Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus Krisztus, Isten egyszülö...

Jézus Krisztus, Isten egyszülött Fia, A Messiás miért nem jön le újra a Földre ? Mint ami a Bibliában le van írva, miket tett, gyógyított, tanított, csodákat tett. Most miért nem teszi ezt ?

Figyelt kérdés
Megparancsolom neki, hogy jöjjön le és mutassa meg magát, és gyógyítson kézrátétellel, változtassa a vízet borrá, mint a Bibliában, addig nem hiszek neki !!!! Jézus, gyere le azonnal, kerülj a szemem elé rögvest !!!!!!!

2020. jún. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Igen sajnos szüleim meg a gimnázium is traktált ilyen zagyvaságokkal, meg is nyomorított lélekben.


Engem senki ne térítgessen, se szülők se gimnázium SENKI.!!!!!

2020. jún. 17. 17:57
 12/63 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki mennyire jó ember, semmi köze a valláshoz, meg istenhez.


Ne traktáljatok rám a saját erkölcsi dogmáitokat, van nekem sajátom, és aszerint élek, nagyon köszönöm :)


Pá :)

2020. jún. 17. 18:19
 13/63 anonim válasza:
21%
Az egész könyv egy hazugság. Azt állítják zsidó volt Jézus. 1.ki sem tudják mondani a héberek, 2 a János evangéliuma 8.40 es bekezdésben Jézus szét fikázza a zsidókat. Nincs is benne az újabb kiadásokban.
2020. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
14-es, teljesen egyetértek, hogy hazugság. Ment a zöld pipa :)))))
2020. jún. 17. 18:39
 15/63 A kérdező kommentje:
Boldogok a lelki szegények, mert hisznek ebben a sok bugyutaságban, mesékben, mesekönyvben :D :D :D
2020. jún. 17. 18:40
 16/63 qkker1 ***** válasza:
82%

Kedves Péter!


Engedd el ezt a provokálót!

Én sem vagyok vallásos, nem is hiszek a Bibliában, de nem ilyen bunkó módon fejezem ki magam, mint a kérdező! Az ilyen nem érdemli meg, hogy válaszolj neki! Ateistaként mondom, hogy vallásosoktól ritka szokatlan korrekt stílusban írod a válaszaid, csak így tovább!

2020. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
A szavaimat tartom. Azért kritizálod a stílusomat, mert a tartalmi részébe nem tudsz belekötni. :)
2020. jún. 17. 19:00
 18/63 A kérdező kommentje:
Huszonvalahány éves vallási agymosás miatt vagyok ennyire indulatos és ingerült. Hogy erőszakkal rámkényszerítenek valamit. Hát ne tegyék, igen ezt így adtam ki magamból, de csak mert ez a sokévnyi indulat most robbant ki bennem.
2020. jún. 17. 19:02
 19/63 anonim ***** válasza:
87%
#19 és MOST ki kényszerít bármire? Te lovagolsz egyedül a témán
2020. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

20-as, mindig is bekorlátoztak és elnyomtak engem, pl családban is mindig megmondták mit hogyan kell tennem, az iskolában agymosás volt, baráti társaságban is mindig el voltam nyomva, soha nem lehetett önálló véleményem, ha meg igen, általában figyelmen kívül hagytak.


Épp emiatt megízleltem a szabadság ízét, és nem akarok, hogy bárki a jövőben megmondja, hogyan kell élnem !

2020. jún. 17. 19:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!