Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kell hinni az evolúcióba...

Gusztos Zoli kérdése:

Miért kell hinni az evolúcióban ami egy nagy hazugság, és miért nem lehet hinni egy olyan könyvben, ami Jehova Isten iratot, és teljes igazságon alapszik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 19:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/219 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert a Jehováknál tilos a vérátömlesztés így a párom anyukája magára hagyott annó 3, 12 év alatti gyereket. Az egész család tönkrement.

Tovabbá azért, mert ha valaki szabadulni akar a férjétől, aki veri otthon csak nincs rá kellő bizonyíték és úgy adja be a válást, akkor azzal az áldozattal a családtagok nem tarthatják a kapcsolatot, mert isten szabályát megszegte a válással akármennyire szar élete is volt.

Ez csak két indok, de nekem bőven elég!

2019. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/219 anonim ***** válasza:
80%

a kérdésből kiderül,hogy gondolkodni nem nagyon szoktál. tökéletes vagy Jehova tanúnak.


A Zita hozzászólásán meg elaludtam.

2019. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/219 anonim ***** válasza:
87%
Napi provokatív trollunkat olvashatták, köszönjük a figyelmüket.
2019. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/219 anonim ***** válasza:
2%
Nekem az evolúció elmélet eleje tetszik a legjobban, még iskolában tanultam. Így hangzik:,,Egy elképzelt közös ős" . Van aki ebben hisz, valaki a teremtésben. Kedves Lega, nem értem hogy raktad össze, hogy a JHVH és az adonáj szóból kijött neked a Jehova. 🤔 De biztos 🤣
2019. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/219 anonim ***** válasza:
89%

Hát Zolikám... igazából itt csak egyben tévedsz.

Az evolúcióban nem kell hinni.

Elmész egy ezzel foglalkozó kutatóintézetbe, és bemutatják neked.

EGY HÓNAP.

Ott, az orrod előtt megy végbe.


Jehovát mikor tudod bemutatni nekünk látható formában?

Ja, egyébként csak szólok, Jehova egy istennő. Eléggé meglepődnél, ha láthatnád.

2019. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/219 anonim ***** válasza:
93%

"Kedves Lega, nem értem hogy raktad össze, hogy a JHVH és az adonáj szóból kijött neked a Jehova. "


[link]

2019. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/219 anonim ***** válasza:
100%
Miért múlik azon a lelki békéd hogy mások azt hiszik amit te is vagy sem?
2019. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/219 anonim ***** válasza:
100%

Hány kutyafélét kitenyésztett már az ember az evolúció mesterséges gyorsításával. Lett a farkasból tacskó, bernáthegyi, törpe uszkár...


Nekem mindegy, hogy a zsidó-arab-keresztény embert ki teremtette, de a többi milliárd indiai, kínai, tibeti, indokínai, polinéz, pápua, eszkimó, indián, szerecsen, mongol, tunguz, japán, stb. létéről milyen alapon tesznek kijelentéseket emezek, arra kíváncsi lennék... Nem vagytok ám egyedül, sem mindenek felett. Se ti, se az istenetek, se a sátánotok, se a vallásotok, se a kultúrátok. Le kéne már venni ebből a gyarmatosító übermensch háttérideológiából. A felsőbbrendű európai, meg a sok buckalakó, akikhez elfelejtett leszólni a fehérember istene, persze...

2019. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/219 anonim ***** válasza:
3%
Most elküldtél egy Wikipédia oldalt, hogy bizonyítsd, amit mindig írsz. Még mindig nem értem a tetragrambol és az adonáj szóból hogy jött ki neked a Jehova, erre válaszolj nekem, ez volt a kérdés. 🤔 Nekem elhiheted mindegy minek nevezed Istent, csak JHVH + Adonáj =,,Jahováh" legalábbis te ezt mondtad 🤔. Ez hogy jött össze? 🤣
2019. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/219 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tök jó ez a magyar mentalitás. Mindenütt levan szólva a Wikipédia, hogy nem jó forrás, mert bárki oda írhat, bezzeg ha valamiben a mi álláspontunk támasztja alá, akkor jó. Küldj egy hitelesebb oldalt legközelebb ha válaszolni próbálsz. 🤔
2019. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!