Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Magyarországon is van Jehova...

Magyarországon is van Jehova Tanui egyház áldozatainak emléknapja? Hol és mikor szokták tartani?

Figyelt kérdés

Akik áldozatul estek ennek és az egyháznak az elszenvedői.

[link]


2020. aug. 1. 13:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:

--- Ez önkéntes munka---


NEM,NEM Ez kötelező munka,meg van adva hetente mennyit kötelező kint kecsölni!

2020. aug. 5. 15:06
 92/102 anonim ***** válasza:

Engem senki nem húzott fel. Nyugodt vagyok. Tudod rólam lepereg a támadásod, megtanultam ignorálni életem során mindazokat, akik nem érdekelnek. A szóhasználatom pedig azért volt, hogy visszadjam a hasonlóan trágár stílust.

És miért mondanék miatyánkot? Ki vagy te?

Idióta? Anyáddal is így beszélsz? Előttem aztán leszerepeltél...

Ingyenpénzt? Azért van különség aközött, hogy valaki ingyenpénzt fogad el, vagy az adományt felhasználja a fejlesztésre. Pl az én adományom a királyságterem felújítására ment. Pontosan tudtuk mennyi összeg volt adományozva, és pontosan ezen a kereten belül újítottuk. Nincs külön kis ládikánk vagy gyűjtésünk. Ha valaki szeretne hozzájárulni, az jelzi a szándékát és elkönyvelik a pénzt.

2020. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
93.gondolj bele egy szitu,sebész az uraság,van egy baleset a hapi darabokban van,hülye fejjel elötte egy héttel aláiratták vele a transfuzió elutasitási szerződést,csori orvos ott áll és hagyja bele,ögölni a balesetbe,jó mi?
2020. aug. 5. 15:08
 94/102 anonim ***** válasza:
95. Szerintem itt hagyott minket 😥😭😭
2020. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
Ja nem... Azt hittem már el ment műteni doktorúr.
2020. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 A kérdező kommentje:

---És kötelező óraszám sincs---


akkor valaki hazudik! itt is irták nekem sokan de bizony van kötelező óraszám amit el kell érni.

2020. aug. 5. 15:10
 97/102 A kérdező kommentje:

---95. Szerintem itt hagyott minket---


dehogy kitartó ő a 96ot ő irta,de már káromkodik,kezdik az idegei feladni a próbát.

2020. aug. 5. 15:13
 98/102 anonim ***** válasza:

Szerintem rekordot döntöttünk 100 válasszal a gyakorin.

96. Nem, nem beszélek így anyukámmal ugyanis meghalt. De amíg élt sem beszéltem vele így, mert nem beszélt össze vissza mint te. De kösz a kérdést.

2020. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:
doki most már az anyádat is szidja mert miatyánkot akartál vele mondatni! :-)))))))))))))))))
2020. aug. 5. 15:15
 100/102 anonim ***** válasza:

91

Hogy jön képbe most a vírus?

92

Sajnos ez viszint igaz. Az asszisztensek sokszor nem fertőtlenítenek rendesen, sokak elhanyagolják a munkájukat, semmibe veszik az emebert vagy késleltetig a beteg ellátását.

93

Tehát scak az az életmentés? Kolosszális vagy. Nyilván, amikor egy rákos daganatot távolítok el, ndm megmentem az életét, hanem megrövidítem. És nyilván, a tracheosztóma mehelyezésekor sem megmentem az illetőt, henem megölöm... Igen 😂

95

Ne erősíts hülyeséget! Nem így van. Mint mondtam én nem veszek részt ilyesmiben a szoros időbeosztásom miatt. A sógorom viszont igen, de mivel ő üzletember, sokszor tárgyalásokra kell menjen vagy ügyeket kell intézzen. Soha egy rossz szó sem érte, ha akár hetekig nem tudott menni.

97

Túl sok amerikai filmet nézel. Ez egyáltalán nem így megy. Ilyen esetben vért csak hematológus és-vagy mentőorvos utasítására adnak. Előtte kap vérpótlót. Ha reagál rá, annál maradnak. De nekem ilyen eseteim nincsenek, nem baleseti sebész vagyok.

2020. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!