Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus Krisztus, Isten egyszülö...

Jézus Krisztus, Isten egyszülött Fia, A Messiás miért nem jön le újra a Földre ? Mint ami a Bibliában le van írva, miket tett, gyógyított, tanított, csodákat tett. Most miért nem teszi ezt ?

Figyelt kérdés
Megparancsolom neki, hogy jöjjön le és mutassa meg magát, és gyógyítson kézrátétellel, változtassa a vízet borrá, mint a Bibliában, addig nem hiszek neki !!!! Jézus, gyere le azonnal, kerülj a szemem elé rögvest !!!!!!!

2020. jún. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
83%

Időutazás?

No comment. Sajnos nagyon buta vagy az tény. Bár szeretnél nagyon okosnak látszani.

JA és Tesókám, nem vagyok kemény legény, mert Nőnek születtem. NA menj szépen aludni, Én is azt teszem. Jó gyermek szót fogad.

Csak renénykedem benne, hogy tudsz jó gyermek lenni.

2020. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
39%

"A vallás nem vicc, hanem olyan emberek tapasztalata, akik valamilyen módon közel kerültek a természetfelettihez. Csodák most is vannak egyébként."


A vallás vicc. A tapasztalatok kb. annyit érnek, mint amikor Pataki Attila azzal érvel, hogy őt elvitték az UFO-k.

2020. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
41%
Csodák meg nincsenek.
2020. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 qkker1 ***** válasza:
100%

"Amúgy rosszul látom, vagy tényleg törölték pár kommentemet ?"


Az a meglepő, hogy nem törölték a kérdésed is, elég bunkó stílusban írtad!

2020. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
46%

Jézus egyszer lejött közénk, földi, halandó testet öltve! Aztán halálakor feltámad és megígérte, hogy vissza jön! Vissza is fog jönni a Maga idejében, az utolsó időben, utolsó napokban az Antikrisztus után!!!


Nem véletlenül nevezi az Írás "utolsónak"! Azért mert nincs tovább! Akkor jön el, amikor a föld sorsa beteljesedik! Amikor már olyan határokat feszegetünk, ahonnan nincs vissza út és nincs tovább! El fog jönni ez az idő!

2020. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
23%
Már megint te? Amúgy igen. Mindenki másban hisz " kedves " kérdező. Te a tudományban hiszel. Mi meg, a jó emberek a vallásban.
2020. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
jún. 17. 17:57 azt írtad, hogy lélekben. Szóval te hiszel a lélekben??? :O
2020. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
0%

A tudományra van bizonyíték. Egy darabig én is hittem a Mikulásban pl......... Aztán kinőttem belőle...


57-es, ne forgasd ki a szavaimat ! Igen hiszek, képzeld el, húha.....

2020. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
51%
ma 23:49 én a kérdezőnek írtam. Szóval te ugyanaz vagy? Vagy miért írtad?
2020. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
57%
Enyje benyje. Most látom :D De akkor is, minek kell cseszekedni másokat? Te a tudományban hiszel. Mi pedig a vallásban.
2020. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!