Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény családok! Ilyenkor...

Keresztény családok! Ilyenkor mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Férjemmel mindkettőnknek második házassága a miénk.Mindkettőnknek van egy-egy gyermeke az előző házasságából, és van egy sajátunk is. Minden tökéletes, de egyetlen kérdés megkeseríti a kapcsolatunkat.Én nagyon szeretnék még egy gyermeket, ő viszont hallani sem akar róla. Fél éve gyermeket vártam, véletlenül alakult úgy. Nagyon boldog voltam, ő eleinte nem, de végül elfogadta.De sajnos 9 hetesen kiderült, hogy meghalt a Kisbabánk.Mindketten sírtunk.Ő nem szeret Róla beszélni, én viszont nem tudom túltenni magam rajta.Most méginkább szeretnék mégegy kisbabát.Úgy érzem, talán kicsit kárpótolna az elveszett Kicsikémért... De a férjem hajthatatlan. Ez nekem nagyon fáj és eltávolít tőle.Úgy érzem, nem is szeret igazán. Hiszen ha szeretne,ő is vágyna mégegy közös gyermekre...

Mit gondoltok erről? Mit tennének a helyemben?

Természetesen nem fogok ráerőszakolni úgy egy kis életet, hogy ő nem akarja. De úgy érzem, megfoszt attól, ami olyan sokat jelentene nekem, hogy még egy kisgyermek édesanyja lehessek.És ez nagyon elszomorít, kiábrándít...


2018. jan. 2. 21:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd őt is gyászolni, és kérdezd meg majd újból egy év múlva.

Az új év pont jó lesz erre.

2018. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!