.

2019. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/113 anonim ***** válasza:
58%

A drága bibliádat sok màs vallásokból ollozták össze, néhol megvàltoztattàk és tádám...én erre annyira nem lennék büszke


A biblia nem màs, mint egy megfélemlítése eszköz, hisz az ember elhiszi Isten létezését, de talàlkozotr màr vele bàrki is?


Én ha kérdezel Sátán atyàmtól, vàlaszol, sokszor érzem a közelségét és utat mutat, a ti zsidó istenének egy hazugsàg, a Názáreti Jézus pedig egy kitalált karakter.


Kicsit jobban utána kellene nézni a bibliának, ha màr annyira hinni szeretnétek egy mesében...

2019. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/113 anonim ***** válasza:
58%

108."Kicsit jobban utána kellene nèzni a bibliában,ha már annyira hinni szeretnètek egy mesèben"


Ès amit te mesèlsz az micsoda?


1Mozes.3:15"Ès ellensègeskedèst idezek elő közted ès az asszony között,a te utodod ès az ő utódja között.Az összezuzza a fejed,te annak sarkát sebzed meg"


Amint látod az ördögnek mondta Isten,hogy Jèzusnak csak a sarkát sebzi meg,miközben Jèzus a fejèt zúzza szèt az ördögnek.

Tudva,hogy rövid ideje van.

2019. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 anonim ***** válasza:
58%

Amiről én beszélek, az a kegyetlen igazság.


Vagdalózhatsz itt nekem idézetekkel akár reggelig, ellenem mit sem fog érni, mert én tisztában vagyok a valósággal :)


Tulajdonképpen a biblia nem más, mint egy világméretű manipuláns eszköz az emberek rabszolgasorba hajtásának érdekében, ugye...mert minek bármit is megkérdőjelezni, hisz ott a biblia, de ezzel egyidejűleg gondolkozni se kell, hisz isten vigyáz ránk, isten jó és szeret minket....ja, ezzel mindössze csak az a baj, hogy a ti drágalátos istenetek egy kitaláció, egy más és több lopott és régebb óta létező vallások összeollózásával létrejött "valami", hogy eltitkolják a nép előtt a valódi, okkult történelmünket.


de, te maradj csak meg más birkával a zsidó Jézusotok mesebeli világában, a hazugságot hirdető bibliátokkal egyetemben, ÉN Sátán atyám oldalán állok s útját követem, hisz Ő az emberiséggel van, ő NEM titkolta el előttünk a tudást, mint a ti ISTENNEK nevezett viccparádétok, aki Önön hatalmát féltve kiűzte az első emberpárt az édenből, mivel mertek enni a tudás fájának gyümölcséből.


Milyen jó fej az istenetek, azta...minnyá'elsírom magam!


Szóval, egy kicsit végig gondolnám a helyedben, ki a gyarló és a rossz, mert Sátán célja az, hogy az emberiségnek jó legyen, megad nekünk rengeteg tudást, és a tiétek? a biblia olvasásán és idézésén kívül mit tudsz? mert gondolom az életed nem lett jobb azáltal, hogy egy kitalált és egy nem létező istent imádsz.


Az én, és társaim élete pedig nepról - napra jobb, hisz spirituálisan erősödünk, fejlődünk és mindezt úgy, hogy semmilyen lelki és megfelelésvágyi rabláncokat magunkra aggatnánk.


A ti istenetek egy hulladék, akinek nem másért van ekkora manipuláns hatalma, mint a vatikán miatt, akiknek pedig tejhatalmuk van + hatalmas, világ irányító vagyonnal rendelkeznek.


Azért, egy ilyen isten létezése, aki a saját népét használta s használja ki anyagilag, lelkileg , az eléggé gyarló és hatalom éhes, nem?


További szép napot, ja és este ne feledkezzetek el gyónni...

2019. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!