Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus Krisztus, Isten egyszülö...

Jézus Krisztus, Isten egyszülött Fia, A Messiás miért nem jön le újra a Földre ? Mint ami a Bibliában le van írva, miket tett, gyógyított, tanított, csodákat tett. Most miért nem teszi ezt ?

Figyelt kérdés
Megparancsolom neki, hogy jöjjön le és mutassa meg magát, és gyógyítson kézrátétellel, változtassa a vízet borrá, mint a Bibliában, addig nem hiszek neki !!!! Jézus, gyere le azonnal, kerülj a szemem elé rögvest !!!!!!!

2020. jún. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
92%

És látod #38!

Megint csak az önigazolás. Amiben biztosak vagyunk a magunkról alkotott képben, azt nem bizonygatjuk másnak ekkora erőfeszítéssel. És megint mintha tőlünk várnál visszajelzést arra vonatkozóan, hogy menő vagy-e.

Szerintem csak annak nincs véleménye, aki nem jártas az adott témában. Tuti, hogy neked is tudnánk olyan témát találni, amiben nem lenne véleményed, mert azt se tudnád, miről van szó.

2020. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
88%

Megosztok veled egy rövid történetet.


Tanítvány: mester, mi a boldog élet titka?

Mester: az, hogy nem vitatkozunk hülyékkel.

Tanítvány: nem hiszem, hogy ez lenne a boldog élet titka.

Mester: igazad van.


Kedves kérdező, mindenben igazad van.

2020. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is tudtam :))))
2020. jún. 17. 23:58
 44/63 A kérdező kommentje:
Végre valaki egyetért velem 🤣🤣😂😂😂🤣🤣
2020. jún. 18. 00:00
 45/63 anonim ***** válasza:
91%
Te am troll vagy, kérdező?
2020. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező nem régiben hasonló módon kezdett itt tevékenykedni, csak más kérdés alatt.

Csak annyit szeretnék hozzá fűzni:

Kérdezőnek: TE láttad, ott voltál amikor kitört az első világháború?

Vagy esetleg amikor a második világháború kitört, ott voltál, láttad?

Az '56-os forradalmat?

HA nem voltál ott, nem láttad, vajon elhiszed-e , hogy megtörténtek ezek az események?

2020. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
93%

"Jézus lát fentről és látja hogy sértegetsz!!"


DE TE sértegethetsz másokat. Jézusról nem is beszélve. Úgy beszélsz róla, mint ha a korodbeli játszópajtásod, vagy haverod lenne.

Olyan menőnek gondolod magad, mint ha Te találtad volna fel a Rádióaktiv elemeket....

Húszon éves vagy? A kordhoz képest, nagyon gyermek....

Húszonéves voltam mikor meg született a lányom, és most már a harmincas évei felett jár.

Ha Én úgy viselkedtem volna ennyi idősen, mint TE, kaptam volna anyámtól két állast, és egy gyomrost.

A Fateromtól meg akkorát, hogy a kaputelefon adta volna vissza...

2020. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Huuuuh 50-es, most aztán összetojtam magamat. Valaki nagyon keménynek képzési magát. Igazi keménylegény...


Kemény vagy mint a vaj 200 fokon tesókám. Mint a meg száradt tehénsz*r.


Nevezz be valami boxversenyre ott tuti értékenék


Amit még hozzátennék az írásod hoz, nem vagyok a fizikai erőszak és az erőszakos megoldások híve. Légyszi ne üss meg, mert akkor a csinos szép arcom ronda lesz.

2020. jún. 18. 00:32
 49/63 anonim ***** válasza:
77%

"Sok ember nem meri felvállalni a véleményét "


Tévedsz, a saját véleményemet felvállalva irok neked, és itt a vallás rovatban. Ha nem értenék vele egyet, akkor nem irnám.

Elég érdekes, hogy még harminc éves sem vagy és végig élted a két háborút, meg a forradalmat is.

A Nagymamám aki 1910-ben születet, igen Ő végig élte, és látta ezeket.

Sajnos már nem él, TE hogyan maradtál életben? HMMM?

2020. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
Időutazásról hallottál tesa ?
2020. jún. 18. 00:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!