Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Magyarországon is van Jehova...

Magyarországon is van Jehova Tanui egyház áldozatainak emléknapja? Hol és mikor szokták tartani?

Figyelt kérdés

Akik áldozatul estek ennek és az egyháznak az elszenvedői.

[link]


2020. aug. 1. 13:15
 81/102 A kérdező kommentje:
76-os szedik a tizedet,minden fizunak a tiz százalékát legombolják,+ még szoktak adakozni,az a helyzet nem tul okos emberek járnak oda,vagyis nem értelmesek a nagyja,és megfenyegetik hogy kicsapják onnan ha nem ugy ugrálnak ahogy ők mondják,meg van ám szabva mennyit kell rostokolni a kis dobéval heti szinten télen nyáron,heti óra számok vannak ám,ajaj.
2020. aug. 5. 14:35
 82/102 anonim ***** válasza:

75.ezt én írtam 73.

Mondjuk lehet én is fogyatékos vagyok de hogy akkor ő is az tuti.

2020. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
73 ha műtét közben komplikáció merül fel, rengeteg megoldás van arra. De olyan esetben minden esetben behívnak egy második orvost. Ha csak a véradás lehetséges végső esetben, amit a beteg engedélye nélkül nem lehetne amúgy elvégezni, megkérdezzük a hozzátartozókat, ha meg nincsenek, a másik orvos rendelkezik helyettem. Eddig, hála Istennek soha nem kényszerültem arra, hogy vért (ami az élet, ami szent) kelljen adjak személyesen
2020. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:

Mindegy nekem ennyi izgalom elég volt mára. Végső sorban kérdező, nem itt Magyarországon nincs ilyen megemlékezés.

Kedves "dr." Jehova úr/asszony! Engem nem győzött meg. Nem jött át úgyhogy tőlem egy nemet kap.

Jónapot!

2020. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
49%

"76-os szedik a tizedet,minden fizunak a tiz százalékát legombolják,+ még szoktak adakozni,az a helyzet nem tul okos emberek járnak oda,vagyis nem értelmesek a nagyja,és megfenyegetik hogy kicsapják onnan ha nem ugy ugrálnak ahogy ők mondják,meg van ám szabva mennyit kell rostokolni a kis dobéval heti szinten télen nyáron,heti óra számok vannak ám,ajaj."


Téged sem az eszedért szeretnek 😂 ezt a sok marhaságot honnan szeded? Vagy látomásaid vannak? Halucinálsz? Semmilyen tizedet vagy százalékot nem szednek. Van olyan aki soha nem ad semmit. Fenyegetni sem fenyegetnek senkit semmivel. És kötelező óraszám sincs. Én sem veszek részt pl olyan prédikáláson, még sem tört~nt semmi. Az időm nem engedi, ez van. Önkéntes alapon működik,pont mint az adományozás (ami abszoút nem elvárt)

2020. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 A kérdező kommentje:

82es :-))))))))))))))))))))) ---Mondjuk lehet én is fogyatékos vagyok de hogy akkor ő is az tuti.---


nem rád értettem hogy fogyi vagy! rosszul fogalmaztam,azt hittem hirtelen megint ők álltak belém és már reakcióból irtam :-))))))))))))))))


ugyhogy te nem vagy fogyi! :-)))))))))

2020. aug. 5. 14:57
 87/102 anonim ***** válasza:
90. És ezek az orvosaink... Nekik kellett volna tapsolni a vírus alatt 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 A kérdező kommentje:
egyébként itt a magyarázat miért ilyen szutyok a magyar egészségügy,bemész egy trüsszentéssel,és kijössz féllábbal a korházból!
2020. aug. 5. 15:02
 89/102 A kérdező kommentje:

---Eddig, hála Istennek soha nem kényszerültem arra, hogy vért (ami az élet, ami szent) kelljen adjak személyesen---


leforditva: hála istennek hogy nem kellett még életet menteni!

2020. aug. 5. 15:03
 90/102 anonim ***** válasza:
93. Mondjuk nem is úgy jött le mintha neki ez célja lenne.
2020. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!