Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, mi a bizonyítéko...

Jehova tanúi, mi a bizonyítékotok, arra hogy angyal lenne-e Jézus?

Figyelt kérdés
Tudom, rengetegszer tettük fel a kérdést, de még mindig nem kaptunk rá válasz mi, akik kérdezzük ezt tőletek. Tehát, azt mondjátok Mihály arkANGYAL (mint a rangjából is látható, FŐ angyalról van szó) egyenlő a Fiúval. Hogyan? Mért? Mi a bizonyíték erre? A Bibliában mi vezetett rá erre titeket? !!!KIZÁRÓLAG A JEHOVA TANÚIT KÉRDEZEM, NEM ATEISTÁKAT, NEM ADVENTISTÁKAT, NEM BUDHISTÁKAT ÉS NEM SÁTÁNISTÁKAT!!! (a nagybetű nálam csupán kiemelést jelöli és nem az üvöltést, szóval ne legyen ez bántó senki számára) Értelmes válaszokat várok, akinek az inteligenciája kimerül abban, hogy hülyék a keresztények, az könyörgöm felejtse el a kérdést. Köszönöm!

2017. nov. 26. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
Az a kicsinyes kedves 52%-os, amit te tetszel éppen. Ez a Tesózás és próbálgatod a szavakat kifordítani (amit nem csak esetemben teszel meg!), ez a kicsinyes, nem az, hogy ha azt hiszem Jézus igazat mondott azzal a kijelentésével, amit te nem is ismersz említésed szerint (hiszen akkor nem kérdeztél volna rá), hogy "Ő és az Atya egy!" amire megint azt fogod felhozni, hogy: "de te elkerülted azt, hogy amikor azt mondja Jézus, hogy: ahogy a tanítványok is egyek..." nem igaz, másodjára írom le én, de előttem még leírta egy másik keresztény is, hogy nem siklok el felette, ha az egész verset elolvasod, levan írva, hogy megakarják a Zsidók emiatt Őt kövezni, mert Istennel egyen rangunak említi meg magát és Istent káromolja a kijelentésével. Én nem siklottam el felette, te siklasz el a válaszom felett. De kell ez? Mért pazarlod idődet rám, ha ennyire degeneráltnak tartasz vagy ennyi piszkálom a csőröd? :)
2017. nov. 28. 21:49
 62/83 A kérdező kommentje:
Az meg hogy te a Szentháromság ellen vagy ugyan úgy kárhozatot von maga után. :)
2017. nov. 28. 21:53
 63/83 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy jól vagy, tesó? Nem vagyok Tanú, nem esett még le. Őrtorony... Beteg vagy? Hahahahahahaha! Jó éjt, szép álmokat!
2017. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
0%
Álltok Jézus előtt, és aszerint ítél, ki hisz a szentháromságban, ki nem. Ti vagytok kicsinyesek, vagy az istenképetek az? Ha ennyire egyszerű lenne....
2017. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
A Bibliát semmiképp nem érted, leírásaid szerint, de mondom, te életed... Én tudom, hogy megvagyok váltva, mivel a Bibliát veszem alapnak nem és nem egy olyan tant, ami ellene van a Szentháromságnak. Mint írtam, ez egy téves tan ami kárhozatra juttat, az emberek dolga az, hogy megismerje Istent, és megismerni Istent CSAK a Szent Szellem által lehetséges. :)
2017. nov. 28. 22:08
 66/83 A kérdező kommentje:
Ennyire egyszerű! Isten halt meg érted, csak ezt kell elfogadnod és örök életed van.
2017. nov. 28. 22:10
 67/83 kbianka ***** válasza:
0%
szerintem a teremtő Isten HALHATATLAN (egyedül Ő) Jézus pedig meghalt értünk....
2017. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Aztán legyőzve a halált Minden hatalommal a bírtokában feltámadt. :)
2017. nov. 28. 22:31
 69/83 anonim ***** válasza:
0%

Amit majd visszaad...


Figyelj, egyszer a szent szellemre hivatkozol, de ismereted nem tőle van, hanem egy könyvből. Te egy könyvet imádsz, ez bálványimádás, nincs neked semmiféle ismereted semmiféle szent szellemtől csak egy könyv ezer ertelmezesének egy értelmezésétől, van egy olyan gyanúm. Igazam van? Mondd, mikor szólított meg a szent szellem? Te egy gyülekezet elfigadott nézetét vallod egy könyv alapján, melyet az egekig magasztaltok. Igazam van? Nekem ne valld be, valld be legalább magadnak. Vagy meg tudod mondani, hogy a könyvön kívül mikor szólt hozzád Isten? Ugyanis rengeteg emberhez szólt már, hiszen elő Istenről beszélünk.

2017. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
0%
A te ismereted nem több a farizeusok ismereténél, kik a könyv törvényei által szerezték az ismereteiket. De Isten él, és létezik. Nem rejtőzködő Isten, hanem igaz, valós Isten, ki igaz ítélettel ítél. Ki a napját gonoszokra éppúgy felhozza, ahogy az igazakra. Aki nem hagyja vallási elvek alapján halni hagyni fiait. Aki nem kicsinyes elvek alapján ítél hanem lát veséket és szíveket, és közel sem Biblia ismeret vagy gyülekezeti hovatartozást néz. "Sajnálom", a ti Bibliából kikövetkeztetett kicsinyes istenetek nem létezik. Soha nem is létezett.
2017. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!