Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus Krisztus, Isten egyszülö...

Jézus Krisztus, Isten egyszülött Fia, A Messiás miért nem jön le újra a Földre ? Mint ami a Bibliában le van írva, miket tett, gyógyított, tanított, csodákat tett. Most miért nem teszi ezt ?

Figyelt kérdés
Megparancsolom neki, hogy jöjjön le és mutassa meg magát, és gyógyítson kézrátétellel, változtassa a vízet borrá, mint a Bibliában, addig nem hiszek neki !!!! Jézus, gyere le azonnal, kerülj a szemem elé rögvest !!!!!!!

2020. jún. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Beszélgetnék vele az élet értelméről, csajokról stb...


Aztán megkérdeznem, hogy : Figyelj, Jézi, miért szivodtál fel 2000 éve a Földről és hova a kénköves ménkűbe tűntél ?


Csinálj valamit ezzel a kikúrt világgal, mert káosz uralkodik vazze'!!!

2020. jún. 17. 22:24
 32/63 MBbpg ***** válasza:
87%

#30

Ebben igazad van. Valóban sokkal könnyebb lenne úgy - hiszen akkor hinni nem is kéne, mivel látnánk Jézust. Viszont fizikailag nincs itt - ezért van a keresztényeknek hatalmas szerepe. Akiknek az életében jelen van, azoknak úgy kell élniük, hogy ezt mások is lássák. Így, ha az emberek látják, tudják, hogy ez valami különleges, ez valami más - pozitív értelemben. És ezért lesz alapja a hitnek - mások életén, bizonyságán keresztül. Utána pedig már a saját életünkben is kialakul a kapcsolat Istennel, és elkezdődik a változás. Sajnálatos módon azonban nem minden keresztény ilyen "gyertya" (Bibliai hasonlattal élve). Erre kell törekedni, hogy az életünkből, cselekedeteinkből megláthassák mások, hogy Isten létezik

(Pechemre ez valláskritika rovat, de sebaj..)

2020. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi lennék, hogy néz ki az öreg xD Valóban olyan jófej-e mint a Bibliában. Csak tényleg legyühetne annyi betegség van és ha kézrátétellel gyógyít-ahogy a Biblia állítja-meggyógyulna az összes ember.


Adhatna ingyen sör, örök életet. De Őnagysága valamiért nem hajlandó lejönni közénk földi parasztok közé...


A Mennyország Irodában biztos rengeteg munka van, és konkurensének, Sátánnak meg keresztbe kell tenni.


És Isten fenn finom koktélt szürcsölget és jó magasról sz:rik arra, mi van velünk földi parasztokkal....

2020. jún. 17. 22:36
 34/63 anonim ***** válasza:
82%

#33 sztem sürgősen tedd magad takarékra, de te tudod...

Ha fröcsögni akarsz, akkor egészségedre, de ez esetben magadnak generálod a problémát ès itt mindenki szuperjófej, aki türelmesen válaszol neked a stílusod, meg nem kicsit sértő fröcsögésed ellenére is.

Ha meg bármilyen szinten érdekel, amit mások (mi) mondanak(/unk), akkor vegyél vissza ebből az arcból, mert tényleg az az érzése támad az embernek, hogy egy agyatlan primitív tahóval beszélget, holott merem feltételezni, hogy nem vagy az, csak nem tanultad meg kontrollálni a szavaidat (amire pedig az élet más területein is azért szükség van).

Kérlek.

2020. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Most konkrétan az utolsó kommenteimben semmi sertő dolgot nem írtam :D


Ejnye, a keresztényeknek nincs valami nagy humorérzékük... Nem kell mindent vérkomolyan venni. xD


34-es, lazulj el és igyál egy pohár sört :D :D

2020. jún. 17. 22:50
 36/63 A kérdező kommentje:
Ja és 34-es, lehet hogy egy agyatlan primitív tahó vagyok, ahogy írtad, de legalább nekem van saját, önálló véleményem, amit akkor is képviselek, ha nem mindenkinek tetszik...
2020. jún. 17. 22:52
 37/63 anonim ***** válasza:
78%

Kisbogár! Önálló vélemény formálásához nem kell szuperhősnek lenni, az mindenkinek megy. Elég csak megnézni egy bármilyen reality műsort a tévében.

Amúgy gyanúsan bizonygatod, hogy milyen menő vagy ezzel az önálló véleménnyel. Esetleg nem vagy biztos a dolgodban? Eddig is úgy tűnt, mintha csak egy önigazolást keresnél ezen az oldalon, hogy valaki elmondja neked, hogy milyen jól csinálod, amit csinálsz.

Megnyugtatlak, ilyen választ senkitől nem fogsz kapni.

2020. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Igenis van saját véleményem és erre büszke vagyok :)


Sok ember nem meri felvállalni a véleményét mert attól fél hogy lehurrogják, ezért inkább simulékony és megalkuvó lesz.


Szerintem ez nem helyes irány. Inkább leszek makacs, de legyen saját véleményem , mint egy szürke valaki, akinek nincs véleménye.

2020. jún. 17. 23:13
 39/63 anonim ***** válasza:
74%
#36 nem írtam, hogy az vagy, sőt, bízom benne, hogy a valóságban normálisabban fejezed ki amit mondasz, csak annyit akartam jelezni, hogy eddigi, itteni megnyilvánulásaid alapján nem adtál sok okot arra, hogy ne ezt a képet közvetítsd magadról.
2020. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Ez amúgyis egy anonim oldal és való életben nem biztos hogy így beszélnénk egymással. Személyeskedést nem gondolom hogy írtam, max indulatos voltam.
2020. jún. 17. 23:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!